Ohnivý kuře

• Česko Opilý kuře (neoficiální název) (více)
Česko, (2016–2018), 190 h 3 min (Minutáž: 15–63 min)

Jakub Prachař, Jan Dolanský, Kristýna Leichtová, Petr Štěpánek, Josef Polášek, Simona Babčáková, Michal Suchánek, Lenka Krobotová, Linda Rybová (více)

Série(5) / Epizody(204)

Ohnivý kuře je seriál z gastronomického prostředí. Dvojice kamarádů – kuchaři Mike (Jakub Prachař) a Burák (Jan Dolanský) – se vydává do městečka Janovy Lázně, aby tu provozovala zděděnou hospodu. Táhne s sebou zátěž pobytu ve vězení a nařízený dohled probačního pracovníka. Na místě zjistí, že strýcova hospoda je ruina, v níž se rozhodně nedá vařit ani točit pivo. Navíc je tu hned přivítá konkurence. Nóbl hotel Grand, který chce pro sebe a svého syna získat snacha majitele, lidová hospoda U Slepičků, již vede praktická Manka s nepraktickým bratrem, a večerka asijského obchodníka a jeho krásné dcery. Zavedenou klientelu už má i cukrárna paličaté Kláry a její kamarádky. Aby Mike s Burákem mohli otevřít svou vlastní restauraci, musí nejdřív vydělat peníze. Jenže oni se kvůli své naivitě a neopatrnosti dostávají spíš do dluhů. V tu chvíli poznají, komu mohou věřit a kdo je pro ně skutečný nepřítel. (TV Prima)

Recenze uživatele Luk Skywalker k tomuto seriálu (84)

Slepé střevo (2016) (S02E27)

Rozkmotření "nerozlučné" dvojky matky Renáty se synem Juniorem je zábavný aspekt, když není na scéně Aleš vs. Jarda. ()

Mike v ohrožení (2016) (S02E28)

Mnoho postav a lokací způsobuje, že někteří chybí a je to na seriálu znát, zlepšení v tomto směru neočekávám. ()

Pády a pády (2016) (S02E29)

Všude to jiskří, ať už z toho dotyční mají radost či ne. ()

Mikův blbej den (2016) (S02E30)

Jardovo překvapení pro mě překvapující nebylo a bylo opravdu zdrojem dobré zábavy. Jinak se řešily vážné vztahové problémy aneb jako ze života. ()

Rozchod (2016) (S02E31)

Méně vtipu o to víc vztahů nebo problémů s nimi/v nich. ()

Ohnivé dorty (2016) (S02E33)

Maj to v rodině šlapat si po "štěstí". Dále spíš zase drama než vtip, no jo, když tam nejsou Slepičkovi, tak se zábava nekoná. ()

Zakázaná území (2016) (S02E34)

Junior, který kope sám z sebe se mi zamlouvá. Prima před Vánoci ukončila vysílání tohoto seriálu, takže těch několik nakousnutých věcí jako vztah Leoše a Soni, Buráka a Veruny, Daniela a Kláry a "osamoceného" Mikea se dozvíme nejdříve v lednu. ()

Velký podvod (2017) (S03E01)

Po pauze jedeme dál, tam kde se přestalo. Dobrý rozjezd "třetí řady" (ale tohle označení najdete pouze na zdejším webu). ()

Z víly bojovnice (2017) (S03E02)

Jsou tam Slepičkovi plus štamgasti, to je zárukou aspoň špetky humoru. Vcelku zavádějící název, pro dvě situace, ale dejme tomu. Mike je správňák, ze kterého je mi až na blití, i když jedna scéna překvapila ;-). A Junior to rozsekl s Renatou, k tomu se schylovalo už jistou dobu. ()

Smutná nevěsta (2017) (S03E04)

Na dva vztahy se aktuálně zaměřuje pozornost seriálu a oba se zatím vyvíjejí jinak než bych čekal. Jsem zvědav, jak to scenáristé mají napsané dále. ()

Bratrská láska (2017) (S03E05)

Přeměna Juniora v charakterní postavu je téměř hotova, Leoš se zachová, tak jak to v životě většinou bývá a záměna turistů byla vtipná - tentokrát zábavný díl bez Slepičků (jen zdejší popis je zčásti zkreslený, ale to zde není prvně ani posledně). ()

Cena fair play! (2017) (S03E06)

Zase se nakusuje to, co se zde táhne přes 50 dílů, ale opět nic dále (zatím). Zbytek ve stejném duchu jako předchozí epizody neboť na sebe díly velmi úzce navozují. ()

Hra o jablka (2017) (S03E07)

Jede se v ději dále, podařený díl. ()

Konec starých časů (2017) (S03E08)

Tady se jaksi tvůrci nechali zlákat americkým hepyendem, no budiž. ()

Výbuch (2017) (S03E09)

Někdy je desetiletá holka chytřejší než všichni dospělí. ()

Staronové rodiny (2017) (S03E10)

Je poznat, že Malvína zde neztvárňuje prvorodičku a když ji břicho rozbolí, tak změní rozhodnutí o domácím porodu. V hotelu to šlape a kluci rozšiřují podnikatelské aktivity, až na návrat Anny standardní díl. ()

Dramatické okolnosti (2017) (S03E11)

"Stará láska, staré problémy". Veruna je jak sjetá a vyvažuje jinak vážný (dramatický) díl. ()

Prodaná nevěsta (2017) (S03E12)

Béda se vrací na scénu v plné parádě, i zamilovaná mrcha Renáta přes lásku nevidí podvod. Jarda má nesnáze s Rapidovou tchýní, což je zábavné. Vietnamci teda umí pařit a Martin má i dobrý charakter. ()

Sexuální bůh (2017) (S03E13)

Tak svádějící Veruna je dobrá komediální vložka. ()

První polibek (2017) (S03E14)

Tvůrci mě teda serou, že všichni v seriálu musí být ve vztahu. Realitu to teda neodraží. A jako bonus se k Suchánkovi a Cardovi přidává Genzer (čili mužské obsazení Tele Tele je kompletní). ()