Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Anderton
  *****

  Doposiaľ najlepšia epizóda. Psychologicky najprepracovanejšia, emocionálne najvyhrotenejšia a asi aj atmosféricky najsilnejšia, rozumej najdepresívnejšia. A samozrejme aj dejovo a dramaturgicky najplynulejšia a najvťahujúcejšia. Len sa človek obáva, či sa nedá ísť už len kvalitou o niečo nižšie, nebude jednoduché udržať latku až do konca vysoko na takejto úrovni, ale samozrejme v to pevne dúfam. Stivínová a Dušek dávajú do toho úplne všetko. Ale to aj ostatní, len mali menej priestoru.(24.2.2020)

 • Pilda17
  *****

  Dostáváme se do druhé poloviny Pustiny a s ní temná atmosféra, která přináší odpovědi a jednu ze zásadních. Ve studánce už víme, co bylo skryto, což jsem svým způsobem čekal, ale i nečekal, spíš jsem to měl 50/50. Tento díl se řadí k vrcholu prozatím, napětí by se dalo krájet a atmosféra tomu dosti pomáhá. Kluci z pasťáku jdou v tomto díle stranou. Teď zbývá jedna dalších několik otázek, kdo? Proč? Co kluci z pasťáku mají za tajemství?Nebo přítel Kláry Lukáš? Věřím, že brzo dostaneme odpovědi.(4.1.2017)

 • bart_
  *****

  No ty kráááávo.... Nemám slov. Již mám pár tipů, jak se vše mohlo udát. Perfektně se zde prolínají dvě dějové linie, jedna z pohledu Hany, která byla spíše cílila na tísnivou a depresivní atmošku, zatímco ta druhá, kvalitativně výraznější, se odehrává z pohledu Karla. Jaroslav Dušek zde předvedl neuvěřitelný výkon a asi půjdu proti davu, když budu tvrdit, že je to největší sympaťák seriálu, ale já mu prostě neskutečně fandím. Jeho trýznění mi taktéž připomínalo to, jaké prožíval Mads Mikkelsen v Jagten (nejlepší evropský snímek dle mě jen tak mimochodem).... Po celou stopáž jsem mu v jeho boji vůči necitelnému okolí pevně držel palečky... Predikce pro nejlepší dramatický seriál naší tuzemské tvorby je více než jasný - zaslouženě.(11.9.2017)

 • ForGump
  ****

  Nabývám bohužel dojmu, že se Pustina už příliš vleče a všechno by se dalo zredukovat. Doufám, že ještě dojde k nějakému opodstatnění délky 8 dílů. Globálně vzato u sérií tohoto typu je na škodu pokud trvají déle než 4 epizody, což splňovaly Modré stíny a například loňský Mamon měl 6 dílů, což bych považoval za ještě snesitelné. Každopádně stále máme k dispozici vynikající, ale skutečně vynikající herce. To co zde předvádí Stivínová a Dušek (čímž nesnižuji ostatní od Elišky Křenkové a Jana Ciny až k Leoši Nohovi, na kterého si je potřeba hodně zvyknout v netypické roli) je mírně řečeno excelentní. Jejich herectví zde je naprostý strop. Rozdávat se u nás Emmy nebylo by pochyb. 70%(30.11.2016)

 • venison
  ****

  S01E05 - I když se v tomhle díle nic moc nestane (pointa byla jasná už na konci minulého) jedná se zatím o ten nejemotivnější díl ze všech - psychicky se dotkl přesně tam, kde měl.. Herecké výkony Zuzany Stivínové a Jaroslava Duška hluboko přečnívají český standard.. Co jsem vypozorovala, tak zatím mi na "Pustině" celkově nejvíc vadí nevyšperkovaný a často vlažný scénář..(27.11.2016)

 • - Natáčeno na Kladně, Buštěhradu, Berouně. [Zdroj: Filmovamista.cz] (M.B)

 • - Spoiler: Když Hanka (Zuzana Stivínová) vjede autem do jezírka, při záběru z vrchu svítí měsíc z pravé strany, to je ze strany spolujezdce. Když však z auta vystupuje, svítí měsíc z levé strany. Při detailu, když už vychází z vody, svítí měsíc opět z pravé strany. (J.Cobra)