Desetiletý Josh Logan je díky bláznivým vynálezům svého otce vyděděncem jak ve škole, tak i mezi sousedy. A poslední vynález Logana - otce je vskutku převratný. Není to ani elixír mládí, ani nápoj lásky, ale opravdový ”zmizík” neboli nápoj neviditelnosti. Malý Josh nápoj objeví a chce ho vypít, a tak se pomstít svým nepříjemným spolužákům za všechna příkoří na něm spáchaná. Jenže nestihne lektvar rychle ukrýt a nešťastnou náhodou vypije tuto zázračnou tekutinu Joshova maminka a bác! Největší problém však je, že pan Logan nedokončil vývoj protiléku, a tak je paní Loganová stále neviditelná. Celou situaci navíc zkomplikuje vědec Woorter, který se chce zmocnit všech Loganových vynálezů, a proto se přičiní o páně Loganovo uvěznění. Otec ve vězení, matka neviditelná, zbývá pouze malý Josh, který musí uvést vše opět do pořádku - a měli byste vidět jak! (Davay Home Video)

folklorman

Mě osobně se na tento film dobře dívalo. U nás není moc známý, protože v televizi byl maximálně dvakrát, ale pokud byste na něho narazili, tak vám ho vřele doporučuju. Děj jsem napsal do obsahu filmu. ()