Dellamorte

De Santi se pokusil trapácky připonenout své filmárske nadšenie ( tento x návratka do rokov 80´s ) a predstavil tak svému limitovanýmu publiku přihlouplou formou čimkoľvek, prípadne aj hnilobne nainfikovaný labor kolektív vs. Toxic Kedže je to celé zabalený v " Necrostorm " deke, tak je jasné, jakou gore jízdu si musí zúčastnení absolvovat. Víceméně o to vlastně šlo. Alebo mi niečo ušlo ? ()

George Stobbart

RETRO, ktoré bohužiaľ moc nevyšlo. To už ľubovoľné 70´s / 80´s hororové sci-fi béčko vyzerá lepšie, viac zabaví a nemá také smiešne FX´s. Zahanbené 2*. ()

corpsy

Hatlanina, s vysokou dávkou slizu a vnútorností na goremetru. Takže pre všetkých zamilovaných do splatter žánru, odporúčam hravo do toho. Nevadí, že je to chtiac aj nechtiac komické divadielko všetkých zúčastnených. ()

kaylin

Americký snímek „The Mildew from Planet Xonader“ ukazuje, že jsou tu filmy, které mají už od základu velmi omezené publikum. Ale jsem si jistý, že si tenhle snímek svoje diváky najde. Trochu mi neseděla stylizace, kdy jsem ani chvíli neměl pocit, že se nacházím v 80. letech, ten film se mohl odehrávat v podstatě kdykoli. Ale ten hnus je tu znázorněn docela dobře. ()

TERRORDROME

Ani maníci z Necrostormu ma tentoraz nepotešili. Má to byť akési osemdesiatkové béčkové retro o mutujúcom hnuse z vesmíru čo mení ľudí na zabijácky puding. Väčšina filmu sa odohráva v jednej miestnosti, s občasnými výletmi do druhej cez spojovaciu chodbu a onen dojem osemdesiatych rokov sa snažia navodiť pomocou volebného plagátu s Reaganom na dverách. Dej nestojí za nič a herci sú skutočne mizerný, takže jediné čo to môže hodnotenie zdvihnúť hore sú očakávané gore efekty na ktorých stál Adam Chaplin aj Hotel inferno. Z nakazených osôb vytekajú rôzne gebuziny, zelené grcky a rozplizávajú sa na prívarok s vajcom, ale je to až prekvapivo nevzrušivé a nepríliš zábavné. Veľmi obmedzený priestor v ktorom sa film odohráva má určite kravský podiel na nepríjemnej statickosti v štýle televíznej inscenácie. Občas nejaký vtip typu vypálenie očí v snahe neutralizovať vírus, plus pár detailov ako šialený senátor na kokse či verný zombie vojak zaujmú, ale inak to priam kričí tragickým premárnením litrov kečupu a slizu bez nejakej pointy a záverom do stratena. ()

Shanen29

Nevím co Santi zamýšlel,ale trefil černý terč a výkouzlil sračku.Nuda a blbosti ve filmu jdou ruka v ruce.Nevím ovšem,co znamená přívlastek ......horor..... ()