Sanam Teri Kasam

Romantický / Drama

Indie, 2016, 154 min

Radhika Rao

Chirantan Das

Další indický snímek, který nám tentokrát ukazuje, že je možné natočit dvě a půl hodiny dlouhou romanci, která vás může více méně celou dobu bavit a dokáže z vás vyždímat emoce. Je to místy už trochu moc, ale třeba propojení se zpívanými scénami tady pro mě fungovalo skvěle. Finále dokáže člověka dostat naplno.(28.6.2016)

India opäť boduje! Aj keď miestami bol ten sentiment naozaj až príliš prehnaný a občas som mal dokonca pocit, že postavy boli počas celého filmu ponorené do takej pochmúrno-smutnej atmosféry. Údajne ide o modernú adaptáciu slávnej knihy Erica Segala "Love Story", ale malo to v sebe aj čosi typicky sparksovského (teda aspoň čo sa týka jeho skoršieho tvorivého obdobia v štýle A Walk to Remember). To všetko aplikované do indického prostredia s typickým rodinno-sociálnym podtónom. Musím uznať, že veľmi dobre zvládnuté a dramatizácia v romantickej linke fungovala na výbornú, dokonca bez ťažkopádneho klišé á la Hollywood. Mawra Hocane a Harshvardhan Rane (teda Saru a Inder) boli veľmi pekná a charizmatická dvojica. Vďaka Bollywood, za takéto filmy, čo chytia za srdce!(9.5.2016)

Prostě mě to dojalo a moc se mi to líbilo! Délka mi vůbec nevadila, protože ani na chvíli jsem se nenudila, celé to tak plynulo, že čas jsem vůbec neregistrovala. Samozřejmě hlavní hrdina získal mé srdce téměř hned na začátku, pro mě hrdina s velkým H :-D Jinak, zajímavý obraz z hlediska vztahů, společnosti apod. Za mě určitě doporučuji.(20.11.2016)

Taková nádhera! Jsem okouzlena. Jak hlavním hrdinou, u kterýho mi od začátku tekla slina, tak celým zpracování. Takový Moulin Rouge po indicku. Neiříkám, byla to ždímačka, proste to dost hrálo na city, ale stejně. Jediný teda, co mohu vytknout, ale to je čístě o mém vkusu - ty indický songy mi fakt rvaly uši. Ale jinak, zamilovala jsem se.(28.7.2016)

Tak silný filmový zážitek jsem opravdu nečekal. Co jsem čekal bylo veselý romanťák se spoustou barevných a pěkně sladěných písniček, jednoduchou zápletkou a prostě tak. Opak je pravdou a když člověku dojde, co asi bude v poslední třetině a jak to asi musí dopadnout tak je toho přepadlý a smutný. Hlavní hrdinka není kdoví jaká indická kost, ale člověk s ní tak nějak začne soucítit a oblíbí si jí. Hlavní hrdina je borec, který se postupem filmu mění z drsňáka až k něčemu, co zde nechci popisovat. Skvěle mi zde sedl i komisař, který je fakt správňák. Prostě si film pusťte a uvidíte sami Já nemohu jinak než dát 100% :)(21.2.2017)