Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Burák si dobírá Mika, že má něco s Petrou. Mike to ale odmítá. Je stále přesvědčený, že se Klára vrátí.  Klára ale volá Veruně, chce po ní, aby ji zabalila poslední věci a poslala do Kanady. Veruna to ale sama nezvládá a Mike ji u toho musí pomáhat. Do toho se objevuje Petřin bývalý přítel. Chce se k Petře vrátit a píšou o tom ve všech novinách.
Leoše už nebaví bydlet v druhém bytě a rád by se vrátil. Renáta ho ale vždy odpálkuje. Leoše by zajímalo, na co Renáta jejich byt vlastně potřebuje. Jde se tam podívat a nevěří vlastním očím. Z jejich bytu se stalo čarodějnické doupě. Od Milušky se dozví, že je ve městě nějaká vynikající léčitelka. Že by to byla Renáta? To snad ne.
Konopásek má pocit, že se mu někdo v noci prochází po domě. Soudí, že začíná být paranoidní. Poprosí Robiho, aby mu zajistil lékaře, který mu udělá komplexní prohlídku. Navíc si nechá zkontrolovat alarmy. Všechno je ale v pořádku. Konopásek se rozhodne, že obrazy daruje galerii dříve, než začne být nepříčetný. Tomu musí Robi zabránit. Radek chce po Pavlíně další koncert v Grandu. Pavlína ale odmítne – nechce být nikomu pro smích. Verunu napadne, aby zkusili s kapelou nazkoušet nový repertoár, který se hodí i jinam než do kostela. Pavlíně se nápad zalíbí, má ale problém kde zkoušet. Kněz nechce, aby v kostele nebo na faře zkoušeli jiný než křesťanský repertoár. Maminka už to ale nějak zařídí. (TV Prima)

(více)

Reklama

Reklama