Zatiaľ najlepšia časť. Vybrúsená dráma od začiatku až do konca. Seriál je rozhodne nadštandard voči tomu, čo sa bežne nakrúca a je k videniu v TV. Vždy keď je príležitosť na to, aby sa urobil ďalší krok vpred, scenár zlyháva. Škoda preškoda. Ak bude vrahom autobusár, kt. je mi podozrivý od začiatku, a toto všetko je len vodenie za nos, tak skoro sa na žiaden český seriál nepozriem.(26.12.2016)

3 * za první polovinu. Ta s Duškem byla super. Hutná atmosféra podtržená Duškovo herectvím. Když udělali druhou retrospektivní část se Stivínovou tak jsem čekal, že k něčemu zásadnímu povede. Max. náznak s feťačkou, ale to podle mě nestačilo nebo resp. chápu že šlo o to jak zareagují oba rodiče a byl jsem i napjatej. Ale když to skončilo tak to výsledný efekt nemělo. Jenom je mi líto postavy Duška (Ještě že je natočenej na tu kameru u benzínky) :-) .(21.11.2016)

Dostáváme se do druhé poloviny Pustiny a s ní temná atmosféra, která přináší odpovědi a jednu ze zásadních. Ve studánce už víme, co bylo skryto, což jsem svým způsobem čekal, ale i nečekal, spíš jsem to měl 50/50. Tento díl se řadí k vrcholu prozatím, napětí by se dalo krájet a atmosféra tomu dosti pomáhá. Kluci z pasťáku jdou v tomto díle stranou. Teď zbývá jedna dalších několik otázek, kdo? Proč? Co kluci z pasťáku mají za tajemství?Nebo přítel Kláry Lukáš? Věřím, že brzo dostaneme odpovědi.(4.1.2017)

"Slabší v nás vyvolávají touhy ublížit jim ještě víc." Tak konečně nebyl konec předchozí epizody jen dalším špekem na diváka, ale projednou to mělo smysl. To je dobře. Mne samozřejmě nejvíc potěšil můj hrdina Karel při výslechu, taky vylovení, vysušení a odbahnění dodávky a hlavně jsem měl radost, že dementi z pasťáku si pro tuto epizodu dali celkem volno. Jinak mě samozřejmě rozesmutnilo, že děti nedokáží rozeznat tátu od posranýho magora, ale asi jsme nebyli jiní. Patří nám to.(29.5.2017)

No ty kráááávo. Tahle epizoda byla dramatická jak prase --- už mám pár tipů, jak se vše mohlo udát. Perfektně se zde prolínají dvě dějové linie, jedna z pohledu Hany, která byla spíše tísnivá a depresivní, a ta druhá, lepší, z pohledu Karla. Jaroslav Dušek zde předvedl neuvěřitelný výkon a asi půjdu proti davu, když řeknu, že je to největší sympaťák, ale já mu fandím. Jeho trápení mi připomínalo to, jaké prožíval Mads Mikkelsen v Jagten, a ten považuji za nejlepší evropský snímek. Fakt jsem mu fandil v boji proti systému a okolnímu světu, a doufám, že v příštích epizodách dostane ještě větší a dramatičtější roli. Tohle vypadá na nejlepší dramatický seriál z české produkce... a zaslouženě.(11.9.2017)

• - Spoiler: Když Hanka (Zuzana Stivínová) vjede autem do jezírka, při záběru z vrchu svítí měsíc z pravé strany, to je ze strany spolujezdce. Když však z auta vystupuje, svítí měsíc z levé strany. Při detailu, když už vychází z vody, svítí měsíc opět z pravé strany. (J.Cobra)