poster

Správná holka (TV film)

 • USA

  The Right Girl

 • Slovensko

  Správne dievča

Romantický

USA, 2015, 82 min

Režie:

Bradford May

Scénář:

Bob Sáenz, Jeff Willis

Kamera:

James W. Wrenn

Producenti:

James Wilberger

Scénografie:

Dan Whifler

Kostýmy:

Kelly Kwon
(další profese)
 • gudaulin
  odpad!

  Jeden z řady snímků, ke kterým jsem přišel jak slepý k houslím, když se mi nahrál omylem na harddisk. V žánru romantické komedie se obvykle nehraje na originalitu a chytrost scénáře, obvykle stačí recyklovat zavedené postupy a obsadit sympatické a slušně hrající herce, přidat pár vtípků a publikum to ocení přinejmenším lepším průměrem. Jenže v případě Správné holky nejde o průměr, ale o tupost, která je už v mém případě jednoduše nestravitelná. Vážně jsem měl pocit, že si ze mě scénárista nepokrytě utahuje a herci, pokud by měli v sobě dost důstojnosti, by tomu dali aspoň větší nadhled a pokusili se to nějak ironicky shodit. Bohužel ve snímku se objevují výhradně druhořadí a třetiřadí herci, takže to ani z téhle stránky nikdo nezachraňuje. Není to ani tak špatné, aby to na druhou stranu utkvělo v paměti a pobavili jste se nechtěnou pitomostí. Je to jenom shit, který slouží k výplni vysílání komerčních televizí v reklamně nezajímavých časech. Celkový dojem: 10 %.(2.4.2017)

 • Martyjoker
  ***

  Přijdu domů z práce po celém týdnu a tento film byl to jediné, co mě zrovna zaujalo. Byl jsem ve stavu neschopnosti na cokoli myslet a přesně pro tyto stavy je ten film ideální. Když na to koukáte jako na pohádku z moderní doby, nemůžete být zklamaní. Se 44% jsou tu na ČSFD mnohem horší věci, tohle by si zasloužilo aspoň 50%.(21.9.2018)

 • Malarkey
  *

  To si to takhle přijedu domů a přítelkyně vaří a u toho kouká na film. Říkám, že jí to přepnu a ona, ať jí to nepřepínám. Prý v televizi nic jiného nedávají (a to v současnosti máme televizních kanálů už jak nasráno). Tohle se tváří jako sračka a tak neváhám a začnu přepínat kanály. No co byste řekli? Nelhala! Takže v tu chvíli pravobok nabízel nepříjemnej pohled přítelkyně, která volá o to, abych uznal, že měla pravdu a levobok pro změnu nabízí film, kterej není vůbec ničím originální, točí miliarda krát omletej příběh toho, jak bohatá panička zchudne, pak začne pracovat, osamostatní se, zamiluje se a naučí se žít bez peněz. To, že tam je miliarda debilit, které asi evidentně divákům takových filmů budou u prdele, mě dost sere a tak odcházím do sklepa dotřít schůdky, které na to už asi měsíc čekali. Co byste řekli...jak takovej film asi může dopadnout? Já u toho bejt nemusel, abych to pochopil.(3.1.2016)

 • Kamca_
  ***

  Je fakt, že místama byl tenhle film dost přehnanej. Mně se to ale docela líbilo. Sice trochu romantická vymejvárna, ale jako film na odpolední nicnedělání dobrý. 50%.(6.1.2016)

 • janek85
  ****

  Nahodou fajn romanticky film. Vykony hercu byly opravdu beckove, ale rozhodne ten film neodsuzuju.(2.1.2016)