Komentáře uživatelů k epizodě (19)

"To si opravdu myslíte, že soukromá firma může policii zasahovat do vyšetřování vraždy?" To si rozhodně nemyslím. Já to vím, ale to je jedno. Já jsem rád, že se konečně něco objasnilo, i když šlo jen o osla. Vlastně se docela těším na to, že už se to nějak dovleče do konce. Adepta na vraha mám již několik epizod vybraného, ale vsazeno na něj nemám, takže je mi celkem jedno, jestli to bude on. Pustina mě zkrátka nechala poměrně seversky chladným.(31.5.2017)

Tvůrci si dál dokonale hrají se zvukem, výprava je úchvatná, kamera má promyšlený každý decimetr pohybu, herci jsou přesní, dokonale obsazení. Míříme do finále. Vysílání matoucích stop pokračuje, ač určité obrysy už máme. Sedmý díl startuje ztracením dalšího dítěte. Prohlubují se už tak velké propasti mezi několika postavami. Skvostný Jaroslav Dušek si začíná hrát na detektiva a ještě předtím, než kriminalisté spustí velký test DNA, to přináší ovoce. Tomuhle opravdu říkám televizní událost sezony.(27.12.2016)

Smyčka se pomalu, ale jistě utahuje. Díl začne trošku zbytečným šokem, ale po dvou měsících marného patrání policie se není čemu divit, že v Pustině panuje strach. V Pustině se ukáže nečekaně grázl z pasťáku. V tu chvíli si manžel starostky nečekaně všimne pár detailů a pustí se do hledání souvislostí na vlastní pěst. Ač je to staré prase, na dceru by nedal dopustit.(4.1.2017)

Nepatrná odbočka před rozuzlením s aluzí (i když od autorů nechtěnou) na Anetu Langerovou. V albu Na Radosti má i song Tragédie u nás na vsi.(12.12.2016)

Spoilery! Smyčka se utahuje a začíná se ozřejmovat, že totožnost vraha Míše, nebude na celém tomto seriálu tím nejdůležitějším. Úvodní vraždička oslíka přivedla na stopu nového profesionálního vyšetřovatele a příležitostného sexuálního predátora Karla. Docela mě překvapilo, že jakýsi strach o svoje děti naplno propukl až teprve po druhém "zatoulaném dítěti". Je pravděpodobné, že v závěru budeme svědky mnohem větší zločinecké sítě. Konečně se v závěru dostane na odběr vzorků a odhalí se totožnost náruživého vraha. Stále se držím svých favoritů, ale rád se nechám překvapit. Celkově další luxusní epizoda s neuvěřitelně napínavým průběhem, kdy jsem místy zapomínal dýchat. Tvůrci si nechali pro finále hodně otevřená vrátka k několika možnostem v závěrečném scénáři. Ani se mi nechce věřit, že tento seriál vyprodukovalo Česko.(11.5.2019)

Naprosto skvostný Jaroslav Dušek. Jeden z nejlepších českých hereckých výkonů poslední doby...(29.9.2017)

• LadyPupu

Předposlední díl... Hmm... Já už čekám na poslední, protože jsem zvědavá jak to tvůrci zaonačí, aby to na závěr nebyl úplný fail. Ne, že bych byla zaujatá, nebo citově okoralá, ale způsob zpracování u mě způsobil, že zhruba od 4. dílu už je mi úplně jedno, co se s Míšou stalo...(6.12.2016)

Očekával bych, že mě Karlovo soukromé vyšetřování dceřiny smrti otráví a budu ubírat hvězdičky, ale kupodivu měl celý díl velmi slušný náboj, bavil mě a Jaroslav Dušek dostal více prostoru, což skvěle využil.(26.4.2017)

S01E07 - Děj poskočil o pár měsíců dopředu ztratil své ponuré severské aroma.. Předposlední díl je zatím tím nejakčnějším - Jaroslav Dušek vystupuje do popředí a snaží se pevně uchopit vyšetřování do svých rukou.. Už se nechová tak násilnicky a pomateně, ale jedná jako liška podšitá.. Navíc si nijak nebere servítky a jde bez okolků rovnou na věc.. Tenhle díl mě hodně bavil především kvůli jeho postavě ;-)(15.12.2016)

Tendence zvyšování kvality děje pokračuje... Tak Karlík se nám tu trošku rozjel, a díky tomu vyplouvají na povrch nové skutečnosti, nečekaně. Mám svého kandidáta, spíše kandidáty, a jsem zvědav, jak to vše nakonec dopadne. Jsem velmi nervózní.(11.9.2017)

Dušek zkouší být soukromým očkem a Stivínová zamlčuje informace před policií. Že by se oba zhlédli v one (wo)man show?(17.12.2016)

Začíná se to stáčet směrem k dolům... . Kdo by to mohl být netuším. Snad to bude překvápko. 71%.(17.12.2016)

Tento díl byl pěkná jízda! Je jen otázkou, jestli se vyšetřování ke konci nepohnulo příliš rychle a zda je za zmizením spiknutí, které se nabízí od začátku. Ani nevím, zda by mě má dedukce potěšila, na poslední díl se ale opět těším.(6.12.2016)

Nějak jsem nepochopil důvod čtyřměsíčního časového posunu a obecně se mi zdá , že v sedmém díle seriál poněkud ztratil tempo a poprvé trochu mlátí prázdnou slámu.(8.12.2016)

Trochu opravuji názor na J.Duška.(18.12.2016)

Ano ano, serie se blizi do finale a napeti, atmosfera a dej houstne. Bavi me to.(15.5.2017)

• Solverino

Už asi od 3 nebo 4 dílu je to jen natahovaná kaše. Je mi i šumák jak to dopadne. Byl by to celkem slušnej celovečerní film (stejně to sestříhaj a prodaj ještě jednou), ale jako seriál je to strašná nuda! Kouknu na poslední díl, abych viděl jak z toho Alice vybruslí, ale srajda je to přímo ukázková, hraní na city a nekonečnej manýrismus... :((11.12.2016)

Na začiatku celkom zbytočné strašenie, ale možno je to aj dobre, kedže nikdy neviete, čo od toho čakať.(9.8.2018)

Karel začíná vyšetřovat a docela se mu to daří, party HADR(!) taky super. 92%(10.3.2019)