Špióni odvedle

Scénografie:

Mark Ricker

Kostýmy:

Ruth E. Carter

Můj soused zabiják se dal do práce kterou měl dělat spíš agent 007. Vidět Zacha v roli člověka který není totální idiot bylo něco neopakovatelného (doufám že se to totiž opakovat nebude). Celý film je nemastný, neslaný a celý koncept je v podstatě už tisíckrát ohraná písnička. Sousedi se chovají normálně. Hlavnímu hrdinovi ale přijde že jsou nenormální. Vloupe se sousedům do domu kde zjistí že normální doopravdy nejsou. Nikdo jim nevěří dokud se nestane nějaký haluz kde se ukáže že sousedi doopravdy normální nejsou. Upřímně mi takový námět filmu ani tak moc nevadí kdyby se tam stalo něco co by mě alespoň něco co mě překvapí. Místo toho jsem viděl takovou tu klasiku která neurazí. Za mě tedy 3 hvězdy.(8.1.2017)

• BoPo

Miluj bližního svého zkombinované s Mr. & Mrs. Smith. Tento kríženec sa vyznačuje podceňovaním divákovej inteligencie, a preto mu servíruje slaboduchú zápletku s ešte slaboduchejším humorom. Vedľa tohto vyzerajú Vrahouni (Ashton Kutcher, Katherine Heigl) ako akčná komédia desaťročia. Gal Gadot je kráska, ale mňa osobne tieto až moc bezchybne pôsobiace ženy nejako nerajcujú, takže nemôžem pridať jednu genderovú hviezdu navyše. Jedným slovom výgrc.(29.1.2017)

• M.i.k.e

standardně plochá komedie plná životních mouder a snad všech myslitelných klišé.Nic co by urazilo,ale zároveň ani nenadchne protože prostě nemá čím.Rozebírat logiku toho,že elitní špióni jsou odhaleni tuctovým párem z předměstí a vlastně to ani nikomu nepřijde divné a sami špióni se s tím smíří celkem rychle a ještě zasvětí onen pár do detailů,nemá moc smysl...40%(31.12.2016)

Hodně pohodová a uvolněná oddechovka u které jsem se prakticky po celou dobu stopáže usmíval. Ten odlehčený humor mi seděl. Vadila mi asi jen hlavní postava Jeffa, ale to mu nelze zazlívat, protože byl takový jaký být měl, jen prostě nemám tyhle týpky v oblibě. Ostatní postavy mi, ale seděly. No a představení herečky Gal Gadot, to bylo hodně fajn a navíc si mohla v roli říct i svou skutečnou zemi původu i si zašvitořit v hebrejštině. Miss Izraele tak zde má navíc hodně velký sexapeal. Příběh filmu je jinak dost prostinký, ale poměrně efektivní v tom co ukazuje. Oblíbené téma zase od jiných tvůrců a líbilo se mi to. Prostě pro mě moc příjemná zábava a film na odproštění od nějakého přemýšlení a jen čist k uvolnění a dobré náladě.(11.1.2017)

• x_ander

Proč to neříct rovnou, Keeping Up with the Joneses je naprostá blbina. Což bylo jasné už z trailerů. Ale od obsazení jsem si sliboval více. Gal Gadot a Jon Hamm si odehrají svoje, ale Zach Galifianakis je těžce nevyužitý a Isla Fisher hraje krávu. To je pak těžko. Pár vtipů sedne, většina ne, a celé je to takové nemastné neslané, včetně zoufale nudného finále.(5.9.2017)