Mladá žena a jej priatelia sa vracajú z charitatívnej činnosti na pomoc obetiam hurikánu na Floride. Rozhodnú sa urobiť si prestávku v mestečku Amityville, kde žije dievčinina chorľavá babička. Ich pobyt v mestečku však príjemný rozhodne nebude, keďže práve v tom čase miesto ovládne starobylá a krutá čarodejnica, ktorá ho pred dávnymi časmi prekliala. Jej mágia je odhodlaná vyhubiť potomkov miestnych obyvateľov, ktorí ju pred tromi storočiami odsúdili na smrť... (Incantator)

Campbell

Opět Polonia, opět sračka a opět nevím jak hodnotit. Film od režiséra je pro určené publikum já se na tyhle filmy podívám sem tam, občas to vyjde(Sharkenstein) občas ne(Jurassic prey). Tohle je spíše z druhého soudku. Filmů o Amytivillu bylo už nespočet a tohle je fakt srajda s pavoučí ženskou která se ukáže ale až na konci. Prostě nic moc, ale viděl jsem daleko horší břečky. ()

Astaroth12

Že film sa právom nachádza v čiernych číslach mi bolo jasné hned od začiatku. Ten jeho lacný look vyžaroval do ďaleka a herci mi pripomínali naše rodinne prípady na markíze a to bohužiaľ nebolo z mojej strany chvála, práve naopak, boli strašne toporný. Keď niekto sa rozhodne robiť takýto druh filmu, mal by mať za sebou aspoň nejakého finančného sponzora, lebo keď nie, tak na maskách to bude vidieť a v tomto prípade aj karnevalové masky mojich susedov boli na tom lepšie, ako v tomto filme. Už som si zvykol, že režiséri, ktorí nemajú talent a ani financie, tak z veľkej časti používajú hnusný strih, aby diváka niečím rozptýlili a takto nejak funguje aj Mark Polonia, ale vidieť, že to na divákov nezaberá a jeho filmy sú skoro všetky aspoň na tejto databázy v čiernych číslach. Mal som tú česť vidieť Amityville Exorcism , ktorý tiež režíroval tento " nádejný" režisér a tomu filmu som dal odpad. Tu nebudem až tak prísny, ale každý, kto zvažuje pozretie tohto filmu, nech si to dobre rozmyslí, slabé 2*. ()

blondboss odpad!

Už skutočne dosť s týmito primitívnymi "céčkovými" pokusmi o oživenie Amityvillskej tragédie. Je to skutočná strata času čo i len načuchnúť k tomuto snímku, lebo je v ňom všetko zle. A Eric Roberts na tom musí byť skutočne zle, keď sa rozhodol takto strápňovať. Pre istotu sa radšej ani neukázal spod masky. 10 % ()