Potěší přítomnost dvou dřívějších dost důležitých postav (i když seriálový osud měly ukončen) a možná se časem objeví. Že by v Kuřeti (opět) nová postava?(15.5.2017)

• bubun

Od tý doby, co už tam neni Babčáková, se tenhle seriál zanořuje hlouběji a hlouběji do totálního odpadu, a musim poznamenat, že mě trochu mrzí, že není na čsfd možnost nějakého odstupňování odpadu, protože jestli prvních bilion dílů by bylo v kategorii "trošilinku lepší odpad, ale stále peklo", tak tyhle poslední díly by patřily do "příšernej nejhorší odpad a vaření z vody". Uměle vyvolaný dramata (Olík, kerýho objevili po roce, kdy se v seriálu neukázal, což je trochu divný, když je to syn dvou hlavních postav) a nové negativní postavy bez charismatu objevující se odkudsi z dávných dob, a zůstávající pouze po dobu pár dílů (u Kateřiny zvané "Kačaba" je to jen dobře), než se všechno pijánko vyřeší a všichni mohou být zas šťastní a spokojení ve svém mikrosvětě Janovejch lázní. Babčáková byla aspoň vtipná postava, provázaná rodinnou historií s dalšími hlavními "hrdiny", byla to taková ta záporňačka, na kterou se divák rád podívá a baví se (občas). Naopak zapojení Ivy Janžurové (naprosto otravná postava, a celá dějová linie kolem ní je jen utrpení) a Vilmy Cibulkové nebyl moc šťastnej nápad. A upřímně nechápu, proč do toho šly a kdo si je vlastně troufnul oslovit. A ještě jedna poznámka: U Slepičků z repráku slyšíte Tučnýho nebo Olympic, v Ohnivym kuřeti zas VŽDYCKY Amy Winehouse nebo Lennyho Kravitze. Že by tam hrálo jedno cédéčko dokola? To je vražda.(13.5.2017)