Špióni odvedle

• USA Keeping Up with the Joneses (více)
Trailer 1

Užijte si setkání s neobvyklými sousedy v zábavné akční komedii, ve které září hvězdy jako Zach Galifianakis, Jon Hamm, Isla Fisher a Gal Gadot. Obyčejný pár z předměstí zjišťuje, že udržet krok s Jonesovými — neskutečně atraktivními a světaznalými novými sousedy — nebude snadné. Obzvláště když odhalí, že pan a paní Jonesovi jsou tajní agenti zapojení do mezinárodní špionáže. (Bontonfilm)

Trailer 1

wooozie

Na to, že je to komedie, tak dostanete dva, možná tři mírně nadprůměrné vtípky, ale jinak je to naprosto uboze nevtipné. Katastrofálně natočené, akce jak z odporného béčka, dialogy k pláči a celé to hraničí s naprostou trapností, kde je vážně všechno špatně a celé je to tak ubíjející, kdy navíc ani dvojka Gal Gadot, Isla Fisher není vizuálně dostatečně využitá, protože co si budeme povídat, ani jedna z nich se v kariéře Oscara asi nedočká. Scénáristu bych za trest nechal sledovat tento film v nekonečné smyčce, aby si uvědomil, co za prasárnu přivedl na svět a k tomu se povedlo prakticky nemožné, tradičně vtipný Zach Galifianakis je tady k uzoufání nudný. ()

M.i.k.e

standardně plochá komedie plná životních mouder a snad všech myslitelných klišé.Nic co by urazilo,ale zároveň ani nenadchne protože prostě nemá čím.Rozebírat logiku toho,že elitní špióni jsou odhaleni tuctovým párem z předměstí a vlastně to ani nikomu nepřijde divné a sami špióni se s tím smíří celkem rychle a ještě zasvětí onen pár do detailů,nemá moc smysl...40% ()

EvilPhoEniX

Hodně průměrná akční komedie. Zacha Galifianakise mám rád, nedávno velmi pobavil v komedii Masterminds, ale zde bohužel hraje až moc normálního člověka, tedy není vůbec vtipný. On musí dostávat vyloženě role imbecilů, aby to bylo ono. Samotné téma je velmi tuctové a viděné snad 1000x.Film nepřichází s ničím novým a zasmál jsem se tuším jen 2x což je žalostně málo. Hvězda navíc za svůdnou Gal Gadot. 50% ()

chelseaman22

Dva páry a dvě úchvatné ženy s rozdílnými mírami. ZAK GULFINAS dokazuje, že má pouze na role hlupáků ve stupidních komediích, jež vás v jistých mezích rozveselí, ale víc nic. Poněkud predikovatelný děj filmu příliš nepomáhá. Pokud je nutné něco vyzdvihnout, tak to dozajisté bude konzumace kobří pálenky a zkoušení si spodního prádla. 59% ()

Olík

Pohublý Zach Galifianakis, šedá sexymyška Isla Fisher, nestárnoucí Jon Hamm a Wonder Woman Gal Gadot jako na první, druhý a všechny ostatní pohledy kontrastní sousedé. Špiónská, bláznivá komedie? Asi ano……i když jsme do toho šel s myšlenkami na krapánek zběsilejší jízdu. Akční scény OK, zápletka OK, ústřední čtveřice OK, humor taky sem-tam, takže nakonec velmi slušná jednohubka, které ovšem kdyby nebylo, tak svět přijde maximálně o pohled na božskou „paní Boratovou“ v rajcovním prádélku. ()

• Při setkání v hotelu se Scorpionem (Patton Oswalt) pije Jack (Fred Galle) šampaňské, z hluboka se napije a na stůl pokládá z poloviny prázdnou sklenici. V dalším záběru je však sklenice zcela prázdná. (MrAldridge)
  • Natalie (Gal Gadot) je nejprve ve filmu představena jako Řekyně, později uvede, že je z Izraele, odkud herečka skutečně pochází. (Cheeter)