Špióni odvedle

• Nový Zéland

• Austrálie

Akční / Komedie

USA, 2016, 105 min

Zas tak vtipné to nebylo. Ale Isla byla v těch šatech při předávání mikročipů úplně k sežrání a Gal to zase hezky zahrála. Jen, když jsem ji tady viděl, s jejím tělíčkem v plné parádě, tak si říkám, jak ji někdo mohl obsadit do role Wonder Woman ?! - Dyť je to vyzuna plochá s prťavym zadkem a malými boky a má dopředu svěšený ramena ... ajk ... sice v obličeji fakt hezká, ale má postavu spíš jako rachitická modelka, než princezna drsná bojovnice ... takže asi tak ... u mě omyl ... jinak tento film zabavil ...(30.12.2016)

Milá špiónská komedie nepřináší sice nic nového, ale obsahuje několik dobrých scén, jednu výbornou automobilovou honičku a překvapivě dobré obsazení méně známými herci. Zach Galifianakis v roli nezajímavého maloměšťáka hraje dobře, ale strašně mi lezl na nervy. Isla Fisher jako jeho žena je pro mě takřka neznámé jméno, ale přitom podala nejlepší herecký výkon. Jon Hamm jako mužská polovina špiónského dua nijak nevynikl, ale proti izraelské modelce a herečce Gal Gadot neměl žádnou šanci. Je úplně jedno, jestli umí hrát, ale díky svému charismatu stejně přitáhne pozornost na sebe. Díru do světa tento film neudělá, ale za shlédnutí stojí.(5.11.2017)

Příjemná oddechovka, která vás přivede na jiné myšlenky po hrozném dni. Úsměvné a milé. Herecké obsazení super. Především moje oblíbenkyně Isla Fisher hrála bezvadně a Gal Gadot byla nádherná, na akční postavy prostě jak stvořená. Špionský páreček naruší poklidný rodinný život ústřední manželské dvojice. Jejich poznámky z běžného života v naprosto nestandartních nebezpečných situacích, kdy se střílí, mučí a vyhrožuje, jsou srandovní.(27.12.2017)

Für mich - 60%, - /děj samo o ničem, ani jsem si ho vlastně moc nevšiml, že by tam nějaký byl, občas to bylo trochu trapný a sprostější, ale docela se to dalo/, + /akce ušla, občas docela k zasmání, trojka Zach + Isla + Gal docela šla, zvláště když měl Zach projednou docela normální roli/, hodnocení - nakonec v rámci možností ucházející volovina, co trochu pobavila a hlavně moc nenasrala vulgaritou nebo trapností, jinak to docela šlo, když od toho člověk nečeká moc(17.8.2018)

Suburban spy adventure. Není to úplně festival vtipných situací a povedených skečů, ale leccos zachrání casting Liščí čtverky. Hamm je odborník na štramáctví, Fisher s Gadot tasí ženské zbraně a spravedlivě rozdělují mezi horňáky i dolňáky a Galifianakis, co pro jednou nevypadá jako neoholený kočkodan, zde využije své přednosti ve stoickém servírování humoru. Třeba když je v ilegální asijské restauraci napaden částí jídla z menu..(6.4.2021)

• - Při setkání v hotelu se Scorpionem (Patton Oswalt) pije Jack (Fred Galle) šampaňské, z hluboka se napije a na stůl pokládá z poloviny prázdnou sklenici. V dalším záběru je však sklenice zcela prázdná. (MrAldridge)

• - Filmovanie snímky prebiehalo na viacerých miestach v americkom štáte Georgia, predovšetkým v meste Atlanta. (MikaelSVK)

• - Výroba a autorizovaná distribúcia filmu podporili viac ako 13 000 pracovných miest. (Laslo)