Velký evropský silvestr plný hvězd, humoru a písniček. Účinkují Z. Bubílková, Z. Slavíková, F. R. Čech, J. Sypal, I. Mládek,O. Kaiser, J. Lábus, K. Gott, W. Matuška, L. Bílá, H. Zagorová, I. Csáková, M. Absolonová, L. Mareš, M. Pitkin, T. Kerndlová, Laura a její tygři, P. Rychlý, Tři sestry, T. Savka, Š. Vaňková, P. Novotný, P. Muk, J. Vojtek, P. Habera, V. Vydra, V. Žilková, O. Navrátil, skupina Olympic, J. Carda, J. Vančura, M. Maxa, J. Záhorovský, P. Kolář, L. Machálková, A. Gondíková, B. Matuš, D. Gondík, J. Boušková, V. Žehrová, D. Nekonečný a další. (TV Telka)

lubospoti odpad!

Prakticky jakýkoliv novácký Silvestr stál za starou bačkoru. Přesně za tu, kterou si televizní divák natáhne na nohy, posadí se před bednu a očekává tu správnou estrádu. A v takové správné estrádě nesmí chybět žádná z tuzemských "celebrit", žádná "superstar" se svým playbackovým číslem a ta správná porce trapných fórků. No a až to člověk všechno přetrpí (společně s oschlými chlebíčky před televizí), tak si může o půlnoci konečně otevřít šampaňské, dát pusu mámě a spokojeně si zalézt do postele s pocitem, že jsme si ten Silvestr letos zase pořádně užili. ()