Pustina (TV seriál)

Wasteland

Drama / Mysteriózní

Česko, 2016, 7 h 39 min (Minutáž: 52–60 min)

Štěpán Hulík

David Boulter

Zuzana Stivínová, Jaroslav Dušek, Eliška Křenková, Leoš Noha, Jan Cina, Štěpán Benoni, Eva Holubová, Miroslav Vladyka, Maxmilián Mráz, Ivan Krúpa, Ctirad Götz, Oldřich Vlach, Martin Sitta, Martin Kubačák, Petra Špalková, Petra Špindlerová, Zdena Hadrbolcová, Jitka Sedláčková, Kateřina Pindejová, Anita Krausová, Richard Stanke, Tomáš Dastlík, Jan Jankovský, Karel Zima, Petr Vančura, Pavel Šimčík, Roman Skamene, Markéta Krejčová, Petra Navrátilová, Oskar Hes, Janek Gregor, Adam Petrlík, Ján Bavala, Mario Pech, Matyáš Svoboda, Štěpán Matejíčka, Dominika Byrtusová, Ivo Bureš, Andrej Polák, Eva Prchalová, Terezie Holá, Adrian Jastraban, Jiří Krejčí, Michaela Doležalová, Kamila Trnková, Jan Komínek, Dušan Čonka, Halina Paseková, Kajetán Písařovic, Karel Davídek, Sebastian Pála, Tomáš Brychta, Magdaléna Chrzová, Kristina Sitková, Lilian Sarah Fischerová, Veronika Malá, Zuzana Čapková, Maria Pavlova, Hana Grančičová, Angelika Morschlová, Martina Černá, Leoš Juráček, Anastasia Chocholatá, Jan Wágner, Petra Ondřejková, Lukáš Typlt, Josef Vokračka, Nikola Orozovič, Štepánka Fingerhutová, Rostislav Novák st., Miroslav Dvořák, Pavel Rudolf Plasche, Jana Holcová, Daniel Možnar, Hynek Tajovský, Jan Bílek, Bohumír Starý, Petra Johansson, Rudolf Slivka, Viera Pavlíková, Dominik Zakl, David N. Jahn, Martin Uhlíř, Jakub Slach, Marek Dobeš, Milan Aulický, Eliáš Vyskočil

Komentáře uživatele aDv3nTuR3 k tomuto TV seriálu

Nerad se pouštím do komentářů v polovině seriálu, dostávám se ale postupně do rytmu a kupodivu mám lepší pocit z třetí a čtvrté epizody a to Alici jako režisérku moc nemusím. Jelikož z kraje pod zámkem Jezeří pocházím a kopce nad Litvínovem mám prolezlé, je to pro mě v zásadě takový návrat do dětství. Téma stále aktuální, kdy doly ukrajují jednu obec za druhou a vlastně jen zázrakem stále Jezeří stojí na úpatí Krušných hor. Také s přivřením obou očí akceptuji chybné značky na vozidlech a nesmyslnost hranic s Polskem, to asi při vysílání v ostatních státech bude naprosto zbytečný detail. Takže v souhrnu mohu je tleskat a pravdou je, že ta pátá hvězda je z čisté nostalgie.(19.11.2016)

Tak jednoznačně nejlepší díl série - zatím.(2.12.2016)