Smrtící mise

Terminal Force

Akční / Sci-Fi / Thriller

USA, 1995, 91 min

• raduna01

Jednoduchý děj líčí boj o záchranu planety Senteria. Statečná sestra zabitého vládce planety Ladera bojuje proti mocnému Pánu války. Bitva o získání vzácného krystalu se přenese na Zemi, kde se do střetu mimozemšťanů zaplete mladiík Jed Sanders, pronásledovaný navíc nebezpečnými gangstery. - Hereckou hvězdou snímku je Brigitte Nielsenová, která v hlavní roli uplatňuje místo hereckých schopnosti především svou tělesnou konstituci.(26.9.2010)

• Jermann

Konečně jsem ji našel .. to je přece ''gotická surfařka''! :D(21.11.2009)

• vitekpe

Akcni sci-fi becko (nebo spis cecko), plne prevzatych napadu, spatnych triku a opakovanych vtipu. Vevodi tomu dvoumetrova Brigitte se svym legracnim herectvim... :) Pouze pro ukraceni te nejkrutejsi nudy, a nebo pro fajnsmekry.(5.8.2015)

• choze

Když jsem uviděl obal s Brigitte Nielsen v podprdě z černé kůže třímající jakýsi superkanón, bylo mi jasné, že ten film musím vidět bez ohledu nato, že na 99 a půl procenta půjde o stejně ubohou a nudnou sračku jako pozdější Mesovo DNA - STVOŘENÍ NETVORA. A taky že jo. Tentokrát Mesa vykrádá hlavně TERMINÁTORY (temný válečný úvod, Brigittina teleportace v podřepu, její vynoření se z plamenů explodující restaurace nebo akce na policejní stanici), opájí se ošmelenými výbuchy a co se triků týče, scéna morfingu malého kluka do kyborga (můžete zhlédnout zde - http://www.ironicconsumer.com/movies/galaxis.html ) rozpohybovaného pookénkovou animací (v roce 1995, proboha!) směle snese srovnání s nechvalně známou scénou havárie (modýlku) helikoptéry z DNA. A mužatka Brigitte se svým mizerným výkonem ani asi minutové cameo Sama Raimiho (Mesa dělal trikového supervisora na ARMÁDĚ TEMNOT a DARKMANOVI) na začátku filmu to opravdu nevytrhne.(8.8.2009)

• AGAMENON

Opravdu smrtící, ale paskvil. Co to sakra má být, zdráhám se to nazvat filmem. Brigitta ať už v ničem nehraje, stejně to neumí.(6.6.2003)