Ohnivý kuře - Série 1 (série)

Komedie

Česko, 2016, 33 h 16 min (Minutáž: 36x55 min)

Jakub Prachař, Jan Dolanský, Kristýna Leichtová, Simona Babčáková, David Gránský, Josef Polášek, Petr Štěpánek, Lenka Krobotová, Linda Rybová, Pavel Batěk, Michal Suchánek, Lucie Polišenská, David Prachař, Míra Nosek, Karolína Lipowská, Josef Carda, Eva Čížkovská, Zdeněk Dušek, Filip Richtermoc, Kamila Sedlárová, Libuše Švormová, Barbora Seidlová, Norbert Lichý, Luděk Sobota, Zdeněk Vencl, Viet Anh Doan, Ivy Hoang, Josef Kubáník, Vladimír Škultéty, Leoš Juráček, Petr Štěpán, Radim Novák, Jana Sováková, Ctirad Götz, Roman Zach, Oldřich Vlach, Dana Batulková, Ondřej Kavan, Eva Reiterová, Richard Tesařík, Jakub Žáček, Zdeněk Žák, Martin Bačkovský, Marcel Rošetzký, Tereza Vodochodská, Gustav Bubník, Magdaléna Bianka Ištoková, Evellyn Pacoláková, Alena Dlouhá, Josef Loučím, Alexandr Minajev, Malvína Pachlová, Alexandra Tomanová, Josef Zyka, Veronika Janků, Evelyna Kolenská, Eva Decastelo, Milan Enčev, Jindřich Kout, Irena Máchová, Ludmila Zábršová-Molínová, Ondřej Zach, Pavla Bečková, Kateřina Urbanová, Jindřich Hrdý, Martin Hruška, Lucie Kožinová, Simona Vrbická, Josef Hervert, Martin Matejka, Alena Štréblová, Zdeněk Pohlreich, Zdeněk Mahdal, Regina Řandová, Marek Tomažič, Kristýna Maléřová-Podzimková, Adam Ernest, Tereza Sochorová, Viktor Dvořák, Vladimír Hrabal, Vilém Udatný, Ondřej Ruml, Anežka Rusevová, Jakub Slach, Pavel Trávníček, Martin Bohadlo, Roman Šebrle, Vasil Fridrich, Naděžda Husáková, Klára Kovaříková, Monika Timková, Petr Florián, Jana Radojčičová, Marek Svoboda, Petra Výtvarová, Jana Birgusová, Jan Jankovský, Miroslav Večerka, Zdeněk Velen, David Vobořil, Markéta Zehrerová, Vendula Hlásková, Kateřina Jačková, Jiří Paroubek, Simona Prasková, David Steigerwald, Dominik Zakl, Anna Julie Slováčková, Elizaveta Maximová, Jan Vyskočil, Martin Písařík
  • elizabeth_ba

No, potěš koště, naprosto jsem se minula (či pominula, sama nevím) s tímto ... ehm, seriálem. David Gránský, což je (infantilní) důvod sledování tohoto (ani nevím, jak to celý pojmenovat a nebýt pri tom zcela sprostá), je krásný chlap (jako obrázek) a v týhle hrůze dělá, co může, ale ani to (při tom nač člověk nevěřícně zírá na obrazovce) zdaleka nestačí. Prostředí, které mi vůbec ale vůbec nic neříká, nesedí mi a absolutně mě nebaví, takže mi to prostě celý přijde jako úplná ... (fekálie). Takže omlouvám se, ale tohle je odpad jako vyšitý! Avšak dám jednu hvězdičku (za snahu a za Gránskýho) ale na víc to (ani kdybych se jakkoliv snažila) rozhodně nevidím.(3.4.2018)

Ohnivý kuře patří k těm lepším komediálním seriálům za poslední dva roky (nebo snad máte zájem o český remake amerického seriálu Rudyho má každý rád, další remake seriálu Kancl, nebo snad nejnovější patok Drazí sousedé?). V seriálu vyčnívá hlavně slušně hrající Simona Babčáková a v poslední době jsem si (díky Autobazaru Monte Karlo) oblíbil Lucii Polišenskoz, která sice má nic moc roli, ale zato mě tam baví. Samozřejmě to nečekaně táhne vcelku ucházející Dolanský a snažící se být dobrý Prachař. Některé vtipy nebo gagy, které se v epizodách objevují, jsou i dobré, že se jim zasměju. Ale po půl hodině od shlédnutí seriálu si vůči mé dobré paměti nepamatuji ani jednu hlášku, takžemaximálně tak pokus o vzkříšení českých seriálů na vyšší úroveň. To, že to není tak hrozné jako seriály dané televize nebo komerčních stanic (Cesty domů, Svatby v Benátkách, Doktoři z Počátků, Přístav, Na vodě nebo klasika Ordinace a Ulice), za to asi může zprvu dobrý výběr režisérů (Kodad, Chlumský) a hlavně výběr dobrých herců. Jediné, co mě štve je, že seriálové exteriéry se točí v Benátkách nad Jizerou, ostatně tam, kde se točí šmíra Svatby v Benátkách. Prima asi holt nemá kde jinde točit. Do desátého dílu jsem se vcelku bavil, a čekal, jak se seriál bude vyvíjet dále. Po shlédnutí desátého dílu si ale začínám uvědomovat, jaký je to patok. Začíná to být jako všechny hrozné, výše jmenované, děsuplné seriály. Můžou za to debilní dialogy. Pokud se seriál bude táhnout tímto tempem, slibovaných 80 dílů rozhodně nedokoukám... 29. 3. 2016(29.3.2016)

• zawes23

Už odmalička mám rád české seriály a filmy,hlavně starou klasiku a české legendy,ale poslední dobou stojí filmy a seriály úplně za h...o!Jenže jsou i světlé chvilky kdy se povede něco pěkného,hodně jsem dával na hodnocení uživatelů,jenže časy věřit lidem kteří hodnotí a vlastně ten film ani neviděli jsou pryč,dávají odpad už jen z tradice že tam hraje jejich neoblíbený herec nebo herečka,nebo to točil někdo koho nemají rádi,to mě nebaví!!!herci a herečky v tomto seriálu patří mezi mé oblíbence i když jsou tam spíše novodobí lidičky a né ze staré školy.Mě to bavilo velice rád dám 5 hvězd a budu se těšit na další díly.Humor jáááááá se zasmál.(13.3.2016)