Marvel's Super Hero Adventures: Frost Fight! (TV film)

Animovaný / Komedie / Sci-Fi

USA, 2015, 74 min

Mitch Schauer

Předloha:

Don Heck (komiks)
  • Caszidy

Avengers zachraňují vánoce a Santu Clause ve vánočním speciálu. Ukrutná nuda, bohužel. Zaujala mě snad jen forma ztvárnění souboje v jeskyni, kde nevidíme přímo souboj s příšerou, nýbrž stíny na stěně. Jinak je Frost Fight bohužel zoufale nenápaditý.(8.5.2017)

Ale jo, marvelovský vánoční speciál docela ujde. Je fakt, že zhruba o dvacet minut kratší stopáž by byla ku prospěchu, ale i takhle to jde, hlavně poslední třetina je povedená. Algheim z Marvelovské Earth-12041 (dříve TRN-123) je sice přeslazený až běda, ale to vyvažuje fakt, že se nám tu představili hned dva hrdinové v tomto vesmíru dosud nevidění (hlavně Captain Marvel mě potěšila). Je škoda, že tu chybí Hawkeye a Spider-Man, pak by to možná bylo vtipnější. A je to jen můj názor, nebo se Tonymu opravdu změnil dabér. 50 %(23.12.2015)

• Martin29

Hulk, Iron Man, Kapitán Amerika, Kapitán Marvel, Thor a jakýsi Reptile bojují proti Lokimu a jakémusi ledovém obrovi, kteří chtějí Santovu moc. Kdyby mě bylo 5 let byl bych u vytržení jelikož už není tak to hodnotím průměrně. Navíc vidět scény jak Hulk zpívá koledy a Thor si hraje na Santu je silné kafé to nemluvím o scénách tipu přála jsem si letadlo Santa mě nadělil lístek na letecký den nebo přál jsem si umět hrát baseball Santa mě dal pálku a míček. Všichni (Až na Groota a Rocket Racoona) se navíc snaží být neskutečně vtipní až to bolí. 40 procent přitom ze začátku to vypadalo hodně dobře(16.8.2016)

Nato, že tyhle marvelovské animované filmy moc nemusím, tak tenhle mě docela bavil. Asi je to tím, jak je vánoční a jak je zde postava Santa Clause, ale myslím, že to bude taky trochu tím, že je to po dlouhé době jeden z těch vtipnějších. Musí se tomu ale nechat, že animace je chvílemi celkem příšerná.(17.12.2015)

Neskutočná blbosť, ktorá je však i nesmierne zábavná. Hláškuje sa na plné pecky dokonca i aká-taká akcia sa ukáže. No a nie je každodenná záležitosť vidieť Groota bojovať s perníkovými postavičkami alebo počuť Hulka spievať koledy.(19.2.2017)