poster

Marvel's Super Hero Adventures: Frost Fight! (TV film)

Animovaný / Komedie / Sci-Fi

USA, 2015, 74 min

Režie:

Mitch Schauer

Předloha:

Don Heck (komiks)
 • Caszidy
  **

  Avengers zachraňují vánoce a Santu Clause ve vánočním speciálu. Ukrutná nuda, bohužel. Zaujala mě snad jen forma ztvárnění souboje v jeskyni, kde nevidíme přímo souboj s příšerou, nýbrž stíny na stěně. Jinak je Frost Fight bohužel zoufale nenápaditý.(8.5.2017)

 • jh666
  ***

  Ale jo, marvelovský vánoční speciál docela ujde. Je fakt, že zhruba o dvacet minut kratší stopáž by byla ku prospěchu, ale i takhle to jde, hlavně poslední třetina je povedená. Algheim z Marvelovské Earth-12041 (dříve TRN-123) je sice přeslazený až běda, ale to vyvažuje fakt, že se nám tu představili hned dva hrdinové v tomto vesmíru dosud nevidění (hlavně Captain Marvel mě potěšila). Je škoda, že tu chybí Hawkeye a Spider-Man, pak by to možná bylo vtipnější. A je to jen můj názor, nebo se Tonymu opravdu změnil dabér. 50 %(23.12.2015)

 • Martin29
  **

  Hulk, Iron Man, Kapitán Amerika, Kapitán Marvel, Thor a jakýsi Reptile bojují proti Lokimu a jakémusi ledovém obrovi, kteří chtějí Santovu moc. Kdyby mě bylo 5 let byl bych u vytržení jelikož už není tak to hodnotím průměrně. Navíc vidět scény jak Hulk zpívá koledy a Thor si hraje na Santu je silné kafé to nemluvím o scénách tipu přála jsem si letadlo Santa mě nadělil lístek na letecký den nebo přál jsem si umět hrát baseball Santa mě dal pálku a míček. Všichni (Až na Groota a Rocket Racoona) se navíc snaží být neskutečně vtipní až to bolí. 40 procent přitom ze začátku to vypadalo hodně dobře(16.8.2016)

 • kaylin
  ***

  Nato, že tyhle marvelovské animované filmy moc nemusím, tak tenhle mě docela bavil. Asi je to tím, jak je vánoční a jak je zde postava Santa Clause, ale myslím, že to bude taky trochu tím, že je to po dlouhé době jeden z těch vtipnějších. Musí se tomu ale nechat, že animace je chvílemi celkem příšerná.(17.12.2015)

 • toi-toi
  ***

  Neskutočná blbosť, ktorá je však i nesmierne zábavná. Hláškuje sa na plné pecky dokonca i aká-taká akcia sa ukáže. No a nie je každodenná záležitosť vidieť Groota bojovať s perníkovými postavičkami alebo počuť Hulka spievať koledy.(19.2.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace