Reklama

Reklama

The Disaster Artist: Úžasný propadák

  • Česko Úžasný propadák (více)
Trailer 1

VOD (1)

Film Disaster Artist se točí kolem vzniku kultovního propadáku Pokoj v režii Tommyho Wiseaua ("Nejlepší propadák všech dob"). Režisér a herec James Franco (Zlatý glóbus(R) pro nejlepšího herce, 2018) v něm proměnil skutečný příběh ambiciózního hollywoodského outsidera Tommyho Wiseaua - umělce proslulého upřímným zápalem a diskutabilními metodami – v oslavu přátelství, uměleckého vyjádření a snů splněných navzdory nepřekonatelným překážkám. (Magic Box)

(více)

Diskuze

GameboyNES

GameboyNES (hodnocení, recenze)

no vono to přesně vystihuje ten film o kterým to je. Je nutné ho vidět aby tohle člověk docenil.

Verulik877

Verulik877 (hodnocení, recenze)

Film, kde herci předstírající emoce, předstírají emoce.

Nějak jsem nepochopila tu zdejší fanouškovskou základnu...

Je to nudné, utahané, bez nápadu, humor nula, ani film, ani dokument. Jen ten název je velmi trefný!

Dvě hvězdičky dávám za usilovnou snahu "něco" divákovi sdělit. Jen mě "to" nějak zřejmě minulo.

Uživatel Verulik877 smazal svůj příspěvek.

GameboyNES

GameboyNES (hodnocení, recenze)

Mrkni nejdřív na Pokoj, aspoň uvidíš jak výborně toho debila Jenda Franta zahrál :)

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Vxxx

Vxxx (hodnocení, recenze)

WhiteRaven

Je smutný, že přišel o Oscara, ale tohle není ten důvod. Většina hlasů ž byla dávno odevzdaná v podvečer Golden Globes, takže to s tím nemělo nic společného. Ostaní nominované herece jsem v těch filmech neviděla, taže nemůžu soudit, ale je to škoda. Franco byl vynikající. 

WhiteRaven

WhiteRaven (hodnocení, recenze)

Není smutný, že James Franco přišel o nominaci na Oscara jenom proto, že ho několik vypráskanejch feministek osočilo ze sexuálního obtěžování ?

na příspěvěk reagoval L_O_U_S, Vxxx, Hanyou

Jurkodak1

Jurkodak1 (hodnocení, recenze)

Sice jsem viděl verzi natočenou kamerou v kině s mizerným zvukem, ale i tak jsem se božsky bavil, protože jsem The room viděl a taky jsem viděl několik rozhovorů s Tommym Wiseauem, takže můžu říct, že film je dobrej a Franco Wiseaua ztvárnil dobře ;)

Rozsáhlejší komentář napíšu až uvidím lepší verzi.

Hanyou

Hanyou (hodnocení, recenze)

L_O_U_S

Ale nějaké mu vadí určitě. Právě Walkerovi odsouhlasil interview, a následně na ně podal žalobu, což pro ně právě žehlil Sestero, a díky tomu se poznali.

Camulator

Camulator (hodnocení, recenze)

Hanyou

Tak samozřejmě, spousta momentů z knihy byla taky vynechána. Jen jsem chtěl rozporovat tvrzení, že film zanedbává vykreslení Tommyho manipulativní osobnosti.

L_O_U_S

L_O_U_S (hodnocení, recenze)

OK, bude asi lepší, pokud se na to podívám sám. Je ale třeba si uvědomit, že pokud se Wiseauovi něco nebude líbit, může jim to zkomplikovat. Wiseau, byť nevypadá zrovna při smyslech, docela šikovně těží z té pověsti příšerného filmaře a rýžuje na ní. A asi mu nevadí ani nějaké to zesměšňování, pokud to nepřekročí určitou míru.

na příspěvěk reagoval Hanyou

Hanyou

Hanyou (hodnocení, recenze)

Camulator

Na druhou stranu, ale prý taky neukazuje všechno. V recenzi od Douga Walkera (Nostalgia Critic), který se se Sesterem zná osobně, taky zaznělo, že ty nejhorší věci vynechali.

na příspěvěk reagoval Camulator

Camulator

Camulator (hodnocení, recenze)

Wade W.

Měl jsem na mysli období do chvíle, než The Room dosáhlo takové popularity. V tom filmu je několik scén, ve kterých Wiseau citovým vydíráním víceméně donutí Sestera, aby se něčeho potenciálně velkýho vzdal. Chtěl jsem tím hlavně říct, že film rozhodně nezanedbává Tommyho manipulativní povahu, jak tvrdí kluci z Red Letter Media.

na příspěvěk reagoval Hanyou

Wade W.

Wade W. (hodnocení, recenze)

Camulator

Zaujimavy nazor. Predtym nez Wisea poznal, bol len neuspesny herec , robil v podstate viac modeling.  Po tom ako natocili film The Room sa stal znamym pre verejnost, nehovoriac o peniazoch a napisal uspesny bestseller. Filmove role sice vdaka filmu neziskal no urcite mal vdaka tomu viacero vyhod.

na příspěvěk reagoval Camulator

Camulator

Camulator (hodnocení, recenze)

L_O_U_S

Tak nevím, na co teda kluci koukali, ale tenhle film právě naopak poměrně výrazně naznačuje, že Wiseau opakovaným citovým vydíráním v podstatě docela zásadně zesral Sesterovi život a ty náznaky jsou dokonce mnohem patrnější a hmatatelnější, než v knize. Jestli tady není Tommy vykreslenej jako manipulativní hajzl, tak už nikde.

na příspěvěk reagoval Wade W.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Vxxx

Vxxx (hodnocení, recenze)

L_O_U_S

Je to možný, já uřímně video recenze vůbec nesleduji a je neznám. A nevím zda by mi recenze o Star Wars něco řekla, kduž jsem to neviděla :D Ooops. Já sleduji Everething Wrong With a Honest Trailers :D To mi vždy bohatě stačí jako recenze :D

na příspěvěk reagoval dr.horrible

L_O_U_S

L_O_U_S (hodnocení, recenze)

Vxxx

Doporučuju od Red Letter Media zhlédnout víc recenzí (třeba geniální recenzi nové trilogie Star Wars s panem Plinkettem). V tom všem fanboyském komiksovém hnoji, který se na nás valí, mi přijdou jako lidi se zdravým pohledem na filmy.

na příspěvěk reagoval Vxxx, GigaPudding

Vxxx

Vxxx (hodnocení, recenze)

A teď jsem se dostala k té části, kde říkají, že je jim úplně ukradený jak dobře přetočili The Room. Tak tím u mě končej :D Právě ten fakt, jak geniálně přetočili celý The Room je naprostá geniálnost. Tolik práce a a trénování atd. co to muselo dát 

 

I fakt, že je Tommy manipulativní zmetek je podle mě v tom filmu ukázáno dobře. Ale taky jak snadno se Greg zmanipulovat nechal. No nic. Jedna z nejhorších recenzí :D Ale ne proto, že se jim to nelíbilo. Jen ten styl, kterým o tom mluví...

na příspěvěk reagoval Hanyou

Vxxx

Vxxx (hodnocení, recenze)

L_O_U_S

Tyhle kluky neznám a jsou šíleně nesympatičtí :D A otravní s tím Ed Woodem. To s tím nemá nic společného, je to úplně jiný žánr, jiný styl.  Mně to nikdo nevymluví ale je to jeden  nejlepších filmů 2017...  A samozřejmě, že lidé co nikdy neviděli The Room, nebo se na The Room podívali jen aby věděli o čem je tenhle film, v tom uvidí něco jiného. Ale fanoušek The Room si musí zamilovat i Disaster Artist. 

na příspěvěk reagoval L_O_U_S

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Vxxx

Vxxx (hodnocení, recenze)

dr.horrible

Dost dobrý článek. Chce to opravdového spisovatele, co dokáže tak vážně a profesionálně psát o něčem jako je The Room. Nicméně tam mají chybu.

 

"Mr. Sestero has a new film due in 2018 that stars Mr. Wiseau as a strange mortician and himself as the strange-in-a-different-way homeless man who together embark on various crime and cadaver-related escapades. It is called “Best F(r)iends.”"

 

Tenhle film už dávno vyšel Měl premiéru v létě. 

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Camulator

Camulator (hodnocení, recenze)

Má tu někdo náhodou nějaké info k tuzemské distribuci? Já sám zatím nic nenašel.

L_O_U_S

L_O_U_S (hodnocení, recenze)

Mírnil bych se v předhazování názorů kritiků. Novinářské projekce, po které jsou pozvaní novináři ochotni vychválit cokoliv za tašku upomínkových předmětů od studia, pro mě nemají velkou váhu. Stejně tak ty pochvalné komentáře vložené do trailerů. Překládám je a přijdou mi naprosto směšné.

Camulator

Camulator (hodnocení, recenze)

martinbucek

Já se ti za nic omlouvat nebudu, protože jsem tě v žádném příspěvku neurážel. Že má film oscarové ambice samozřejmě ještě neznamená, že toho oscara dostane, dokonce to ani neznamená, že dostane nominaci, to nic nemění na faktu, že na to pomýšlí. Nikdo tu neřekl, že toho oscara nebo nominaci dostane. A Franco získal uznání za to, jak Wiseaua ztvárnil, nikoliv zparodoval. Není to parodie.

martinbucek

martinbucek (hodnocení, recenze)

Camulator

a ak neziska ani nominaciu, verejne sa mi ospravedlnite, za urazky?....pochybujem, pseudokritici na csfd si chybu neuznaju, ale ja ti poviem, franco s tym obchadzal festivali a ziskaval uznanie, za to ako perfektne sparodoval wisea.....ale vzivote zato oscara neziska, ale pseudo chytrakom z csfd to staci na vestenie z gule.....podla mna ani globus nedostane, za take filmy sa neudeluje....nie je to ani zaujimavy pribeh, jedine co ho robi zaujimavym, je ze vychadza z najhorsieho filmu-hereckeho vykonu v historii co je cisty bizar a uvedom si, kto sedi v komisii, vecsinou su to stary biely zidia co daju prednost ktorejkolvek drame pred tymto......a kolkoze oceneni ziskal ed wood jr?

na příspěvěk reagoval Camulator

Camulator

Camulator (hodnocení, recenze)

martinbucek

Tak třeba, že to rozhodně není parodie na The Room, ale komediální drama, podobně jako Ed Wood. Franco s ním letos objížděl různý festivaly, kde slavil poměrně velký úspěch, posbíral několik ocenění a někteří kritici označují jeho výkon za nejlepší od 127 hodin. Takže ano, je to film s oscarovými ambicemi.

na příspěvěk reagoval martinbucek

Související novinky

Na Zlaté glóby vyrazí Spielberg i Nolan

Na Zlaté glóby vyrazí Spielberg i Nolan

11.12.2017

Jak určitě víte, filmové ceny většinou není zas tak těžké předpovídat. Letošek ale bude jiný, jelikož zatím nemáme žádného velkého favorita, což názorně předvádějí nominace na 75. Zlaté glóby. Kdo se… (více)

Reklama

Reklama