poster

Albion: Rise of the Danann

 • USA

  Albion: The Enchanted Stallion

Fantasy

USA, 2016, 103 min

Komentáře uživatelů k filmu (2)

 • kaylin
  **

  Fantasy, které se na první pohled tváří jako další film o mladé dívce a jejím koni, ale po chvíli se změní v nízkorozpočtové fantasy, kde se sem tam mihne, ale opravdu jen mihne nějaká známější tvář. Je to hezké, je to milé, ale je to prostě takové obyčejné, že to s sebou žádný speciální zážitek nepřináší.(23.5.2017)

 • Deeus
  ****

  No, tohle bylo hodně milé překvapení! Film začíná jako jakési stájové teen drama o dívce, která je nikdo, a přes frísáky a kelpie se dostaneme do úplně jiného světa. Vybavila se mi u toho Princezna nevěsta a troufám si hádat, že komu se líbila ta, tomu Albion rozhodně stojí za "ztrátu času". Máme tu Johna Cleese, Isaaca z Teen Wolf, kterému komediální role narcise neuvěřitelně sedla, Emmu z Once Upon a Time a fešného Australana Liama McIntyrea... a spoustu irského přízvuku a mytologie, barev a něčeho, u čeho nemám problém s tím, že to vypadá jako nízkorozpočťák, protože charisma z toho čiší podobným stylem, jakým jsem před lety juchala nad Princeznou Fantaghiro. Navzdory místnímu mizernému hodnocení si upřímně myslím, že si tohle Albion nezaslouží - u většiny dialogů jsem byla nadšená, že umění nenuceně vtipného scénáře ještě nezaniklo. Tohle rozhodně není něco, co zacílilo jenom na mladé holky od koní...(23.6.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace