Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Zuzanka se klukům vymluví, že potřebuje volno. Burák to neřeší, ale Mikeovi se to nelíbí. Do toho se objeví Macátko a ptá se, kde je Zuzanka. Má na ní divné narážky a že na ní počká v Grandu.. Mikeovi je to divné a dojde si za Macátkem pro vysvětlení. Ale nedočká se ho. Večer se kvůli Zuzance pohádá s Burákem. Když se v noci Zuzanka vrátí, omotá si Buráka kolem prstu. Mike jí ale varuje, že o žádný problém nestojí.  Když Burák přistihne Zuzanku, že dealuje drogy, nekompromisně a velmi rychle jí vyhodí. Je z toho sice špatný, ale když se opět objeví Macátko a řekne jim, co je Zuzanka zač, uvědomí si, do jakého průšvihu je mohla dostat.

V Hospodě U Slepiček je po úspěšné akci. Manka chce tržbu odnést do banky, ale Jarda jí zarazí, ať peníze nechá doma, že mají přijet dodavatelé. Béda mlsně na balík peněz kouká. V noci pak peníze ukradne a udělá nepořádek, aby to vypadalo na loupež. Ale překvapí ho Mašlíková, tak jí praští a pak sám sebe zraní.  Hraje hru, že byli oba přepadeni. Při vyšetřování dokonce označí Ferdu jako možného pachatele. Při výslechu se naštěstí ukáže, že má Ferda alibi. Vyhráno ale bohužel nemá Béda. Jen kouká, jak Jarda vyhazuje pytel s odpadky – ale bohužel i s ukradenými penězi.

Trébl Renátě oznamuje, že když měli smůlu s Kubíkovimi, mohl by obnovit jednání s tou nadnárodní společností. Renáta chce po Juniorovi, aby zkontaktoval Sabinu a zjistil, zda nehrozí Kubíkových návrat. Když zjistí, že ne, tak k velkému překvapení všech Renáta souhlasí, aby se hotel spojil s velkým hotelovým řetězcem. (TV Prima)

(více)

Reklama

Reklama