Krásná pokojská

Kráska z Manhattanu

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2002, 101 min

• Slartibarkfast

Předpokládám, že to měla být jakási romance ala Pretty Woman. Ta se ale šeredně nepovedla. Nepřišla s ničím novým a dokonce ani zábavným. Prakticky od začátku víte o všem, co se stane. Někdy si tak říkám, jestli tohle "kopírování" scénářů někam povede. Nezáživná věc, která vás donutí koukat na hodinky už po prvních záběrech. 25%(6.10.2010)

Je to variace Popelky na stopatnáctý způsob. Neříkám, že se tohle nemůže stát, možné je všechno, akorát pochybuji, že by se v reálném životě kandidát do senátu staral více o své city k pokojské než o svou prestiž před veřejností, pokud by měl, tak jako Ralpf, za zadkem novinářskou vlčí smečku. Tady v tomto případě bych rozhodně vyloučila popis "drama". Je to pohádka! Ještě jsem neviděla tolik přejícných lidí, kteří bezelstně podporují jednu bezvýznamnou zaměstnankyni hotelu, jenž si v pracovní době odskočí v "zapůjčeném" kostýmku klientky do parku na procházku. Být manažerem hotelu, tak mi nezbývá nic jiného než stejný postup řešení situace ... No ale, abych jen nekritizovala, přece jen jsem taky ženská, romanticky založená samosebou a srdce mé se rozněžnilo nad tou pocukrovanou slaďárnou.(29.10.2014)

• venus

Jennifer Lopez NENÍ herečka!(23.2.2006)

• Shit

Tuctovej příběh, kterej se nejvíc podobá popelce, ale vůbec se nepoved. Ani jako romantická komedie to moc neboduje, Jennifer Lopez hraje hovno a sexy tady taky moc neni, ale aspoň se tam tak trochu hodí, to se ovšem nedá říct o Ralphu Fiennesovi, ten se do takovýhle romantický blbosti vůbec nehodí a dost to bije do očí a tý vtipnosti na kterou poukazuje žánr romantická komedie jsem si jaksi nevšim. Ale koukat se na to ještě dá, takže 2*(25.12.2005)

• Slarque

Romance to sice je, ale komedie? Na to občasný výstup Stanleyho Tucciho nestačí. Ústřední pár je mimořádně nezajímavý, což zamrzí hlavně u Ralpha Fiennese, film je utahaný a nudný. Wayne Wang kdysi natočil jediný dobrý film, jinak jeho filmografie za nic nestojí.(25.12.2005)

• - Na post režiséra byl zvažován John Hughes, podle jehož příběhu námět k filmu vznikl. (Karlos80)

• - Při hádce Marisy (Jennifer Lopez) a Christophera (Ralph Fiennes) poté, co Christopher zjistí, co je Marisa zač, vidíme z pohledu zepředu, že má Marisa vlasy u ucha uvolněné, zatímco ze záběrů zezadu vidíme, že je má strčené za uchem. (Reesam)

• - Natáčení probíhalo v manhattanském hotelu Roosevelt, v newyorském hotelu Waldorf-Astoria a v okolí Bronxu. (Terva)