Mafija

Мафия: Игра на выживание

Mafija: Igra na vyživanije

Akční / Fantasy

Rusko, 2016, 91 min

Scénář teda stál asi za jedno nevychlazené a zvětralé pivo. Začátek ale vypovídal o možném náznaku akce, CGI efektů a všeho, z čeho má každý člověk strach. Rozzuzlení vypovědělo, že láska je mocnější než celá hra, postavit se strachu znamená přežít a tím pádem film jaksi došel ke krachu. (poslední výzva proti strachu a monstrum, kterého se ruský herec bál, to stálo za podívanou). Na to, že se jednalo o ruský výtvor - zkuste si to porovnat s nějakou českou akční/fantasy tvorbou - amatéři v České publice umí tasit leda tak ,,vtipného,, Mádla a Kotka. Konec debaty.(26.2.2017)

• BOURQUE

„Reality show“ + „survival“ na ruský spôsob. Ja filmy s takou tematikou nerád vidím. Osobné hodnotenie: 45% (odpad!) (23.9.2017)

• ARI50

Nevím teda co nám chtěl Sarik ukázat rozhodně umí natočit lepší kousky než blechtani.(9.2.2018)

• Badel

Tuhle vypatlanost jsem shlédl během letu z Vietnamu na palubě Aeroflotu. Táborová hra Mafie rozvedená na plochu celovečeráku s legračním CGI, směšným nesmyslným scénářem a hroznýma hereckýma výkonama.(10.4.2016)