poster

The Assignment

 • USA

  Tomboy, a Revenger's Tale

  (neoficiální název)
 • Kanada

  (Re) Assignment

  (festivalový název)
 • Francie

  Revenger

 • Velká Británie

  Tomboy

 • Hong Kong

  Revenger

  (festivalový název)

Akční / Krimi / Thriller

USA / Kanada / Francie, 2016, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kaylin
  ***

  Michelle Rodriguez hraje chlapa, zabijáka, který se jednoho dne probudí jako žena. Chce vědět, co bylo příčinou operace, která ho změnila a jestli je možné změnu obrátit. Už tohle samo o sobě je tak krásně šílené, že jsem prostě musel snímek vidět. V konečném důsledku to není nic skvělého, ale ten nápad je dobrý.(27.3.2017)

 • TyNikdy
  *

  Michelle Rodriguez natočila svoj životný projekt. Nie kvôli tomu, že je kvalitný ( nedá sa to pozerať, len tak mimochodom), ale kvôli tomu čo jej (zatiaľ) nedovolili v Rýchle a zbesilo a to hrať muža, vec o ktorú sa chtiac-nechtiac pokúša celú svoju kariéru. A teraz niečo k filmu. Vo filme sa objavujú pomerne známe mená, nato o aký projekt sa jedná. Príbeh je zle napísaný, snaží sa pôsobiť strašne chytro, ale po skončení titulkov viete iba to, že Michelle na začiatku hrá muža a pár krát sa tam zjaví Ripleyová a Monk.(14.5.2017)

 • Kushina
  **

  Film nebyl špatný, bohužel ale působil i dost laciným dojmem, což se i nakonec potvrdilo. Příběh byl dost neucelený i čitelný. Režisér bere asi slušný matroš, protože to bylo hrozný. Ačkoliv bylo ve filmu více než dost nedostatků, tak se na to dalo koukal hlavně díky akčním scénám. Mohlo to být každopádně lepší a konec mohl být také zajímavější, ale co vzniklo to vzniklo. 45%(13.10.2017)

 • Visáč
  **

  Generický thriller s neotrelou zápletkou, ktorej potenciál zostal nevyužitý. Akcia skratkovitá a nezaujímavá. Michelle Rodriguez typovo skvele obsadená, ale to je asi tak všetko. Inak je to čistá straight-to-video šmíra, vhodná ako záplata do nočného vysielania káblovky. Dve veci upomínajú na filmársky jazyk Waltera Hilla: titulok "A Lone Wolf film" a komiksovo štylizované prestrihy á la obnovená verzia Warriors.(14.3.2017)

 • MickeyStuma
  ***

  Vidět Michelle Rodriguez s plnovousem se nenaskytá zase až tak často. Role nájemného zabijáka k ní pasuje, jen je to tu po dějové stránce krapet složitější. Na samém počátku je chlap. Michelle je i přes ty fousy samozřejmě poznat, ale největší problém je úplně jinde. Postava. Ano, tady to maskéři tedy setsakramentsky odflákli a nepomůže tomu ani scéna, kdy vychází ze sprchy a je nám ukázáno i nádobíčko mezi nohama. Křivky těla jsou každým záběrem ženské a když je ve scéně vybalování brašny v záběru v pozadí pas a boky, na to jaké má nádobíčko, jsou na určitém místě kalhoty nějak splasklé. Zkrátka tam stojí ženská a ne chlap. Příběh je odvyprávěn retrospektivně. Začne chirurg Rachel Kay toho času zavřená někde na psychiatrii a později se videodeníkem přidá hlavní postava Frank již v ženském těle. Mimochodem, ve scéně, kdy na změnu pohlaví Frank přijde, se Michelle ve své roli ukáže jak ji pánbůh stvořil, což si což byla naprostá pecka pro bulvár. Akční jízda se podle zřejmého očekávání nekoná. Děj je tak jednoduchý, že to vypadá na zfilmovanou povídku uměle natahovanou jak to jen šlo. Dramatizace téměř žádná a několik stříleček podtrhnuté komiksovým obrázkem akčnost nijak nevytrhne. Jedná se tedy nenáročný thriller jen tak k odpočinku a snad i na usnutí.(21.3.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace