Komentáře uživatelů k TV seriálu (34)

• JohnMiller

Videl som jednu celú epizódu. Od úvodu až po koniec, Trpel som, keďže herci ako taký sú dobrí. Ale keď je scenár iba rýchlo vykvasený škvár podľa klasickej šablóny pre SVK vidlákov aby si po ťažkej fache pri TV oddýchli a mohli sledovať story ich životom podobným, nemôžeme sa diviť, že to má sledovanosť a a herci sa k poriadnemu umu svojho remesla ani nedostanú, ak nerátam divadlá. Tak či onak, je to smutné, pre mňa osobne absolútne nepozerateľné aj keby sa tam prechádzali dinosaury.(8.6.2016)

• hygienik

Čestne priznávam, že som to vydržal pozerať 10 minút. Už počas titulkov bolo zjavné, že je zle. Ale tie treťotriedne dialógy a prehrávanie profesionálnych hercov. Toto je určené divákom s IQ 50 a menej. Alebo chceme vďaka takýmto seriálom postupne dostať na spomínanú úroveň IQ všetkých divákov?! Nedávno som si kládol otázku, prečo Donutil a Kačer prikývli na účinkovanie v Doktorovi Martinovi. Včera som videl polovicu slovenskej elity hrať dehonestujúcim spôsobom a nostalgicky som spomínal na Doktora Martina.(19.1.2016)

Úžasná plejáda skvělých Slovenských i Českých herců. Moc pěkný seriál.(24.10.2018)

• laik_60

Koleník, najúbohejší herec slovenských serialov. Táňa daj sa zožrať tigrovi a chod od toho(15.2.2016)

• carlos 2010

Také infantilné dialógy a správanie niektorých (väčšiny) postáv len tak ľahko nenájdete. A teplý Koleník ako exibicionista a milovník, tak to je paráda. Ako málo stačí JOJ-ke ku šťastiu. Ale za tie zvieratká aspoň 1*.(29.1.2016)

• buLLiTT

Pozrel som si jeden diel kvôli mojej Tatianke <3. Hovno som očakával a hovno som dostal, i aint even mad.(22.1.2016)

• klúčik

Chcel som sa pozrieť, čo to tak strašne propagujú ( časopisy a pod. ). Zistil som, že TV Hnoj opäť vyrobila strašnú somarinu. Hodnotím: odpad...(19.2.2016)

• DJ Rocco iNc

Z ospevovaneho a dlho-pripravovaneho serialu vznikla fraska, s trapnymi dialogami, slabymi hereckymi vykonmi a amaterskou reziou. Ako aj vsetko, co dnes tv produkuju. Su to zbytocne vyhodene peniaze.(23.10.2018)

• ApsidalTill

Táto žumpa menom Slovenská TV produkcia nepozná slovo ako sebareflexia .. toto je nekonečné klesanie do nikam(14.1.2016)

• Paldiny

Seriál o troch hercoch, zvyšok patrí členom amatérskeho divadla. Andy Kraus si ide svoj štandard, načrtne 2-3 zápletky kráčajúce po dramatickej rovine aké pospája vatovou výplňou s typicky plytkým humorom. Atraktívne prostredie zoologickej záhrady využíva seriál iba okrajovo, lepšie je to s africkým kontinentom, ktorý čerpá z bohatej fauny a flóry. Celkovo tak iba ďalší z rady projektov pre nenáročného diváka odkojeného na podobnej produkcii Made in Slovak TV.(23.3.2016)

• Arsenal83

Klasický slovenský scenár a herecké výkony. Uznávam, že niektoré za to ani nemôžu, proste ak tam máš text na úrovni pravekého človeka, nejde to zahrať lepšie. Nuž čo, ďalší odpad.(25.1.2016)

všetci sú tu treťotriedni kritici, čo nič nedokázali, mne sa seriál páči, je o zvieratách a má aj zaujímavú zápletku. ahojte.(31.1.2016)

• autobusik2

Skvelé, zase sme na Slovensku dokázali, že máme nekonečnú zásobu treťotriednych hercov. Normálny by na nich nasadili nervový plyn, my im dáme priestor v seriáloch. Ale aj tak je ZOO lepšie ako minuloročné Pokojné poníky. Pri takomto tempe môžeme okolo roku 2030 dosiahnuť vrchol slovenskej seriálovej tvorby, v roku 2050 dno svetovej seriálovej tvorby a okolo 2100 natočiť aspoň priemerný seriál. -25%(14.1.2016)

• bulbasaur

Piči, videl som jednu časť a piči...to čo je. Dementne postavy, dementny dej, dementne všetko. Nidy viac(7.2.2016)

Vôbec nechápem prečo to robím ale dávam tejto konine 4* pretože proste keď prídem po náročnom dni späť domov tak ma normálne baví počúvať tie ich sprostosti a dokonca dokážem prehliadnuť aj tie herecké výkony. Myslím si že postupom času budem na hviezdičkách uberať keď sa začne seriál vyvýjať štýlom "každý s každým" ale zatiaľ ma to normálne baví. #nohateprosím :D(25.1.2016)

toto je tak zábavný, oddychový a jednoduchý seriál......že sa asi desaťkrát za epizódu smejem (aj na nehumorných scénach) a cez nudné scény sa smejem, ked si spomeniem na americký seriál Zoo, ktorý je ako Fringe na Safari........a zvieratá sú bohovské.....chcem si tiež kúpiť ,,kôpku" na poličku :-)(18.2.2016)

Vztahový seriál, který má několik vyjímečných věcí: 1) námět zoo, takže se tam mihnou roztomilá zvířátka, jupííí 2) to je snad první česko-slovenský seriál, kde štáb zavítal do Afriky - jedna hvězda navíc 3) excelentní herecké slovenské obsazení plus dokonce Tomáš Hanák 4) Koleník tam třetinu času běhá do půl těla a některá děvčata se taky mihnou do půl těla, ale jen zády ( nádherná Dominika Richterová ) a pak mínusy 1) nezáživný způsob vyprávění 2) pod obalem atraktivního tématu je to jen vztahovka, která je celkem dost nudná. Potenciál to mělo, ale víc jak deset dílů jsem nedal a to jsem to měl jako kulisu k práci.(3.3.2018)

• JINAPSIDAL

To sa neda ani komentovať. Úplné dno(14.1.2016)

• ESNYR

Vzdal jsem to po 20 minutách. Nehodnotitelné.(22.1.2016)

• brasek

ZOO by som nehodnotil ako zlý seriál, len nie je nápaditý a niektoré momenty sú viac ako len nepresvedčivé. Mínusom seriálu je dramatizácia... postupne sa nalepujú na neho negatíva komerčnej seriálovej tvorby.(30.1.2016)

3 hviezdy a to len vďaka Pauhofovej a Koleníkovi ..... všetko ostatné stojí za odpad!(20.2.2016)

<< předchozí 1 2