Krásná pokojská

Kráska z Manhattanu

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2002, 101 min

• sinp

Hodně promarněná šance Wayna Wanga. Vůbec to nepůsobí skutečně, ale pouze uměle a nuceně. A to přitom nemám nic proti romantickým komediím, i s takovýmhle podtonem, ale takováhle nudná slepovačka všeho možného, snad ani nemůže zaujmout. Opravdovou "třešničkou" jsou pak ostatní pokojské, které jsou neskutečné (s odpuštěním) krávy, jenž jsou stejné jako celý film - dementní.(2.8.2005)

• SallyZen

Chtěl bych reagovat na "The Makera" --> Jennifer Lopez neumí hrát. Tuhle roli jsem ji vážně nesežral. Příběh je ohraný, nudný a už to přestává bavit. Říkal jsem si ale.. hraje tam Fiennes, tak proč ne. No myslím, že kdyby se v tomto snímku choval aspoň z poloviny jako Aman Goeth, tak bych hodnocení bylo vyšší. Bohužel se nestalo. Proto a taky pro mnoho jiných důvodů, především tu nudu, je hodnocení takové jaké je. ODPAD.(25.12.2011)

• Charlinka

Začínám mít dost J.Lo. Ve všech filmech, které jsem s ní viděla je to vždycky samé a nasadí ten svůj ublíženej výraz. Ona je ta chudá, ztrápená menšina. V prvním filmu jsem jí to věřila, v druhém jsem na to přistoupila, ale dál už jí to prostě nebaštím. Ralph se zde taky vůbec nepředvedl a upřímně ze všeho nejradši jsem měla toho jejího malýho kluka. A pak ten bílý kabát : )(4.11.2010)

• Hal_Moore

Klasický příběh Popelky. Nemůžu říct, že jsem se nebavil, ale záporů je zde více než kladů. Příběh je velice podobný Pretty Woman a je strašně předvídavý. Jako romantická komedie to celkem ujde. Ale znám spousty o mnoho lepších romantických komedií. Spousty. A kdybych je měl všechny srovnat, může Krásná Pokojská děkovat bohu, že ji nepotkalo hodnocení odpad!(23.7.2005)

• adams89

Horší romantickou komedii, než je Krásná pokojská, budete hledat asi hodně dlouho. Režisér si zřejmě bláhově myslel, že natočí druhé Pretty Woman, ale to se mu jaksi nepodařilo. U pár scének jsem se sice lehce pousmál, ale to bylo tak vše. Kdo asi tak potom může tohle ocenit, když ne já, fanda romantického žánru? Jennifer Lopez se mi tady, jako ve všech ostatních jejích filmech, vůbec nelíbila, předvedla opravdu slabý herecký výkon a jen ukázala, že to spíše umí jako modelka, než jako herečka. A Ralph Fiennes? Při čtení scénáře asi nebyl při smyslech a teď musí také dost litovat... Přes všechny ty výhrady jsem se sice do konce vydržel dívat, už to vidět znovu ale nechci. Je to taková pohádka pro naivní holčičky, nic víc od filmu nečekejte. 30%(6.7.2007)

• - Natáčení probíhalo v manhattanském hotelu Roosevelt, v newyorském hotelu Waldorf-Astoria a v okolí Bronxu. (Terva)

• - Na post režiséra byl zvažován John Hughes, podle jehož příběhu námět k filmu vznikl. (Karlos80)

• - Při hádce Marisy (Jennifer Lopez) a Christophera (Ralph Fiennes) poté, co Christopher zjistí, co je Marisa zač, vidíme z pohledu zepředu, že má Marisa vlasy u ucha uvolněné, zatímco ze záběrů zezadu vidíme, že je má strčené za uchem. (Reesam)