Pustina (TV seriál)

Wasteland

Drama / Mysteriózní

Česko, 2016, 7 h 39 min (Minutáž: 52–60 min)

Štěpán Hulík

David Boulter

Zuzana Stivínová, Jaroslav Dušek, Eliška Křenková, Leoš Noha, Jan Cina, Štěpán Benoni, Eva Holubová, Miroslav Vladyka, Maxmilián Mráz, Ivan Krúpa, Ctirad Götz, Oldřich Vlach, Martin Sitta, Martin Kubačák, Petra Špalková, Petra Špindlerová, Zdena Hadrbolcová, Jitka Sedláčková, Kateřina Pindejová, Anita Krausová, Richard Stanke, Tomáš Dastlík, Jan Jankovský, Karel Zima, Petr Vančura, Pavel Šimčík, Roman Skamene, Markéta Krejčová, Petra Navrátilová, Oskar Hes, Janek Gregor, Adam Petrlík, Ján Bavala, Mario Pech, Matyáš Svoboda, Štěpán Matejíčka, Dominika Byrtusová, Ivo Bureš, Andrej Polák, Eva Prchalová, Terezie Holá, Adrian Jastraban, Jiří Krejčí, Michaela Doležalová, Kamila Trnková, Jan Komínek, Dušan Čonka, Halina Paseková, Kajetán Písařovic, Karel Davídek, Sebastian Pála, Tomáš Brychta, Magdaléna Chrzová, Kristina Sitková, Lilian Sarah Fischerová, Veronika Malá, Zuzana Čapková, Maria Pavlova, Hana Grančičová, Angelika Morschlová, Martina Černá, Leoš Juráček, Anastasia Chocholatá, Jan Wágner, Petra Ondřejková, Lukáš Typlt, Josef Vokračka, Nikola Orozovič, Štepánka Fingerhutová, Rostislav Novák st., Miroslav Dvořák, Pavel Rudolf Plasche, Jana Holcová, Daniel Možnar, Hynek Tajovský, Jan Bílek, Bohumír Starý, Petra Johansson, Rudolf Slivka, Viera Pavlíková, Dominik Zakl, David N. Jahn, Martin Uhlíř, Jakub Slach, Marek Dobeš, Milan Aulický, Eliáš Vyskočil

Komentáře uživatele kocik1 k tomuto TV seriálu

Úžasná kamera a atmosféra, skvělí herci a těmi nemyslím jen Duška a Stivínovou, protože především Petra Špalková, ať už zlomená nebo na koni, byla tou osobou, která ve mně dokázala rozhýbat emoce. Slabinou seriálu je tak trochu samotný příběh, který, kdyby nebyl tak skvěle zahrán, zrežírován, natočen, zapadne nejspíš v průměru. Jak už jsem psala u epizod, myslím, že cca 6 dílů by bylo bývalo stačilo a seriál by byl hutnější. Přesto rozhodně stojí za vidění.(20.12.2016)

První díl Pustiny chytne a už nepustí. Tak snad to seriálu vydrží.(30.10.2016)

Druhý díl se nese zcela v duchu dílu prvního a nedává zatím prostor k utvoření si vlastního názoru? Bude to český trhák roku anebo zase propadák? Uvidíme...(13.11.2016)

Zač je v Pardubicích perník jsme se v tomhle dílu nedozvěděli. Vlastně jsme se nedozvěděli ani mnoho jiného. Jenom mě tak napadlo, jestli se Míša nepotkala s pasáky. Ale o tom se v téhle epizodě nemluvilo taky.:-))(13.11.2016)

Proboha, proč do té telky nastoupilo zásahové komando? To bylo jak na Ratha a jeho krabice od vína? Na efekt OK, ale ve skutečnosti ne moc pravděpodobné. Hádám, že by počkali, až se podezřelý vrátí domů.(21.11.2016)

Dušek úžasný, Stivínová taky dobrá, ale co naplat, když scénář se nikam neposunuje a začíná se rozplizat sám v sobě.(27.11.2016)

• Epizoda 6 (E06) (epizoda) (2016)

Čím dál víc si začínám myslet, že kdyby tvůrci zvolili kratší stopáž a místo 8 dílů jich natočili maximálně 6, sevřenosti a hutnosti seriálu by to hodně pomohlo.(5.12.2016)

Dušek zkouší být soukromým očkem a Stivínová zamlčuje informace před policií. Že by se oba zhlédli v one (wo)man show?(17.12.2016)

Z malého psychopata vyroste velký psychopat a čím dál tím víc si myslím, že psychopatem se člověk rodí. Pravda, pachatel mi do příběhu vůbec nezapadal, ale co už? Jako společenský problém byl nastíněn dokonale.(19.12.2016)