poster

Špióni odvedle

 • USA

  Keeping Up with the Joneses

 • Velká Británie

  Keeping Up with the Joneses

 • Nizozemsko

  Keeping Up with the Joneses

Akční / Komedie

USA, 2016, 105 min

Režie:

Greg Mottola

Scénář:

Michael LeSieur

Kamera:

Andrew Dunn

Hudba:

Jake Monaco

Střih:

David Rennie

Scénografie:

Mark Ricker

Kostýmy:

Ruth E. Carter
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • P1tr
  **

  Nepříliš vtipná komedie, která svojí leností naprosto zazdila veškeré naděje do ní vkládané. Skvělé obsazení, prověřený režisér, zajímavé téma, to všechno byly silné předpoklady pro prvotřídní komediální zážitek, který se ani náhodou nedostavil. Těžko říci, co se v procesu tvorby pokazilo, ale film působí, jako by ho místo ostřílených tvůrců dělali amatéři, neboť vedle nekvality scénáře je sterilní také režie a mnohokrát působí film vizuálně ošklivě a levně. Špióny odvedle raději nechte vedle a pusťte si něco lepšího.(15.3.2018)

 • Morholt
  **

  Obvyklý scénář s civilisty, kteří se připletou k operacím tajných služeb, ale nic proti tomu. Režisér výborného Paula byl lákadlem a obsazení také nevypadalo vůbec zle, ačkoliv Galifianakisovi lůzři mi dokážou lézt krkem. Nicméně naděje vzaly celkem rychle za své. Jediné, co bylo pozitivní, bylo obsazení a to ve všech ohledech. Ale jinak se jedná o zbytečně natahovanou záležitost, která nenabízí vůbec nic pro zasmání. Mottolovi sice patří dík za to, že se snažil vyhnout lacinému trdlování, ale bohužel se mu nepodařilo ho nijak nahradit. A příliš nemá film co nabídnout ani co se akce týče, pokud nepočítám jednu spíše průměrnou sekvenci. I kdybych moc chtěl, tak víc jak 30% nevypotím.(4.1.2017)

 • eexDon
  ***

  Für mich - 60%, - /děj samo o ničem, ani jsem si ho vlastně moc nevšiml, že by tam nějaký byl, občas to bylo trochu trapný a sprostější, ale docela se to dalo/, + /akce ušla, občas docela k zasmání, trojka Zach + Isla + Gal docela šla, zvláště když měl Zach projednou docela normální roli/, hodnocení - nakonec v rámci možností ucházející volovina, co trochu pobavila a hlavně moc nenasrala vulgaritou nebo trapností, jinak to docela šlo, když od toho člověk nečeká moc(17.8.2018)

 • Soweek
  *

  Odpad za akční stránku, jedna hvězda za "komedii" a ve výsledku jedna hvězda za to, že jsem to doukoukal do konce, i když vlastně sám nevím proč. Nerad to říkám, ale Zach je opravdu předurčen do rolí obtloustlého blba. Štíhlá postava mu prostě nesedí a na podobné role čeká tucet lepších kandidátů. Kariéra Grega Mottoly budiž tímto definitivně pohřbena.(16.1.2017)

 • BMW12
  ****

  Příjemná akční komedie, s příjemným hereckým obsazením. Řekl bych, že oproti jiným akčním komediím, je tato trošku méně komediální a trošku méně akční. Ale určitě diváka zabaví, Zach Galifianakis se postará o tu zábavní stránku filmu, Jon Hamm s Gal Gadot o akční, a na Islu Fisher je radost koukat. Hodnotím 3,5*.(20.3.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace