Série(2) / Epizody(52)

Dobrodružství Iris, mladé dívky, která musí svůj čas rozdělit mezi vystoupení se svou rockovou kapelou a život princezny ze vzdáleného království.
Seznamte se s novou kapelou loliRock! Iris, Auriana a Talia nejsou jen talentované zpěvačky, mají také nadpřirozené schopnosti a krom toho jsou to princezny. Své schopnosti se navíc rozhodli využít pro dobro lidí ve svém království. (Disney Channel)

Krnac

5/10 vzhľadom na cieľovku. Dá sa na to pozerať ale keď mám na výber na čo si v TV prepnúť tak aj ako decko by som toto obišiel, trapné scény, veľa ďalších zase nedáva zmysel a veľa ľudí sa tu správa ako slepý idioti (možno trochu prehnané ale inak som to napísať nevedel, áno toto je asi vec ktorá mi mi ako 8 ročnému nevadila). Je tu akčný prvok (akčné scény fungujú ale je to trochu ako ktorá), hlavný príbeh je si myslím dobrý a zaujal ma aj ako staršieho ale seriál s ním nevie pracovať pretože cca 4/5 epizód sa ho absolútne netýkajú, seriál skôr ako príbehovú linku sa pokúša o stvárnenie každodenného života hlavných postáv a musím povedať že tá 1/5 seriálu čo sú príbehové časti je určite to najlepšie zo seriálu, chápem o čo v seriáli šlo ale ja viem čo sa mi páčilo ako malému a polovica tej výplne bola zbytočnosť aj pre deti. Aj keby že mám 8 rokov tak toto je pre mňa proste len pozerateľný priemer. ()

JackBurda

Viděl jsem jen pár dílů a kvůli ztrátě Disney channelu už asi další neuvidím. Seriál je v pohodě, možná snad moc barevný, ale ok. Je tu humor, jede se v dobrodružném duchu a zápletky jsou fajn. Nic průkopnickýho, ale furt koukatelný. ()

Galerie (1 100)