poster

Noční oči

 • anglický

  Night Eyes

Thriller

USA, 1990, 90 min

Režie:

Jag Mundhra

Scénář:

Andrew Stevens

Kamera:

James Mathers

Scénografie:

Brian F. McCabe

Kostýmy:

Ha Nguyen
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (3)

 • TO
  **

  Slavný zpěvák nechá svou manželku sledovat, aby jí přichytil při nevěře. Najme bezpečnostní službu a ti po celém domě rozmístí řadu kamer. Bezpečák pak celý den jen kouká jak krásná Tanya Roberts souloží, převléká se a plave v bazénu, až se do ní zamiluje. Ke konci se celý film zajímavě a celkem překvapivě zamotává. Jakštakš koukatelný erotický thriller, jsou horší.(27.11.2006)

 • raduna01
  ***

  Pro Nikki a Briana znamená večírek v Beverly Hills konec jejich manželství. Mezi odcizený pár vstupují právníci, špehové, videokamery... Soukromý detektiv Will sleduje celý dům na monitorech. Začíná být unesený krásou a zranitelností Nikki. Kamery, nainstalované v nejintimnějších zákoutích domu, se stávají nebezpečnou zbraní.(24.12.2010)

 • Mark1983
  odpad!

  Začátek nové éry v České republice propagoval erotiku, porno a další irelevantní materiály,které u nás doma neimponovaly absolutně nikoho. Spíš naopak ty PODLE filmařů žhavé erotické scény vypadaly trapně a směšně.(31.3.2015)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace