Asteroid zkázy (TV film)

Asteroid: Final Impact

Akční

Kanada, 2015, 83 min

• THE_Mirec

Počítam že rozpočet na film bolo asi 125 dolárov.(4.12.2020)

• Allien.9

Aneb film o tom, jak k Zemi míří asteroid, který není vidět, protože je černý. Blbé, ale kouzelné. :-D(10.12.2020)

• Gilmour93

Když v úvodu meteorit zaútočil na Mount Rushmore a vypíchnul Thomasi Jeffersonovi oko, čekal jsem grandiózní disaster představení, ale ono nic! Jen tlachání o rodinných vztazích, žvanění o kosmické hrozbě a vyděšené pohledy k nebi. Až posledních deset minut se začne dít něco velmi levného a vy se jen modlíte, ať to neskončí tím, co se nabízí. A hádejte! Trocha kyseliny chlorovodíkové, mys Canaveral na univerzitním dvorku, synkovy znalosti o letové trajektorii a…čum, Bruci Willisi a uč se..! Páteční chvilka katastrofické poezie na Prima Cool zase potvrdila, že Lochlyn Munro je jako koliformní bakterie. Nejčastěji ho najdete v hovnech..(5.12.2020)

• Stejšn

Může být něco horšího, než kanadský film? Ano, kanadský katastrofický film! Naštěstí jsem viděl jen posledních asi deset minut tohoto zázraku, takže nehodnotím, ale věřím že zbytek bude neméně kvalitní. Zajímavé je, že o devět let dřívě vznikl téměř identický film - taktéž v Kanadě. Ten sám o sobě je klonem o dalších osm let staršího amerického filmu...(4.12.2020)

• kaylin

Nic jsem nečekal a nic jsem nedostal. Jasně, u takové filmu očekáváte, že to nebude nic moc, ale tady vlastně o ty asteroidy nejde vůbec. Prostě jen pár rádoby pádů, pár zděšených pohledům, nějaká rýha v zemi, ale pořádný katastrofický film to opravdu není. Ani to k němu nemá moc blízko. Ale tak i takových filmů je třeba.(31.1.2016)