Reklama

Reklama

Špióni odvedle

  • USA Keeping Up with the Joneses (více)
Trailer 1

Užijte si setkání s neobvyklými sousedy v zábavné akční komedii, ve které září hvězdy jako Zach Galifianakis, Jon Hamm, Isla Fisher a Gal Gadot. Obyčejný pár z předměstí zjišťuje, že udržet krok s Jonesovými — neskutečně atraktivními a světaznalými novými sousedy — nebude snadné. Obzvláště když odhalí, že pan a paní Jonesovi jsou tajní agenti zapojení do mezinárodní špionáže. (Bontonfilm)

(více)

Videa (3)

Trailer 1

Recenze (160)

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $40miliónovTržby USA $14,904,426Tržby Celosvetovo $29,726,876Tržby za predaj Blu-ray v USA Tržby za predaj DVD v USA ║ neškodná komédia, ktorá miestami aj pobaví, nezhnusí, dokonca aj akcia tu je a hlavne sympatická Gal Gadot /55%/ ()

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Hodně průměrná akční komedie. Zacha Galifianakise mám rád, nedávno velmi pobavil v komedii Masterminds, ale zde bohužel hraje až moc normálního člověka, tedy není vůbec vtipný. On musí dostávat vyloženě role imbecilů, aby to bylo ono. Samotné téma je velmi tuctové a viděné snad 1000x.Film nepřichází s ničím novým a zasmál jsem se tuším jen 2x což je žalostně málo. Hvězda navíc za svůdnou Gal Gadot. 50% ()

Reklama

tron 

všechny recenze uživatele

„Chcel som mať náskok.“ – „Pred vlastnou manželkou???“ Občas sa stane, že podľa kraťasu vznikne celovečerák a ľudia potom zvyknú hovoriť, že to, čo bolo super v kraťase, je v celovečeráku naťahované na dve hodiny a je to nuda. A potom máte filmy, ktoré si viete predstaviť ako seriál, ale ako celovečerák nefungujú. A Špióni odvedľa sú presne tým druhom filmu. Zápletka je ako stvorená na realizáciu vo forme sitkomu. No ako film je to strašne nudné, naťahované a nezáživné. Neviem, či ma do hlbšej kómy privádzala rutinná réžia mdlého neschopáka, ktorý domrvil už dokokoseného Paula, alebo biedny scenár, ktorý je asi taký vtipný, ako ja. Čiže vôbec. Strašný bol i mdlý kasting (je šokujúce, aký neviditeľný je Galifianakis). Jedinou výnimkou (nielen kastingu, ale filmu celkovo) je podľa očakávaní nebeská Gal Gadot. ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Herecky náhodou docela dobrý. A to i přesto, že námětem tahle komedie nepřináší vůbec nic nového. Zach tu ale hraje toho svého klasického dobráka a ještě k tomu vaří ve sklepě domácí pivo. Pro to mám vždycky pochopení a tak mi jeho postava okamžitě přirostla k srdci. To jeho manželka, Isla Fisher, tu na čtyřicetiletou paní vypadá více než dobře a to nejen vzhledově, ale i herecky. No a Jonesovi v podobě Gal Gadot a Jona Hamma? Hrajou to, co potřebujou a vytváří tak dostatečné napětí celému filmu. Já byl spokojen. Příjemně jsem si odpočinul a to jsem od podobné komedie v daný moment přesně potřeboval. ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

"Tahle firma, moje čtvrť, západní civilizace, jak ji známe, jsou v ohrožení." Personalista Jeff to se svou vyplašeností trošku přehání, jeho žena Karen zase se sledováním, ale falešní sousedi Jonesovi mě fakt bavili. Zkrátka jsem okamžitě zatoužil vypadat jako pan Jones a sdílet lože s paní Jonesovou. Jsem si tedy jistý tím, že kdyby mě Jonesovi znali, tak by se se mnou chtěli vyspat oba, ale to sem asi nepatří. Sem spíš patří to, že jsem se zasmál kvasinkovému fórku, vypil jsem nějaké to hadí víno a pozvracel jsem se při skydivingu. Pro mě je to zkrátka celkem zábavná jednohubka, jejíž originalita se nápadně podobá originálu obrazu Mony Lisy, který mám ve sklepě. Je tam prostě drobné podezření, že podobné téma jsem již nejednou viděl, ale dámské obsazení ve spodním prádle mi nenápadně naznačuje, že je to vlastně jedno. ()

Galerie (36)

Zajímavosti (9)

  • Do filmu měl být obsazen i Jim Carrey, nakonec z toho ale sešlo. (ČSFD)
  • Gal Gadot ve filmu dvakrát promluví hebrejsky. (ČSFD)

Reklama

Reklama