Lovci stínů: Nástroje smrti (TV seriál)

Shadowhunters: The Mortal Instruments

Shadowhunters

Akční / Drama / Fantasy

USA, 2016–2019, 38 h 34 min (Minutáž: 39–60 min)

Tvůrci:

Ed Decter

Předloha:

Cassandra Clare (kniha)

Katherine McNamara, Dominic Sherwood, Emeraude Toubia, Harry Shum Jr., Alan Van Sprang, Curtis Morgan, David Castro, Jon Cor, Kaitlyn Leeb, Vanessa Matsui, Jordan Hudyma, Jack Fulton, Adam Kenneth Wilson, Alberto Rosende, Isaiah Mustafa, Matthew Daddario, Shailene Garnett, Maxim Roy, Stephen R. Hart, Mouna Traoré, Daiva Zalnieriunas, Wesley French, Neven Pajkic, Lisa Marcos, Jordan Madley, Jade Hassouné, Christina Cox, Ari Cohen, Christian Bako, Paulino Nunes, Susanna Fournier, Holly Deveaux, Stephanie Bennett, Adam Harrington, Kathy Maloney, Mimi Kuzyk, Steve Gagné, Stephen Huszar, Lisa Berry, Michelle Argyris, Will Tudor, Edie Inksetter, Nicola Correia-Damude, Alexandra Ordolis, Noah Dalton Danby, Chad Connell, Raymond Ablack, Brett Donahue, Shannon Kook, Lola Flanery, Andreas Apergis, Brianna Goldie, Elias Toufexis, Joan Gregson, Phillip MacKenzie, Sarah Hyland, Jessica Matten, Sophia Walker, Erica Deutschman, Dale Whibley, Jenny Raven, Michael Cram, Linda Goranson, Michael Brown, Alisha Wainwright, Anna Hopkins, Randal Edwards, Javier Muñoz, Jordan Johnson-Hinds, Genevieve Kang, Rosalba Martinni, Steve Byers, Jesse Camacho, Françoise Yip, Seamus Patterson, Zach Smadu, Nick Sagar, Rachelle Casseus, Tessa Mossey, Stephanie Belding, Chai Hansen, Alex Mallari Jr., Conrad Coates, Samora Smallwood, Luke Baines, Jason Gosbee, Pasha Ebrahimi, Katie Strain, Nina Iordanova, Ayisha Issa, Valerie Boyle, Alexander Eling, Gabriel Darku, Tara Westwood, Doug MacLeod, Lukas Engel, Shainu Bala, Bradley Hamilton, Brooks Darnell, Kevin Alves, Taveeta Szymanowicz, Jacky Lai, Tara Joshi, Adam Langton, Robyn Alomar, Humberly González, Sydney Meyer, Nicole Law, Tennille Read, Romy Weltman, Farah Merani, Hubert Boorder, Michelle Alexander, Kyana Teresa, Benjamin Sutherland, Desmond Campbell, Simon Northwood
  • kklepkaa

Předlohu jsem četla a tak špatná zas nebyla... za těch x dílů jsem si jí stihla celkem oblíbit. Nejdřív jsem ale trpěla u filmu, kde byly snad nejhorší dialogy a seriál se z toho bohužel nevymanil. Úroveň hereckého umění šla znatelně dolů (zvláštní, že to ještě jde) a dialogy... mám pocit, že seriál je dělanej pro 13-ti letý puberťačky, pak ale nechápu scény např. typu kdy herečka v dráždivém spodním prádle si vymamuje informace pomocí sexu, to už bych zas pro tuto věkovou kategorii neviděla. Abych nebyla jen negativní, tak mám radost, že oproti filmu se sem vejde víc věcí, což je pochopitelné. Sice ne vše s knihou koresponduje, ale po shlédnutí prvních 3 dílů mi to zatím nevadilo. Ještě jsem se nerozhodla, zda se budu dívat dál či nikoliv.(31.1.2016)

• Fancipal

Mladí, krásní a talentovaní zachraňují (ne)lidské pokolení před neodvratně se blížící zkázou. Nic proti nejprofláklejšímu story-arcu současnosti, ale postavám chybí styl, hercům schopnosti (což jak uznáte může představovat docela problém), scénáři jakákoliv nadstavba, která by jej oddělila od tuctu stejně plytkých a povrchních záležitostí. Abych jenom nehanil. Všichni vypadají fakt sexy, a to za jakýchkoliv okolností, takže hádám, že úkol splněn :) ... Nejoblíbenější postavy: viděno před pár týdny a jména všech zúčastněných jsou ztracena v mlze zapomnění .... Takže asi tolik .... 1. Série: 50 %(19.6.2016)

Tuctový ničím výnimočný teen emo/homo seriál, ktorý naväzuje na kinoprepadák Mortal Instruments. Radšej by som si bol dal ďalšiu časť či dve z pôvodného filmu, ako tento seroš. Dopozerané len kvôli záujmu o príbeh ako taký, inak nič moc ála Magicians, ktorý tiež lákali na ďaleko lepší seriálový zárez, akým sa nakoniec stali.(16.8.2019)

• Hellierer

Zatím to není tak strašné určitě dám seriálu šanci ale teda mohli by si odpustit ty přihřáté písničky a preobsadit tu zrzavou pizdu,které sice je pekelně sexy ale hereckého talentu posbírala tolik asi jako Rytmus toho hudebního. Ale démoni jsou moc pěkní a seriál má celkem slušné tempo. Zatím tedy 45%(20.1.2016)

• Zíza

Vytříbené dialogy, sympatická hlavní hrdinka, jejíž představitelka to určitě daleko dosáhne daleko, protože hraje opravdu výborně. Promyšlený příběh, kde dává všechno smysl, zapadá to do sebe a nikde tam nejsou prázdná místa. Ani náznak hloupé červené knihovny. Střihy, které jsou velmi chytře a originálně vymyšlené. Prostě tohle všechno tomu chybí a občas je to tak stupidní, že i Čarodějky vedle toho vypadají jako umělecké dílo. Na drogách nebo alkoholu je to skvělé. Určitě jo.(27.1.2019)