Tak Klára se vrátila a Mike už má jinou, no jo, co čekala. Buráka napadlo, že by se s Verčou vzali. A to sice při tom, když se bavila v cukrárně s Pavlínou o tom, že jsou jak manželé po 20 -ti letech. Pozve si svého bratrance faráře. A Slepičkovi za chvíli budou na ulici.(20.7.2018)

65% a 5.hvězd(28.6.2018)

Zklamal mě "americký" i když předpokládaný happy end. Naštěstí to skončilo, už bylo na čase, ač jsem byl pravidelný divák, tak odliv či odsun starých postav a přibývání nových bylo už dost únavné, leccos se opakovalo a uzavření seriálu si to žádalo. Takže konec dobrý, všechno dobré.(4.7.2018)

• bubun

A hele jak se to všechno najednou vyřešilo! A to opravdu všechno. Nejvíc mě dostala "snowboardistka" Leimbergerová, která nejdřív prohlásí směrem ke kamarádce, že se nevzdá a o Majka bude bojovat, a vzápětí si ho i s Klárou zavolá, aby jim oznámila, že jim jde z cesty, protože patřej k sobě..... A Mike, kterej ještě den předtím vrkal s Leimbergerovou na obědě nebo snídani či co to bylo, se na Kláru v jejich domě lačně vrhne, protože ji přece nepřestal milovat! Úžasné.(17.7.2018)