poster

Vánoční poselství prezidenta republiky Miloše Zemana (TV pořad)

Publicistický

Česko, 2015, 15 min

Účinkují:

Miloš Zeman

Komentáře uživatelů k TV pořadu (23)

 • liborek_

  Možnost hodnotit takovýto pořad říká mnoho o úrovni csfd.cz, a to bez ohledu na fakt, že jediný aktér tohoto pořadu sprostě lže ("...velká většina nelegálních migrantů jsou mladí zdraví muži... to, čemu čelíme, je organizovaná invaze...").(26.12.2015)

 • kingik
  odpad!

  Národe, omlouvám se. JSEM indisponován. Za to, že JSEM mluvil z cesty, může viróza. Já a můj věrný soudruh Becher přejeme úspěšný rok 2016. P.S. Mluvil jsem s Kassandrou, příští Vánoce bude sníh, pokvetou hrábě a důchodová valorizace bude atakovat padesátikačku! 0%(26.12.2015)

 • Kothy
  odpad!

  No to byl zas něco. Degen promlouval k národu. Zas jenom snůška keců. Škoda slov...(26.12.2015)

 • MikeCool
  **

  TV-pořad. Příznivec Zemana nejsem ani za mák. ovšem, co se týče otázek imigrace, která hýbe Evropou, musí snad každý hrdý Čech se Zemanem souhlasit. Za vše mluví výrok, který pronesl při tomto Vánočním poselství, za který se musí podepsat každý inteligentní člověk. A příznivci multikulturní Evropy? Ať si táhnou dobrovolně sťat hlavu za zhovadilejma arabášema. Takové přizdisráče tu nechceme, tak vypadněte a nevštěpujte nám svoje bludné kecy! "Tahle země je naše. Není a ani nemůže být pro všechny." Je smutné kam až to všecko dospělo. I já...místo toho abych psal v komentáři k Vánočnímu poselství Zemana nějaké pozitivní okázalé věty, nepsal jsem o ničem jiném, než o problémech Evropy, do kterých jsme se dostali svojí vlídnou a přívětivou stránkou sami! | 50% (2*) |(3.1.2016)

 • Spinosaurus
  odpad!

  HEIL ZEMAN! Naše rozmanitá historie bohužel nepamatuje, aby se prezidentem republiky stal někdo jako Miloš Zeman. Ten se díky svému celoživotnímu nekonečnému populismu tváří v tvář uprchlické krizi začal pro změnu stylizovat do polohy velkého kápa českých (neo)nacistů, přičemž některé jeho myšlenky by se neztratily ani v tehdejší Třetí říši. Obsahem nacistické ideologie totiž je především nacionalismus, odpor k rovnostářství a genetický rasismus, což není bohužel nic jiného, než současné myšlenky Miloše Zemana (v soft formě pochopitelně, málokterý extremista dnes řekne "Jsem nacista!"). Prohlásil, že každý by měl žít ve své původní zemi na základě genetického klíče, opovrhuje postiženými a akademickou půdou a nově také brnká na nacionalistickou strunu ("Hlavně si nenechme ze zahraničí do ničeho kecat!" - Jasně Miloši, jsme přece hrdí Čecháčci, závidíme a bojujeme přece proti všem, hlavně Němčourům. Snad jenom kdyby z té země zaslíbené zavolal masový vrah Putin, tak poslechneme.). Co se týče samotného projevu, ten začal zhruba jako referát normalizačního bolševika v pražské Kolbence, kde se vysvětluje pracujícím, jak se máme všichni dobře a bude ještě líp, přičemž je to zejména naše zásluha. No a jakmile přišla řeč na zahraniční politiku, připadal jsem si jak na sjezdu NSDAP. Víc k tomu nemám co říct. Snad jen, že nezapomněl pochválit agenta Bureše za EET. Tahle nekalá koalice Zeman - Bureš ještě našemu národu pořádně zatopí...(26.12.2015)

 • Jenda
  *

  Malá, hnědá, tváře divé, za věncem se schovává; o berličce, hnáty křivé, hlas - vichřice podoba! Když se usmál, vyděsil jsem se. Husák hadr. Jen hodin na stole nebylo...(26.12.2015)

 • kajda.l

  S úctou, Pane prezidente. Vskutku skvostná rétorika. (odpad!)(26.12.2015)

 • DEXTER099
  *****

  Skoro jako vždy prezident pojmenoval vše správnými slovy.Za mě celkově 85% a pět hvězd.(26.12.2015)

 • Drolin

  Zas si je namazal na chleba.(28.12.2015)

 • Eldrick
  odpad!

  Vánočí poserství největšího kanála republiky. Chlastejte víc Becherovky!(7.1.2018)

 • PavelVanekArt

  What the bloody hell!?(28.12.2015)

 • Pink.Panther

  Politika na Vánoce? Ale to nééé...(14.2.2016)

 • ghatos
  **

  Miloš je výborný technolog moci. Nejsem jeho příznivec, ale v něčem pravdu má. Není hanba to přiznat. Někteří jeho odpůrci za každou cenu se stali stejnou karikaturou jako on sám. Co se týče migrace, tak má naprostou pravdu. Poslední věty...to bylo luxusní :) . Sluníčka museli prasknout vzteky...44%.(28.12.2015)

 • Billie777
  ***

  "Tahle země je naše. Není a ani nemůže být pro všechny."(26.12.2015)

 • Disko_Stu
  odpad!

  Prezident (ach jo) tentokrát ve svém projevu na téma "Skončila blbá nálada, s úsměvem jde všechno lépe" pochválil ekonomiku české země spoustou prázdných a rozvleklých žvástů, o pár vteřin později se křečovitě usmál, aby lidem ukázal, jak se mají radovat a smát, a poté se pustil do toho hlavního... Pochválil naše vztahy s východem, na nichž má určitě lví podíl (sakra ale já nechci, aby naše země směřovala k Číně, Rusku atd.), zkritizoval lidi s jiným názorem, než je jeho vlastní, a zejména pořádně postrašil diváky a zasloužil se o další šíření nenávisti a zbytečného strachu. Já se tedy ptám - kde v takovém projevu mají lidé hledat zmíněnou radost a zlepšení nálady? Mělo to být na začátku? Možná... Jenže to by ho prezident nesměl roztahovat zbytečnými kecy a nesměl jej vzápětí popřít negativně zaměřeným projevem, který byl rozhodně delší než ten, jenž nás měl povzbudit. Nevím, zda jsem na projevu schopný najít něco kladného. Na druhou stranu však také nevím, jestli šlo čekat něco jiného... Smutné je, že ani jeho řečnické schopnosti nemají pořádnou úroveň. Řekl bych, že Zeman by se alespoň občas mohl usmát, ale já vlastně ani jeho křečovitý a neupřímný úsměv vidět nechci. Ať už zmizí, prosím...(26.12.2015)

 • arcticsky
  odpad!

  Opět dosti strašlivý projev hlavního rozsévače "blbé nálady" u nás. Když s tou svou bandou rusáků vypadne z Hradu včera, bude to pozdě...přesný, výstižný a obsáhlejší komentář - Spinosaurus.(26.12.2015)

 • SiMMaS
  odpad!

  Docela mě pobavilo, že když zde na ČSFD vyhledám "Vánoční poselství" hned pod tím na mne zírá "Vánoční Kameňák". To celkem odpovídá!:D(26.12.2015)

 • Ozzy2
  odpad!

  Je ostudou tohoto národa, že se na Hradě válí tohle ožralé, prolhané, zlodějská individuum, které mělo být po aférách Bamberg a Olovo odklizeno do valdického kriminálu na 20 let.(26.12.2015)

 • flowtek
  odpad!

  Opravdu na zblití, ale nic jiného jsem popravdě nečekal(26.12.2015)

 • DoctorWhite
  *****

  Doporučuji aby jste s kouřením počkali do 27 let a potom kouřili bez ohrožení. Miloš Zeman(13.2.2017)

<< předchozí 1 2