Reklama

Reklama

Špióni odvedle

  • USA Keeping Up with the Joneses (více)
Trailer 1

Užijte si setkání s neobvyklými sousedy v zábavné akční komedii, ve které září hvězdy jako Zach Galifianakis, Jon Hamm, Isla Fisher a Gal Gadot. Obyčejný pár z předměstí zjišťuje, že udržet krok s Jonesovými — neskutečně atraktivními a světaznalými novými sousedy — nebude snadné. Obzvláště když odhalí, že pan a paní Jonesovi jsou tajní agenti zapojení do mezinárodní špionáže. (Bontonfilm)

(více)

Videa (3)

Trailer 1

Recenze (169)

wooozie 

všechny recenze uživatele

Na to, že je to komedie, tak dostanete dva, možná tři mírně nadprůměrné vtípky, ale jinak je to naprosto uboze nevtipné. Katastrofálně natočené, akce jak z odporného béčka, dialogy k pláči a celé to hraničí s naprostou trapností, kde je vážně všechno špatně a celé je to tak ubíjející, kdy navíc ani dvojka Gal Gadot, Isla Fisher není vizuálně dostatečně využitá, protože co si budeme povídat, ani jedna z nich se v kariéře Oscara asi nedočká. Scénáristu bych za trest nechal sledovat tento film v nekonečné smyčce, aby si uvědomil, co za prasárnu přivedl na svět a k tomu se povedlo prakticky nemožné, tradičně vtipný Zach Galifianakis je tady k uzoufání nudný. ()

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

standardně plochá komedie plná životních mouder a snad všech myslitelných klišé.Nic co by urazilo,ale zároveň ani nenadchne protože prostě nemá čím.Rozebírat logiku toho,že elitní špióni jsou odhaleni tuctovým párem z předměstí a vlastně to ani nikomu nepřijde divné a sami špióni se s tím smíří celkem rychle a ještě zasvětí onen pár do detailů,nemá moc smysl...40% ()

Reklama

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Hodně průměrná akční komedie. Zacha Galifianakise mám rád, nedávno velmi pobavil v komedii Masterminds, ale zde bohužel hraje až moc normálního člověka, tedy není vůbec vtipný. On musí dostávat vyloženě role imbecilů, aby to bylo ono. Samotné téma je velmi tuctové a viděné snad 1000x.Film nepřichází s ničím novým a zasmál jsem se tuším jen 2x což je žalostně málo. Hvězda navíc za svůdnou Gal Gadot. 50% ()

chelseaman22 

všechny recenze uživatele

Dva páry a dvě úchvatné ženy s rozdílnými mírami. ZAK GULFINAS dokazuje, že má pouze na role hlupáků ve stupidních komediích, jež vás v jistých mezích rozveselí, ale víc nic. Poněkud predikovatelný děj filmu příliš nepomáhá. Pokud je nutné něco vyzdvihnout, tak to dozajisté bude konzumace kobří pálenky a zkoušení si spodního prádla. 59% ()

Olík 

všechny recenze uživatele

Pohublý Zach Galifianakis, šedá sexymyška Isla Fisher, nestárnoucí Jon Hamm a Wonder Woman Gal Gadot jako na první, druhý a všechny ostatní pohledy kontrastní sousedé. Špiónská, bláznivá komedie? Asi ano……i když jsme do toho šel s myšlenkami na krapánek zběsilejší jízdu. Akční scény OK, zápletka OK, ústřední čtveřice OK, humor taky sem-tam, takže nakonec velmi slušná jednohubka, které ovšem kdyby nebylo, tak svět přijde maximálně o pohled na božskou „paní Boratovou“ v rajcovním prádélku. ()

Galerie (36)

Zajímavosti (9)

  • Při setkání v hotelu se Scorpionem (Patton Oswalt) pije Jack (Fred Galle) šampaňské, z hluboka se napije a na stůl pokládá z poloviny prázdnou sklenici. V dalším záběru je však sklenice zcela prázdná. (MrAldridge)
  • Natalie (Gal Gadot) je nejprve ve filmu představena jako Řekyně, později uvede, že je z Izraele, odkud herečka skutečně pochází. (Cheeter)

Reklama

Reklama