poster

Vidím jenom tebe

 • USA

  All I See Is You

 • Kanada

  All I See Is You

Drama / Thriller / Psychologický

USA / Thajsko, 2016, 110 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Malarkey
  **

  Zajímavý nápadem, nesmělý zpracováním. Thriller o hendikepované Gině, která je slepá, ale operace jí dává naději alespoň u jednoho oka. Osobně oceňuji každý film, který má v hlavní roli hendikepovanou postavu. Škoda ale, že následný příběh je jak smíchanina růžové knihovny a 50ti odstínů šedi. Zbytečně moc erotiky, málo napětí, hodně vztahových výkrutů a nepříjemná ztísněnost, která dělá všecko proto, aby Vám film zprotivila. Přitom vizuálně má moc hezké momenty.(7.8.2018)

 • Padme_Anakin
  ****

  Pozoruhodná záležitost, Blake naprosto úžasná a Jason jí báječně sekunduje, příběh spokojeného manželského páru, kterému operace očí radikálně změní život. Pozvolný rozklad vztahu je drtivý, nedůvěra se vkrádá, žárlivost sílí. Vidět, či nevidět? To je, oč tu běží... Zajímavá kamera, krásná hudba, tvůrčí nápaditost.(16.12.2018)

 • sedm.1
  **

  Filmů na téma nevidomé ústřední hrdinky, která si díky svému handicepu nemůže být vším děním okolo své osoby zrovna úplně dvakrát jistá, vznikl už nespočet, zvlášť tedy navíc v thrillerovém žánru, a tak chápu, že pokud už nějaký další takový projekt přeci jen vznikne, snaží se ho tvůrci co nejvíce odlišit, či ozvláštnit jakýmkoliv způsobem od veškerých svých předchůdců. A právě o to se snažil i v případě All I See is you uznávaný Marc Forster, ovšem na rovinu musím konstatovat, že ačkoliv se mu to jistým způsobem i podařilo, tak ona jeho inovativní cesta mě zcela minula. Jeho snímek je totiž prázdný, nudný a těžce nevýrazný. Thrillerovou zápletku to každopádně naznačovalo prakticky jen na začátku, postupně se to ale celé přeměnilo na zatraceně nefunkční romantické drama, s mdlými postavami, podivně kostrbatě vystavěnou zápletkou a pointou tak mizernou, že divák při závěrečných titulcích musí bohužel prostě času, stráveného ve společnosti této podívané, jen hořce litovat. Zkrátka, žádná atmosféra, žádné napětí, žádné emoce a mrzký pokus o vizuální zpracování v artovém stylu nejsou jednoduše zcela příznivé ingredience, ze kterých by se dal namíchat dobrý film. Fakt hodně mizerná podívaná.(19.8.2018)

 • genetique
  **

  Problémom tohto snímku je, že aj napriek zaujímavému nápadu sa toho počas deja naozaj veľa nedeje. Neskutočne nezaujímavo natočené, postavy až na pár scén bez chémie a iskry, napätie začne stúpať až posledných pätnásť minút, no a to stačí len natoľko, aby ste naozaj udržali pozornosť aspoň do konca. Je to škoda, pretože nápad bol skvelý, a keby mi niekto v skratke povedal obsah filmu, dokonca by som sa naň tešil. Mám rád pomalo rozvíjajúce sa filmy, najmä tie, ktoré divákovi zdeľujú nejaké posolstvo, dokážu ho príbehom strhnúť aj napriek rozvláčnemu deju, pomáhajú si vnímavou hudbou, či kamerou. Tu ale absencia týchto položiek chýbala a tak ste mohli utešiť aspoň celkom zaujímavým záverom s dobrou pointou a dobre zvládnutými destináciami. Inak priemer ako hrom. 50%.(25.1.2019)

 • asirtes
  *****

  Aj vďaka takýmto chvíľam zbožňujem kinematografiu. Forsterovi sa podarilo z jednoduchého námetu, za pomoci prostých scén s maximálne civilným vyznením, pomerne snivým nahliadnutím do sveta človeka s poškodeným zrakom, s minimom vyjadrovacích prostriedkov vytvoriť veľmi realistický psychologický thriller. Film nie síce pre každého, ale za to silnejší pre pozorného diváka, čo sa vie jeho svetu otvoriť. Jedna veľká paráda.(8.9.2019)

 • - Film měl premiéru na Torontském filmovém festivalu v roce 2016. (kellne)