// Porno, drogy a rock & roll. Jenom je tam všeho zatím nějak málo, takže nezbývá než se nechat táhnout charismatickým Jamesem Francem a Maggie Gyllenhaal a čekat, co si pro nás David Simon (The Wire) připravil tentokrát. Pilot - 7/10(26.8.2017)

Ten legendární neřestný blikající 70’s Manhattan, kurvy pasáci, dvojtý Franco (od 11.22.63 se mi stýskalo) pod hlavičkou HBO - s radostí! Pilot je dobrá seznamovačka a děje se tak akorát, retro poctivý a je to slušně drsný, takže já jsem nalazen.(6.9.2017)

Pilot k seriálu o porně, kde se porno nezmíní ani jediným slovem. A navrch se tu jen seznamujeme s postavami a celé to zatím nikam viditelně nesměřuje. Postavy jsou dobré, výprava taky, ale příště už by se mělo začít něco dít...(11.4.2019)

Pilot je jen mozaika osudů lidí na okraji společnosti nočního New Yorku - drogy, hazard, prostituce, násilí.. Takže tenhle díl je seznamovací a silně atmosférický tudíž očekávám, že v dalších dílech se rozjede, protože mne zaujal díky: 1) téma 2) James Franco, který to táhne ( ale hodně zaujala linka studentky literatury v podání Margarity Levijevy) 3) filmová retro výprava 4) syrovost - násilí nebo velmi otevřená nahota ( otevřenější než v legendárních popůlnočních erotických filmech na Nově, on koneckonců Franco s nahotou žádný cavyky problém nedělá, kdo viděl homo King Cobra tak o hranicích onoho herce nepochybuje a tady má parádní scénu full nude s naprosto božskou zrzkou Amber Skye Noyes )(3.11.2017)

New York 1971, Vincent Martino (James Franco) je barman a pocházející z Brooklynu, není to žádný svatoušek a život se sním taky nemazlí. Tvrdě maká, aby uživil svoji rodinu, znuděná manželka mu to však oplácí tím, že se po nocích tahá s kde kým a jeho dvojče bratr Frankie nadělal kupu dluhů při sázení na sportovní výsledky. Vinc je prostě součástí i pozorovatelem toho hemžení ve velkém lehce "nahnilém" jablku. Děj nikam nespěchá, spíš je postaven na zajímavých dialozích a hutné atmosféře a díky zdařilému střihu plynule přepíná mezi příběhy několika postav, kde za pozornost zvlášť stojí tvrdě pracující svobodná matka Eileen 'Candy' Merrell (Maggie Gyllenhaal) a osobitá studentka angličtiny Abigail 'Abby' Parke (Margarita Levieva). Sledujeme drsný svět pasáků, prostitutek, poldů, drog, nelegálních sázek a chlastu, který je zasazen do propracovaných retro kulis omšelého Manhattanu. Jako úvod a seznámení s postavami je to dobré, těším se na další díly.(13.9.2017)