Špióni odvedle

Scénografie:

Mark Ricker

Kostýmy:

Ruth E. Carter

"Tahle firma, moje čtvrť, západní civilizace, jak ji známe, jsou v ohrožení." Personalista Jeff to se svou vyplašeností trošku přehání, jeho žena Karen zase se sledováním, ale falešní sousedi Jonesovi mě fakt bavili. Zkrátka jsem okamžitě zatoužil vypadat jako pan Jones a sdílet lože s paní Jonesovou. Jsem si tedy jistý tím, že kdyby mě Jonesovi znali, tak by se se mnou chtěli vyspat oba, ale to sem asi nepatří. Sem spíš patří to, že jsem se zasmál kvasinkovému fórku, vypil jsem nějaké to hadí víno a pozvracel jsem se při skydivingu. Pro mě je to zkrátka celkem zábavná jednohubka, jejíž originalita se nápadně podobá originálu obrazu Mony Lisy, který mám ve sklepě. Je tam prostě drobné podezření, že podobné téma jsem již nejednou viděl, ale dámské obsazení ve spodním prádle mi nenápadně naznačuje, že je to vlastně jedno.(24.2.2017)

"Keeping Up With The Joneses" vyzeralo byť ako zaujímavá akčná komédia. Niečo ako kombinácia filmov Neighbours a Mr. And Mrs. Smith. Keď z toho vyhodíme element - "párty". A myslím, že to funguje celkom okey. Mám pocit, že ako film je to celkom dobre pozerateľné, má to celkom dobrý štýl, no problémom je trošku fakt, že som sa na filme smial len veľmi zriedkavo. Toto je komédia. A ja sa smejem rád. No tu som akosi mal pocit, že humor často akosi ide mimo mňa. Ale čo môžem povedať, že to film celkom dobre kompenzuje hercami a postavami. Isla Fisher je skvelá, John Hamm je vtipný a sympatický a myslím si, že aj Gal Gadot má dobré momentky. Zach Galifianakis je podľa mňa vo filme okey, ale nemám pocit, že by niečo extra predviedol. Osobne by som asi povedal, ak chcete komédiu podobného typu, no urobenú lepšie, myslím si, že by som odporúčil viac film Mr. Right. Je to o dosť vtipnejšie. Tak či tak si však myslím, že si film môžete čeknúť. Urazení nebudete a sú tu momentky, ktoré ma ozaj pobavili. Ale je pravda, že to malo oveľa väčší potencial, než to reálne ukázalo. Hodnotenie: C+(10.1.2017)

• BoPo

Miluj bližního svého zkombinované s Mr. & Mrs. Smith. Tento kríženec sa vyznačuje podceňovaním divákovej inteligencie, a preto mu servíruje slaboduchú zápletku s ešte slaboduchejším humorom. Vedľa tohto vyzerajú Vrahouni (Ashton Kutcher, Katherine Heigl) ako akčná komédia desaťročia. Gal Gadot je kráska, ale mňa osobne tieto až moc bezchybne pôsobiace ženy nejako nerajcujú, takže nemôžem pridať jednu genderovú hviezdu navyše. Jedným slovom výgrc.(29.1.2017)

Herecky náhodou docela dobrý. A to i přesto, že námětem tahle komedie nepřináší vůbec nic nového. Zach tu ale hraje toho svého klasického dobráka a ještě k tomu vaří ve sklepě domácí pivo. Pro to mám vždycky pochopení a tak mi jeho postava okamžitě přirostla k srdci. To jeho manželka, Isla Fisher, tu na čtyřicetiletou paní vypadá více než dobře a to nejen vzhledově, ale i herecky. No a Jonesovi v podobě Gal Gadot a Jona Hamma? Hrajou to, co potřebujou a vytváří tak dostatečné napětí celému filmu. Já byl spokojen. Příjemně jsem si odpočinul a to jsem od podobné komedie v daný moment přesně potřeboval.(12.10.2017)

• Ollie235

Podprůměrná akční komedie, kterou drží těsně nad vodou jen sexy dvojice Gal Gadot - Isla Fisher. Jinak je to předvídatelná nuda plná slabých dialogů a nezajímavých scén. Obsazení Zacha Galifianakise do role usedlého manžela, kde nemá prostor projevit svůj komediální talent, nebylo dobrým rozhodnutím.(12.9.2017)