Komentáře uživatelů k epizodě (19)

Po velkém zklamání 5. dílu, byl tento nejlepší díl série ! :) Uvidíme co přinesou další.(5.12.2016)

"Tohleto Míša poslouchala. Ne nějakýho podělanýho Beethovena." Tak to jsou body pro Karla, protože já taky nechci na svém pohřbu žádnou smyčci navoněnou nudu, ale Smells Like Teen Spirit od živého Cobaina. Další body Karel získává za to, kterak análním sexem předcházel nechtěnému těhotenství, protože to bylo prozíravé. Jinak to zase byla trochu nuda, při které mám chuť politovat kriminalistu Rajnera, protože ten je ve službě 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a 12 měsíců v roce. Patrně z přepracovanosti pak nezákonně odebírá DNA každému, koho potká, ale koho by zajímaly jeho práva, že?(31.5.2017)

Místo, kde se snad ani na jaře nic nezelená, čeká pohřeb. Mezitím se odkrývají další skutečnosti z manželského života mezi Stivínovou a Duškem, znovu se před námi odehrávají dokonale vypointované scény, které přelévají stín podezření na několik postav. Po pauze se vracíme i do pasťáku, kde je to znovu velmi zajímavé. Pak je tady ovšem další z vrcholů série v podobě scény z rodiny výtečné Evy Holubové, kde se schyluje k jednomu velkému střetu. Snaha o reflexi společnosti je účinná. To, jak tvůrci vytvářejí zdání o čemsi, je v českých poměrech nevídané. Každý díl končí s nějakou zásadní otázkou, další pokračování ale ukáže, že si s námi tvůrci tak trochu hrají. Možné je vše.(26.12.2016)

Jak to vypadá, manžel starostky není až tak svatý a tak se vyjasňují další věci z jejich života. Myslel jsem si od prvního dílu, že je to prase, ale až takové? Předchozí díl jsem kvůli němu málem slzu ukápl, jak mi ho bylo líto. Teď je to zase naopak. Jaroslav Dušek svou roli zvládá a hraje fantasticky, je to člověk dvou tváří. Děj se posouvá dál, další střípky do sebe zapadají, což je dobré, protože odpovědi jsou potřeba a nasunout vše do posledního dílu by nebylo zrovna ideální. Je zřetelné, že se chýlíme k závěru, atmosféra pomalu, ale jistě houstne.(4.1.2017)

Autoři dokáží věrohodně zachytit bezútěšnost prostředí.(12.12.2016)

Seriál nádherně graduje. Z přemíry deprese v tomto seriálu se mi normálně dělá nevolno. Diváci dostávají kumulovanou dávku rovnou do žíly. Dostal jsem se do situace, kdy mám prakticky více podezřelých, než v liduprázdné Pustině skutečně žije. Vše začalo nasvědčovat tomu, že někdo využil Karlovu nemoc a trošku na něj zločin nastrčil. A to mohl udělat pouze někdo, kdo ho velice dobře znal. Štafetu po Kájovi za největšího podezřelého tedy přebírá vařič pervitinu od Klárky. Seriál je ovšem tak dobře napsaný, že za sebou máme už 6 dílů z 8 celkových a stále tvůrci mohou označit za pachatele kohokoli, neboť nezpochybnitelné důkazy zatím neexistují proti nikomu. Tvůrci mají evidentně rádi zadní vrátky, stejně jako to má rád sexuální predátor Kája. Každopádně, jakmile se najde majitel tělních tekutin na těle drogově závislé Míše, tak by měl být nezpochybnitelný i samotný pachatel. Proces vyšetřování v Česku holt trvá o něco déle. Těším se na závěr. Momentálně je seriál ve fázi, kdy je těžké se od něj odtrhnout. Opravdu mistrovsky to tvůrci vystavěli.(11.5.2019)

Tohle bylo hodně silný!(22.4.2017)

• LadyPupu

Pár zajímavých scén vytáhlo tento díl z šedého průměru, ale jinak je to stále víceméně nuda. 60%(2.12.2016)

Opět jsem viděl výbornou epizodu, která obsahovala vše, co má mít kvalitní drama, znovu musím pochválit atmosféru, protože tu se tvůrcům podařilo udržet už od prvního dílu a ta tichá deprese mě pěkně vtáhla do sebe, naštěstí si takový pocit umím užít, takže paráda!(26.4.2017)

Já to prostě věděl... Pochybnosti ohledně zásadní role, že bude v případu taktéž nějakým způsobem hrát perník od Lukáše se naplnily... Akorát Kája to podělal... nemůžu se dočkat, jakým směrem se vše nakonec vyvine... Neskutečné grády!(11.9.2017)

S01E06 - Takové dané pravidlo pro "Pustinu" opět se tu nic neděje, pomalým, hustým tempem se příběh odvíjí.. Vyskakují vedlejší zapletené nitky příběhu.. Hutná a mrazivá atmosféra nepolevuje (nebo už jsem si na styl seroše zvykla).. "Šokující! odhalení mne nechávají klidnou a jen se zálibou sleduji jak se v Čechách snaží vyrovnat celosvětově oblíbenému žánru..(13.12.2016)

• kocik1

Čím dál víc si začínám myslet, že kdyby tvůrci zvolili kratší stopáž a místo 8 dílů jich natočili maximálně 6, sevřenosti a hutnosti seriálu by to hodně pomohlo.(5.12.2016)

Drogy jsou v Pustině jako doma. 68%.(14.12.2016)

Rozplétání případu je velice pomalé, ale ve stále ponuré a dusné atmosféře. Skoro se již dají vyloučit někteří možní pachatelé, ale obávám se, že možné je vše. Jako obvykle to nejlepší na konec...uf, potřebuji vidět hned další díl.(1.12.2016)

Už se to poměrně dost táhne, chtělo by to rozseknout...(27.12.2016)

Tenhle dil me opet chytil a zase vic a vic se ukazalo z deje. Jde to opravdu pomalu ale nejak to cloveku nevadi.(13.5.2017)

Opäť sa to celkom dosť tiahne, ale ku koncu si to všetko nájde svoje miesto. Emócie sú veľmi dobré.(9.8.2018)

To to tomu Karlovi fakt nikdo nevěří, Lojza je na něj jako fakt fest nasranej! A Stivínová to, že je na dně hraje výtečně! A případ se ještě víc zamotává! 100%(10.3.2019)

Tak jednoznačně nejlepší díl série - zatím.(2.12.2016)