Nastala chyba při přehrávání videa.
 • JohnnyD
  ****

  Dvojka sa vybrala v šľapajách jednotky, avšak na nesprávnych miestach. To, čo robilo jednotku takou skvelou nebolo to, že sa odohráva na Vianoce, ale bolo to to, že John pomaly zozadu ostraňoval teroristov a dej sa pomaly posúval ďalej. Harlin tu urobil to, čo so sériou Nightmare on Elm Street - pridal tempo, efekty, krv atd. Tak ako pri morách, ani tu mi to nevadí. Len to už nie je ono, keď Bruce je počas drvivej časti filmu na obrazovke spolu s ostatnými policajtmi - veď na jednotke bolo skvelé, že si poradil sám! Ak toto prepáčime, ostáva nám skvelá akčná zábava. Do deju sa vracajú mnohé postavy z jednotky a najviac poteší bastard-moderátor TV správ, ktorý proste nemá chybu :). Je tu množstvo nezabudnuteľných scén, ale tomuto filmu kraľuje s nadsázkou nakrútená finálová scéna a cencúľ. Kvôli tomu som sa rozhodol dať filmu "slabších" 80% ako silnejších 60%.(27.12.2005)

 • Tosim
  *****

  Já v podstatě rozdíl mezi prvním a druhým filmem nevidím, snad v jednotlivostech děje a atmosféry, rozhodně ne v kvalitě. Dvojka mi připadne opravdu více naturalistická (oko...) a mnohem více akční, což nepovažuji ani za klad, ani zápor, jen za fakt. Zkrátka a dobře si myslím, že podtitul DIE HARDER tady opravdu sedí. Je to nářez!!!(13.8.2003)

 • genetique
  *****

  Oživenie atraktívnosti vpustením McLanea do letiskových priestorov bol dobrý nápad, no trošku je to natiahnuté okolo šéfa polície. Hlášky sú ale veľké plus, akcia ukážková a film stále patrí k špičke akčného žánru. Cencúľom v oku RULEZ! Som rád, že si Harlin vystrieľal všetok svoj potenciál práve na tomto filme. 90%.(17.5.2006)

 • Divočák
  *****

  Naprostý nářez!!! Rolničky, Vánoce, všude kolem sníh, rodinná nálada, dárky a místo falešných sobů teroristi! Co jiného by si mohl ještě John McClain přát? "Brullis" v jednom ze svých nejlepších filmů, nejlepší roli své kariéry a nejlepším díle série najednou. Die Hard 2 nepostrádá nic z prvního dílu (snad až na Alana Rickamana) a navíc k tomu přidává ještě drsnější akci a atraktivnější prostředí. Splněný klukovský sen. ***Věděli jste, že:Generál Ramon Esperanza v podání Franca Nera je bývalým samozvaným diktátorem ve fiktivní latinskoamerické republice Valverde, tedy té samé, kde stejnou roli zastával i generál Arius v podání Dan Hedaya v Schwarzeneggerovské klasice Kommando.***(15.3.2007)

 • Vitason
  ****

  ,,Jak se může člověk dostat dvakrát do stejný sračky." Vánoce by měly být svátky klidu a míru. Přesto většina lidí kvůli nim bývá ve stresu. Ti ostatní si alespoň užívají cukroví a zaseknutých rybích kostí. Děti se těší na Ježíška nebo na Santu a teroristé netrpělivě očekávají kolik kulek jim nadělí John McClean. Smrtonosná past 2 je zřejmě nejslabší díl ze série. Tím nechci říct, že se jedná o špatný film. Willis opět trousí dobré hlášky, mezi záporáky se ukáže terminátorský Robert Patrick, opět umře hodně teroristů a spousta věcí vyletí do povětří, ale oproti ostatním dílům to nemá takový šmrnc a je tu překvapivě málo akce. Rozhodně také chybí výraznější záporák. Hold Rickman je jiná liga. Docela by mě zajímalo, jak u McCleanových probíhají ostatní svátky.(23.1.2008)

 • - Spoiler: Pokud si změříme dobu, po kterou Willis zápolí nejdřív s Johnem Amosem a poté s Williamem Sadlerem na křídle Esperanzova letadla, při zachování pojezdové rychlosti by stroj za tu dobu urazil vzdálenost několika kilometrů. (Robbi)

 • - Spoiler: John McClane (Bruce Willis) zapne travelátor, aby se dostal k pistoli. Záporák běží po zapnutém travelátoru, ale když ho John zastřelí, travelátor je vypnutý, avšal v následujícím střihu už opět funguje. (Shadowrat)

 • - Spoiler: Počet mrtvých ve filmu je 37. (Zdroj: ČSFD.cz)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace