poster

Emelie

 • Austrálie

  Emelie

 • Kanada

  Emelie

 • Nový Zéland

  Emelie

 • Velká Británie

  Emelie

Thriller / Horor

USA, 2015, 80 min

Režie:

Michael Thelin

Kamera:

Luca Del Puppo

Hudba:

Phil Mossman

Producenti:

Andrew Corkin

Střih:

Eric Nagy

Scénografie:

Lisa Myers

Kostýmy:

David Tabbert
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Havaj8
  ****

  Opět se mi podařilo nečíst si obsah a byl jsem překvapenej už jenom z námětu. Babysitterka, která děti nechá dělat, co se jim zachce, její přístup je postupně až děsivej. V tu chvíli člověku dojde, co že se to na začátku filmu stalo a kam to celý spěje. Je až neuvěřitelný, jak se nejstarší bráška zachoval, aby ochránil svý sourozence, těm dětem budete přát až do úplnýho konce, aby to dobře dopadlo. Co se typu filmů týče, hlídání dětí, je laťka nahozena úplně do jinejch rozměrů.(8.1.2019)

 • S.Quentin QUALE
  ***

  Manželskej pár se jde ožrat, přičemž po americku nechá tři parchanty s cizí teenkou. Jak se ukáže, daná teenka není úplně OK, takže celá zápletka dostane exploitačně home invasionovej kick. Sarah Bolger mi přejde jako děsně protivnej xicht, což tady asi je i vítané, ale já bych si představoval andílka se zákeřnějším kukučem. Na jedno podívání fajn, ale k nadprůměru bych potřeboval o 10-15 minut víc s lepším a vypointovaným závěrem. 60%(6.3.2016)

 • PavelVanekArt
  ***

  Čekal jsem větší břečku, ale nakonec to bylo přesně na nedělní nudné odpoledne. Nová chůva se rodičům má postarat o tři haranty a přitom se celkem solidně odváže, nemá to v hlavě totiž v pořádku. Ale tak hezky, jen na můj vkus se držela až moc zkrátka. Škoda každé facky co padne vedle a ještě větší škoda těch facek které nepadly. Skončilo to však happyendem pro mě, máma medvědice může nadále hledat svého medvídka. Cestou by se mohla stavit i tady, myslím, že bychom našli společnou řeč. Lepší 3*(15.5.2016)

 • *CARNIFEX*
  **

  Z pestúnky sa po pár hodinách vykľuje nebezpečná vražedkyňa. Jediný kto ju môže zastaviť je najstarší z trojice súrodencov - Jake. Ale veď prvého apríla už bolo, nie? Jedna za detská, druhá za snahu o budovanie atmosféry, lebo všetko ostatné ako scenár (najmä ten!) či pointa stoja za starú bačkoru - 40%(7.4.2016)

 • Morholt
  **

  Sarah Bolger a děti zaslouží pochvalu, ale jinak to bylo takové nemastné neslané. Ačkoliv má film krátkou stopáž, byla první polovina celkem nudnou záležitostí. Ukazovala vlastně jen trošku nekonformní chůvu, která to sice zjevně nemá v hlavě v pořádku, ale ta její psychóza nebyla podaná tak, aby na mě nějak výrazněji zapůsobila. Pak se to sice trošku rozjelo a přišlo i přijatelné vysvětlení, jakou má děvče motivaci, ale pořád se film držel ve všech aspektech až příliš u zdi. Škoda. 35%(3.4.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace