• honajz
  ***

  Když si uvědomíme, že je to jediný dlouhý pořad silvestrovského typu, jak dříve býval na ČsT, a že to chce udělat nějakou dramaturgii, taneční a pěvecké scény i scénky, tak klobouk dolů. Kam se hrabou ostatní televize s prefabrikovanými pořady rádoby silvestrovského střihu, všechny ty recyklované show nebo Šípovy "úchvatné" vtipy s hosty. A navíc zde byla parodie na soudkyni Barbaru s Kalouskem a Babišem, konečně zase po letech pokus o politickou parodii!(1.1.2016)

 • jooker10
  odpad!

  Ne ze by Silvestry na Nove byly nejaka vyhra, ale tohle...?(1.2.2017)

 • ForGump
  odpad!

  3. pokračování bizarnosti jménem Barrandovský silvestr. Stačí pár minut ve složení Štiková, Bendová, Heidi, Ruda z Ostravy, Nagy, Suchařípa, který je jak u vytržení při poslechu Nagyovy vykopávky a celý silvestrovský večerní pokrm leží vyzvrácen přede mnou. Řečeno ještě slušně. Budu se opakovat, ale ještěže máme možnost výběru. Dívat se 4 hodiny na exhibici barrandovských pseudocelebrit by se nedal. Vždycky se o Silvestru modlím a vzpomínám na pana Menšíka. Co by na tohle asi řekl?(31.12.2015)

 • Sansnom70
  ****

  Když jsem koukal do tv programu, tak měl Barrandov nejlepší silvestrovský program ze všech stanic. Koukali jsme na něj celá rodina a bavili jsme se docela dobře. Sice jsou určitě lepší pořady, ale jelikož nikde nebylo nic ke koukání dávám proto 4 hvězdičky(1.1.2016)

 • kingik
  *

  Na Barrandově ještě mají socialismus anebo se jim stýská po těch časech. Sesbírat už poněkolikáté víceméně vyhaslé české hvězdy a v poslední den roce s nimi odvysílat útrpné pásmo složené z písniček a scének po vzoru bolševických Silvestrů - to už je demence. Takto postižený jedinec nemůže odevzdat dobrý výkon. Nejvíce se to odráží na scénáři. Scénky nejsou vtipné a je jich poskrovnu, dost velký prostor dostávají jakési výseče pořadů, které jsou na Barrandově chloubou nevkusu a hlouposti. Vypadá to následovně - Cibulka si z publika sezve pár hvězdných hostů, kterým pokládá dementní otázky a máme zde tedy zkrácenou verzi jeho posezení na Cibulce, následně ho střídají Zedníčci s pičovinou Kunda, co to je! A to se děje celé pásmo. Do toho je toto nemožné dění prokládáno hudebními vystoupeními zpěváků, co mají to nejlepší dávno za sebou, nebo nás hudebně dorazí postrašit čtveřice Hron, Skrúcaný, Janků a Brožová, kteří předvedou směsici dechovek a lidovek v syntezátorovém tanečním provedení. Nechápu, jak se u toho někdo může bavit. Chápu, že na Silvestra bylo i na ostatních tv stanicích nasráno, ale nechat se dobrovolně mučit podřadným a nezábavným programem snad není tolik nutné. Hvězdičku si zaslouží odvaha tvůrců, že to, co jim vypadlo z hlav, nehodili do odpadkového koše, ale najali si k realizaci svých blbotvorů režiséra, herce a zpěváky. Výsledek hovoří za vše. 10%(14.2.2016)