poster

Aligátor 2: Mutace

 • anglický

  Alligator II: The Mutation

Horor / Sci-Fi

USA, 1991, 92 min

 • foundation
  **

  Aligator 2 nie je vobec tak spatny ako naznacuje tunajsie hodnotenie aj ked samozrejme zalezi od toho co cakate. 51. miesto udajne najhorsich filmov vsetkych cias je ale trochu vysmech a taketo ponizenie si tato aj ked od jednotky horsia ,,kultovka,, nezasluzi. Ako 12 rocny som ich mal rad rovnako :)(11.9.2009)

 • Žralok
  *

  Už jednička byla sice blbústka, ale i tak příjemnej a koukatelnej béčkovej horor. Dvojka už nebyla jenom blbůstka. To byla neskutečná blbost. Efekty o 2 třídy horší než v originále. Příběh o zlym mafiánovi jak ze špatný gangsterky. A navíc používání záběrů z jedničky. Který navíc děsně třískaly do očí jak se nehodily do těch danejch scén. To bylo utrpení i pro totálně nenáročnýho diváka.(18.4.2014)

 • Vishnar
  *

  Příběh stejný jako u prvního filmu. Aligátor ve stokách má jako denní menu chemikáliemi upravená zvířata. Naroste do obřích rozměrů a když se mu v revíru objeví vetřelci v podobě obyvatel města, přeorientuje svůj jídelníček na ně. Film nenudil, takže odpad nedám, ale jedná se o horší film než byl ten předchozí. Hlavní hrdina neměl charisma, padouch také nic moc, jen ten gumový krokodýl zůstal stejný i se svým vražedným mávajícím ocasem.(19.10.2016)

 • MM_Ramone
  *

  Animal horror o zmutovanom, prerastenom aligátorovi, vyčíňajúcom v mestskom kanalizačnom systéme. Úplne zbytočné pokračovanie po viac ako desiatich rokoch od natočenia prvého filmu. Ono ani ten za bohviečo nestál, ale istú dávku originality a nádych atmosféry mal. Zato "Aligator 2: Mutácia" je veľmi slabým snímkom, ktorý chce žiť z úspechu svojho predchodcu. Nepodarilo sa. *(10.4.2008)

 • Spinosaurus
  odpad!

  Opravdu STRAŠNÉ! Myslím že aligátora mohli z tohohle filmu rovnou vyškrtnout,protože na obrazovce se buď místo něj vyskytuje dlouhé prkno,které jakoby požírá-no oni to vlastně ani nejsou herci,nebo jsou zde(trestuhodně) použity záběry z prvního dílu. Mutace byla opravdu děsivá. Aligátor je nesmrtelný. Přežije dynamit,granát,bodce,kulomet,prostě vše. A na konci náhle objeví zbraň která ho může zabít a mají vyhráno.(6.1.2007)

 • - Režisérom mal byť pôvodne producent Brandon Chase. (beso74)

 • - Ve filmu bylo použito několik scén z předchozího dílu. (Žralok)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace