Pustina (TV seriál)

Wasteland

Drama / Mysteriózní

Česko, 2016, 7 h 39 min (Minutáž: 52–60 min)

Štěpán Hulík

David Boulter

Zuzana Stivínová, Jaroslav Dušek, Eliška Křenková, Leoš Noha, Jan Cina, Štěpán Benoni, Eva Holubová, Miroslav Vladyka, Maxmilián Mráz, Ivan Krúpa, Ctirad Götz, Oldřich Vlach, Martin Sitta, Martin Kubačák, Petra Špalková, Petra Špindlerová, Zdena Hadrbolcová, Jitka Sedláčková, Kateřina Pindejová, Anita Krausová, Richard Stanke, Tomáš Dastlík, Jan Jankovský, Karel Zima, Petr Vančura, Pavel Šimčík, Roman Skamene, Markéta Krejčová, Petra Navrátilová, Oskar Hes, Janek Gregor, Adam Petrlík, Ján Bavala, Mario Pech, Matyáš Svoboda, Štěpán Matejíčka, Dominika Byrtusová, Ivo Bureš, Andrej Polák, Eva Prchalová, Terezie Holá, Adrian Jastraban, Jiří Krejčí, Michaela Doležalová, Kamila Trnková, Jan Komínek, Dušan Čonka, Halina Paseková, Kajetán Písařovic, Karel Davídek, Sebastian Pála, Tomáš Brychta, Magdaléna Chrzová, Kristina Sitková, Lilian Sarah Fischerová, Veronika Malá, Zuzana Čapková, Maria Pavlova, Hana Grančičová, Angelika Morschlová, Martina Černá, Leoš Juráček, Anastasia Chocholatá, Jan Wágner, Petra Ondřejková, Lukáš Typlt, Josef Vokračka, Nikola Orozovič, Štepánka Fingerhutová, Rostislav Novák st., Miroslav Dvořák, Pavel Rudolf Plasche, Jana Holcová, Daniel Možnar, Hynek Tajovský, Jan Bílek, Bohumír Starý, Petra Johansson, Rudolf Slivka, Viera Pavlíková, Dominik Zakl, David N. Jahn, Martin Uhlíř, Jakub Slach, Marek Dobeš, Milan Aulický, Eliáš Vyskočil

Komentáře uživatele Scraffy k tomuto TV seriálu

Zo začiatku som mal veľké obavy to začať sledovať, pretože som sa jednoducho bál, že to nebude také moc dobré, ako všetci hovoria. Ale urobil som dobre, že som sa nakoniec do toho pustil. Už od začiatku to má veľkú dávku profesionality. Prostredie a atmosféra je tu veľmi hustá. Obsadenie do jedného človeka je super a do popredia treba hlavne dať Zuzanu Stivínovú a Jaroslava Dušeka, ktorí tu predstavujú najlepšie výkony svojej kariéry. Prvá časť bola taká divná, ale neskôr sa to pekne rozbehlo a bavilo ma to. Všetko to pekne pomalým tempom ukazovalo a zapadávalo do seba. Posledná epizóda bola už len super zakončenie celkom slušného seriálu. Škoda, že sa podobné seriálu u nás nerobia viac.(15.8.2018)

Začína to dosť zaujímavo. Všetko to ide pomaly, ale ako pilotný diel to stačí. Závan filmárčiny tam cítiť je, obsadenie je super a príbeh nás ku koncu pekne začne vnárať. Som rád, že som sa konečne k tomuto seriálu dokopal.(8.8.2018)

Po prvom a slabšom diely sa to konečne začalo viac zvrhávať k tomu dobrému, čo som tak dlho očakával. Herci sú stále super a príbeh sa začína viac a viac zamotávať.(8.8.2018)

Opäť slabší diel v ktorom sa to strašne vlečie. Dej sa moc neposúva a celkovo to bolo viac nudnejšie po celkom slušnej druhej časti.(8.8.2018)

Konečne sa pohrešovaná našla! Tento diel je celkom dosť akčný, čo dosť dobre vyzerá. Koniec je naprostá bomba!(8.8.2018)

Veľmi pekný dramatický diel, kde by sa tá dráma dala aj krájať! Pohľady z dvoch hlavných predstaviteľov nemajú chybu. Zuzana Stivínová a Jaroslav Dušek to valcujú! Som zvedavý, ako to bude pokračovať ďalej.(8.8.2018)

Opäť sa to celkom dosť tiahne, ale ku koncu si to všetko nájde svoje miesto. Emócie sú veľmi dobré.(9.8.2018)

Na začiatku celkom zbytočné strašenie, ale možno je to aj dobre, kedže nikdy neviete, čo od toho čakať.(9.8.2018)

Najlepšia epizóda a najlepšie možné rozuzlenie, aké tu mohlo byť. Pre niekoho dokonca aj veľké prekvapenie. Emócie sú tu narvané až po okraj.(9.8.2018)