poster

Krásná pokojská

 • USA

  Maid in Manhattan

 • Slovensko

  Kráska z Manhattanu

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2002, 101 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • jatamansi
  **

  Jen další variace na Popelku. Neurazí, potěší, lehce dojme. Ale po shlédnutí vyprchá jako pára nad hrníčkem čaje nebo kávy. Pěkní lidé, pěkné kostýmy. Nic, co by bylo nutné si uchovat v mysli déle nebo se nedej Bůh dívat podruhé. To, že šaty dělají člověka a každý má dostat druhou šanci není objevem tohoto filmu. Vypointovaná byla jen kancelářská sponka.(8.11.2008)

 • Shit
  **

  Tuctovej příběh, kterej se nejvíc podobá popelce, ale vůbec se nepoved. Ani jako romantická komedie to moc neboduje, Jennifer Lopez hraje hovno a sexy tady taky moc neni, ale aspoň se tam tak trochu hodí, to se ovšem nedá říct o Ralphu Fiennesovi, ten se do takovýhle romantický blbosti vůbec nehodí a dost to bije do očí a tý vtipnosti na kterou poukazuje žánr romantická komedie jsem si jaksi nevšim. Ale koukat se na to ještě dá, takže 2*(25.12.2005)

 • Dever
  ***

  Soundtrack Alan Silvestri: 1. I'm Coming Out ,2. Train on a Track ,3. Yes We Can Can ,4. Lovergirl ,5. Miracles ,6. Fall Again ,7. Come Away With Me ,8. If You're Not the One ,9. Kathy's Song ,10. Me and Julio Down by the Schoolyard ,11. The Guitar Man ,12. I'm Coming Out ,13. Maid in Manhattan ,14. At Last ,(19.5.2011)

 • Pajky3
  ***

  Tahle ohraná věc už se pomalu zařadila mezi stálice televizních stanic během Vánoc. Neni to nic hroznýho, ale ani začná velká hitparáda. Hlavní problém mam s Lopezkou (ostatně jako pokaždý, když jí vidim), protože když zaberou její zadek, tak neni vidět nic jinýho. :) Taky nevim proč se to jmenuje Krásná pokojská, protože na to by potřebovali jinou herečku, s Lopez to nejde(23.12.2011)

 • Rathe
  **

  Další z amerických komedií, která v paměti zůstane jen pár hodin a za týden si ani nevzpomenete, že jste film jako je tento viděli. Vůbec ničím se nevyřazuje od ostatních, ba naopak, zůstává ve starých zajetých kolejích jenom s trochu pozměněným prostředím a zápletkou. Pár momentů bylo hodně povedených, ale spoustu jich bylo nudných, až nepovedených.(17.4.2015)

 • - Při hádce Marisy (Jennifer Lopez) a Christophera (Ralph Fiennes) poté, co Christopher zjistí, co je Marisa zač, vidíme z pohledu zepředu, že má Marisa vlasy u ucha uvolněné, zatímco ze záběrů zezadu vidíme, že je má strčené za uchem. (Reesam)

 • - Na post režiséra byl zvažován John Hughes, podle jehož příběhu námět k filmu vznikl. (Karlos80)

 • - Natáčení probíhalo v manhattanském hotelu Roosevelt, v newyorském hotelu Waldorf-Astoria a v okolí Bronxu. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace