Noční oči

Brian F. McCabe

Kostýmy:

Ha Nguyen

• TO

Slavný zpěvák nechá svou manželku sledovat, aby jí přichytil při nevěře. Najme bezpečnostní službu a ti po celém domě rozmístí řadu kamer. Bezpečák pak celý den jen kouká jak krásná Tanya Roberts souloží, převléká se a plave v bazénu, až se do ní zamiluje. Ke konci se celý film zajímavě a celkem překvapivě zamotává. Jakštakš koukatelný erotický thriller, jsou horší.(27.11.2006)

Pro Nikki a Briana znamená večírek v Beverly Hills konec jejich manželství. Mezi odcizený pár vstupují právníci, špehové, videokamery... Soukromý detektiv Will sleduje celý dům na monitorech. Začíná být unesený krásou a zranitelností Nikki. Kamery, nainstalované v nejintimnějších zákoutích domu, se stávají nebezpečnou zbraní.(24.12.2010)

• Mark1983

Začátek nové éry v České republice propagoval erotiku, porno a další irelevantní materiály,které u nás doma neimponovaly absolutně nikoho. Spíš naopak ty PODLE filmařů žhavé erotické scény vypadaly trapně a směšně.(31.3.2015)