Správná holka (TV film)

Dan Whifler

Kostýmy:

Kelly Kwon
  • gudaulin

Jeden z řady snímků, ke kterým jsem přišel jak slepý k houslím, když se mi nahrál omylem na harddisk. V žánru romantické komedie se obvykle nehraje na originalitu a chytrost scénáře, obvykle stačí recyklovat zavedené postupy a obsadit sympatické a slušně hrající herce, přidat pár vtípků a publikum to ocení přinejmenším lepším průměrem. Jenže v případě Správné holky nejde o průměr, ale o tupost, která je už v mém případě jednoduše nestravitelná. Vážně jsem měl pocit, že si ze mě scénárista nepokrytě utahuje a herci, pokud by měli v sobě dost důstojnosti, by tomu dali aspoň větší nadhled a pokusili se to nějak ironicky shodit. Bohužel ve snímku se objevují výhradně druhořadí a třetiřadí herci, takže to ani z téhle stránky nikdo nezachraňuje. Není to ani tak špatné, aby to na druhou stranu utkvělo v paměti a pobavili jste se nechtěnou pitomostí. Je to jenom shit, který slouží k výplni vysílání komerčních televizí v reklamně nezajímavých časech. Celkový dojem: 10 %.(2.4.2017)

Přijdu domů z práce po celém týdnu a tento film byl to jediné, co mě zrovna zaujalo. Byl jsem ve stavu neschopnosti na cokoli myslet a přesně pro tyto stavy je ten film ideální. Když na to koukáte jako na pohádku z moderní doby, nemůžete být zklamaní. Se 44% jsou tu na ČSFD mnohem horší věci, tohle by si zasloužilo aspoň 50%.(21.9.2018)

• Malarkey

To si to takhle přijedu domů a přítelkyně vaří a u toho kouká na film. Říkám, že jí to přepnu a ona, ať jí to nepřepínám. Prý v televizi nic jiného nedávají (a to v současnosti máme televizních kanálů už jak nasráno). Tohle se tváří jako sračka a tak neváhám a začnu přepínat kanály. No co byste řekli? Nelhala! Takže v tu chvíli pravobok nabízel nepříjemnej pohled přítelkyně, která volá o to, abych uznal, že měla pravdu a levobok pro změnu nabízí film, kterej není vůbec ničím originální, točí miliarda krát omletej příběh toho, jak bohatá panička zchudne, pak začne pracovat, osamostatní se, zamiluje se a naučí se žít bez peněz. To, že tam je miliarda debilit, které asi evidentně divákům takových filmů budou u prdele, mě dost sere a tak odcházím do sklepa dotřít schůdky, které na to už asi měsíc čekali. Co byste řekli...jak takovej film asi může dopadnout? Já u toho bejt nemusel, abych to pochopil.(3.1.2016)

Je fakt, že místama byl tenhle film dost přehnanej. Mně se to ale docela líbilo. Sice trochu romantická vymejvárna, ale jako film na odpolední nicnedělání dobrý. 50%.(6.1.2016)

Nahodou fajn romanticky film. Vykony hercu byly opravdu beckove, ale rozhodne ten film neodsuzuju.(2.1.2016)