• Paldiny

Seriál o troch hercoch, zvyšok patrí členom amatérskeho divadla. Andy Kraus si ide svoj štandard, načrtne 2-3 zápletky kráčajúce po dramatickej rovine aké pospája vatovou výplňou s typicky plytkým humorom. Atraktívne prostredie zoologickej záhrady využíva seriál iba okrajovo, lepšie je to s africkým kontinentom, ktorý čerpá z bohatej fauny a flóry. Celkovo tak iba ďalší z rady projektov pre nenáročného diváka odkojeného na podobnej produkcii Made in Slovak TV.(23.3.2016)

Vôbec nechápem prečo to robím ale dávam tejto konine 4* pretože proste keď prídem po náročnom dni späť domov tak ma normálne baví počúvať tie ich sprostosti a dokonca dokážem prehliadnuť aj tie herecké výkony. Myslím si že postupom času budem na hviezdičkách uberať keď sa začne seriál vyvýjať štýlom "každý s každým" ale zatiaľ ma to normálne baví. #nohateprosím :D(25.1.2016)

• JohnMiller

Videl som jednu celú epizódu. Od úvodu až po koniec, Trpel som, keďže herci ako taký sú dobrí. Ale keď je scenár iba rýchlo vykvasený škvár podľa klasickej šablóny pre SVK vidlákov aby si po ťažkej fache pri TV oddýchli a mohli sledovať story ich životom podobným, nemôžeme sa diviť, že to má sledovanosť a a herci sa k poriadnemu umu svojho remesla ani nedostanú, ak nerátam divadlá. Tak či onak, je to smutné, pre mňa osobne absolútne nepozerateľné aj keby sa tam prechádzali dinosaury.(8.6.2016)

• hygienik

Čestne priznávam, že som to vydržal pozerať 10 minút. Už počas titulkov bolo zjavné, že je zle. Ale tie treťotriedne dialógy a prehrávanie profesionálnych hercov. Toto je určené divákom s IQ 50 a menej. Alebo chceme vďaka takýmto seriálom postupne dostať na spomínanú úroveň IQ všetkých divákov?! Nedávno som si kládol otázku, prečo Donutil a Kačer prikývli na účinkovanie v Doktorovi Martinovi. Včera som videl polovicu slovenskej elity hrať dehonestujúcim spôsobom a nostalgicky som spomínal na Doktora Martina.(19.1.2016)

• autobusik2

Skvelé, zase sme na Slovensku dokázali, že máme nekonečnú zásobu treťotriednych hercov. Normálny by na nich nasadili nervový plyn, my im dáme priestor v seriáloch. Ale aj tak je ZOO lepšie ako minuloročné Pokojné poníky. Pri takomto tempe môžeme okolo roku 2030 dosiahnuť vrchol slovenskej seriálovej tvorby, v roku 2050 dno svetovej seriálovej tvorby a okolo 2100 natočiť aspoň priemerný seriál. -25%(14.1.2016)

• - Na začiatku prvej epizódy, Táňa Pauhofová zmešká autobus. Ide o autobus typu Iveco Urbanway, Dopravného podniku Bratislava. Autobus bol linky 39, ktorá však miestom natáčania normálne nepremáva, ani uvedený typ autobusu sa na danej linke bežne nevyskytuje. (autobusik2)

• - Kulisy pre vchod boli postavené na druhej strane bratislavskej ZOO, zhora nad pavilónom nosorožcov. Okrem bratislavskej ZOO sa scény s tigrami natáčali v Oáze sibírskeho tigra v Kostolnej pri Dunaji. (Flymaster)

• - Seriál sa nakrúcal v prírodnej rezervácii Masai Mara v Keni a v bratislavskej zoologickej záhrade. Niektoré scény sa tiež natáčali v českej ZOO Dvůr Králové. (Darkage)