Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Jánky se připravují na otevření snowparku. Kluci zalitují, že nestihli otevřít svou hospodu. Jenže Mikeovi to nedá a rozhodne se, že udělají jednorázovou akci – zahajovací párty. A to trochu v jiném duchu, než bývá zvykem. Liu s Hany jim ochotně pomáhají s přípravami. Nejdříve to vypadá na propadák, ale pak začnou chodit lidi z hotelu, kde se jim večírek zdál nudný. A najednou je hospoda kluků plná. Akce se podaří.

Veruna se nenastěhovala k Markovi kvůli jeho alergii na kočky, a proto to vyřešil radikálně. Oznamuje Veruně, že si pro kocoura přijede jeho teta, která se o něj moc ráda bude starat. Veruně tedy nic nebrání se nastěhovat. Jako uvítací dárek dostane běžky. Velké nadšení se dá těžko očekávat. Marek vezme Verunu na večírek do Grandu, ale ta by raději ke klukům. Nakonec se jí Marka podaří přesvědčit a jako většina se přesunou do hospody kluků. Přiopilý doktor Marek předvádí  barmanskou show a má velký úspěch. Veruna je z něj nadšená. I doma se pak Marek chová velmi odvázaně. A Veruna je nadšená ještě víc. Jenže ráno, po vyprchání alkoholu, je to zase ten starý Marek. A Veruna tím vůbec nadšená není. Dokonce chce po Kláře vymyslet něco, proč by se mohla odstěhovat zpět. Ale Marek jí doma překvapí paní na úklid. Veruna to bere jako vstřícné a milé gesto. A roztaje.

Renáta stále tlačí Juniora do vztahu se Sabinou. Radí  mu, aby využil večírku v Grandu a navádí ho k tomu, aby si Sabinu odvedl do vily. A když vidí, že Junior mizí z večírku, je velmi spokojená. Jenže pak zjistí, že rozhodně nezmizel se Sabinou. Renáta se velmi zlobí. Junior jejímu tlaku nakonec podlehne. Spokojená je jak Renáta, tak Sabina. (TV Prima)

(více)

Reklama

Reklama