The Deuce: Špína Manhattanu

• USA The Deuce
USA, (2017–2019), 25 h 20 min (Minutáž: 58–86 min)

James Franco, Maggie Gyllenhaal, Zoe Kazan, Margarita Levijeva, Lawrence Gilliard Jr., Don Harvey, Kim Director, Method Man, Michael Lombardi (více)

Série(3) / Epizody(25)

Dramatický seriál z originální produkce HBO z dílny Georgeho Pelecanose a Davida Simona, v jehož hlavních rolích excelují James Franco a Maggie Gyllenhaal, sleduje příběh legalizace a následného vzestupu pornoprůmyslu na newyorském Times Square, od počátku sedmdesátých do poloviny osmdesátých let minulého století. Seriál zkoumá milníky bouřlivého světa, z něhož se v Americe stane miliardový sexuální průmysl. (HBO Europe)

Recenze uživatele micle21 k tomuto seriálu (20)

Show and Prove (2017) (S01E02)

Hbo je prostě jinde..To jsem zvědavej, čim nás ještě překvapěj. Vikingský porno bych fakt nečekal :D ()

The Principle Is All (2017) (S01E03)

Nic extra dramatickýho, ale prostě mě to baví sledovat. Jsem zvědav, co se z toho nakonec vyvrbí. Postavy jsou bez výjimky skvělé, jenom doufám, že se bude častěji objevovat Zoe Kazan...zatím je to taková pohodička vesměs :D ()

What Kind of Bad? (2017) (S01E05)

Existujou takový kina i pro heterouše? :D ()

Why Me? (2017) (S01E06)

"Máš rande? Doufam, že si umeješ prdel, chlapci už to dneska nemaj rádi když je jako zasviněnej ořech." ()

Au Reservoir (2017) (S01E07)

Uteč Franku, uteč. ()

My Name is Ruby (2017) (S01E08)

Pořádná špína tohle, těšim se na druhou sérku. ()

Our Raison d'Être (2018) (S02E01)

Tentokrát budu přísnější, celkem se to táhlo..ale na další díly se těším. ()

There's an Art to This (2018) (S02E02)

úplně souhlasím s mira007. Zatím čekám na tu potřebnou dynamiku. ()

Seven-Fifty (2018) (S02E03)

Je to jen mnou, nebo ta první série byla mnohem lepší? ()

What Big Ideas (2018) (S02E04)

Kunda sem, kunda tam. skvělý překlad.. ()

We're All Beasts (2018) (S02E06)

Že by Frankie konečně dospěl? Chyběl tentokrát detektiv. Zas by to chtělo nějakou šťáru. ()

The Feminism Part (2018) (S02E07)

mezi 60-80%, nakonec jsem se za ten konec rozhodl přilepšit. První sérka mě ale bavila více.. ()

Nobody Has to Get Hurt (2018) (S02E08)

konec jsme nečekal, škoda, že jsem si ho asi sekundu před koncem přečetl tady,,:D ()

Inside the Pretend (2018) (S02E09)

Pořád je to někde mezi třetím a čtvrtým stupněm, malinko občas přijde nuda a přišlo mi to pěkně dlouhý. Teď tu vidím hodina 14 minut, tak už se nedivím. Vzhledem ke sledovanosti další sérii nečekám, ale Franco si to hrozně dává.. ()

The Camera Loves You (2019) (S03E01)

Doba se mění a většina protagonistů z toho nebudou mít radost. ;) ()

Normal Is a Lie (2019) (S03E03)

Ta Lori je pořád postříkaná..:-) ()

Finish It (2019) (S03E08)

Krásné rozloučení. Takhle se má dělat. ()

Tvůrce The Wire chystá nové policejní drama

Tvůrce The Wire chystá nové policejní drama

08.03.2021

Snad žádné jiné policejní drama nestojí v tolika seriálových žebříčcích na prvním místě, jako epická drogová sága The Wire – Špína Baltimoru. Její tvůrce David Simon začínal jako novinář pokrývající… (více)