poster

Krásná pokojská

 • USA

  Maid in Manhattan

 • Slovensko

  Kráska z Manhattanu

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2002, 101 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Rathe
  **

  Další z amerických komedií, která v paměti zůstane jen pár hodin a za týden si ani nevzpomenete, že jste film jako je tento viděli. Vůbec ničím se nevyřazuje od ostatních, ba naopak, zůstává ve starých zajetých kolejích jenom s trochu pozměněným prostředím a zápletkou. Pár momentů bylo hodně povedených, ale spoustu jich bylo nudných, až nepovedených.(17.4.2015)

 • Slartibarkfast
  *

  Předpokládám, že to měla být jakási romance ala Pretty Woman. Ta se ale šeredně nepovedla. Nepřišla s ničím novým a dokonce ani zábavným. Prakticky od začátku víte o všem, co se stane. Někdy si tak říkám, jestli tohle "kopírování" scénářů někam povede. Nezáživná věc, která vás donutí koukat na hodinky už po prvních záběrech. 25%(6.10.2010)

 • Brouk
  *

  Další film s dekorativní herečkou JLo... Tato filmová kreace (nechtěl jsem napsat kreatura?) se nám snaží (tedy chtěla by... tedy asi) naservírovat NĚCO, ale proboha co? Romantiku? Zábavu? Jen to ne... Já chápu, že romantické filmy se jakž takž drží určitého schématu, to je logické, ale není romantika jako romantika. Já osobně mám romantické filmy rád, ale tohle je vše jen ne romantika, to je scénáristický paskvil.. Tak ubohému scénaři s ještě ubožejšími dialogy nelze při sebemenší vůli ani trochu věřit a co víc, ke konci jsem si přál aby to dopadlo blbě... Proč? Proč? Proč? A to měla být zábava... Opravdu slabé... A JLo? Že by záchvat velikášství či exhibicionismu? Herečka? Tak leda dekorativní a to je ještě otázka vkusu... Brrr. A JLo jako uklízečka (pardon pokojská)??? To je tak na "Pane Karfík, Vy nás ale zásobujete"... a nebo "Kdybych to byl býval věděl, tak by jsem sem nechodil"... Ralphe, Ralphe, máš to zapotřebí???(24.5.2005)

 • misstake
  *

  Nebýt Vánoc, tak Krásná pokojská nemá šanci, že bych ji kdy viděl. To, že hlavní roli hraje Jennifer Lopez je hlavní varování. Jediná věc, co mě napadla je, jak můžou mít komerční filmy, tak stupidní scénáře. Vzhledem k tomu, kolik milionů dolarů se tam vráží, prostě nemohu pochopit, proč nějaký ten milionek nepřihodí i nějakému aspoň trochu gramotnému scénáristovi. Když většina nezávislých filmů se opírá o kvalitní scénáře, proč je to tak výjimečné u filmů velkých studií. Ale to bych u subžánru romantické komedie chtěl asi moc, přitom požaduju jen hlavy a paty.(25.12.2005)

 • bouncer
  *

  Těžko se mi hledá těch správných slov...špatné, nudné, nežáživné? Každopádně se J.Lo do tohoto filmu naprosto nehodí, už od začátku nezapadá mezi uklízečky a je jasné kam míří. Ralpha Fiennese bych v takovém snímku rozhodně nečekal a nebylo to příjemné koukat se jak se v této roli trápí...kdeže ty zlaté časy Schindlerova seznamu jsou. Zápletku snad nemá cenu ani propírat, popelka se v hrobě obrací. Kuš, nudný a trapný filme!(15.2.2004)

 • - Při hádce Marisy (Jennifer Lopez) a Christophera (Ralph Fiennes) poté, co Christopher zjistí, co je Marisa zač, vidíme z pohledu zepředu, že má Marisa vlasy u ucha uvolněné, zatímco ze záběrů zezadu vidíme, že je má strčené za uchem. (Reesam)

 • - Na post režiséra byl zvažován John Hughes, podle jehož příběhu námět k filmu vznikl. (Karlos80)

 • - Natáčení probíhalo v manhattanském hotelu Roosevelt, v newyorském hotelu Waldorf-Astoria a v okolí Bronxu. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace