Zoo

(seriál)
Drama / Komedie / Rodinný
Slovensko, 2016, 61 h 55 min (Minutáž: 44–60 min)

Táňa Pauhofová, Ján Koleník, Marko Igonda, Jozef Vajda, Zuzana Kubovčíková-Šebová, František Kovár, Zuzana Tlučková, Juraj Hrčka, (více)

Epizody(72)

Zoologická záhrada nie je všedné miesto. Každý by chcel nazrieť do sveta, ktorý spoločne zdieľajú zvieratá a ich chovatelia. Navyše, ľudia a zvieratá majú veľa spoločné - túžia po slobode, láske a bezpečí. A rovnako majú zmysel pre humor. A práve v tomto malom ale výnimočnom svete sa odohráva rodinný komediálno-dramatický seriál s ľahkou kriminálnou zápletkou, spojenou s nelegálnym obchodovaním s exotickými zvieratami. Divákov nového seriálu TV JOJ čaká exotika s príchuťou dobrodružstva, okorenená štipkou nefalšovanej romantickej komédie. Môžu sa tešiť na za­ujímavé ľudské osudy, dojímavé príbehy vzácnych chránených zvierat, ale aj vtipné príbehy plné humoru. (TV JOJ)

Flymaster

U nas to sleduje manzelka s dcerou, ktora je vo veku,z e sa jej vsetky zvieratka pacia. Ja to pocuvam na pol ucha a obcas sa dokazem zasmiat na niektorych hlaskach. Kolenik si zahral velkeho ochrancu zvierat, cize uplny protiklad z predchadzajuceho serialu. Aj niektore mena postav su mi viac ako cudne na slovenske pomery. ()

hygienik odpad!

Čestne priznávam, že som to vydržal pozerať 10 minút. Už počas titulkov bolo zjavné, že je zle. Ale tie treťotriedne dialógy a prehrávanie profesionálnych hercov. Toto je určené divákom s IQ 50 a menej. Alebo chceme vďaka takýmto seriálom postupne dostať na spomínanú úroveň IQ všetkých divákov?! Nedávno som si kládol otázku, prečo Donutil a Kačer prikývli na účinkovanie v Doktorovi Martinovi. Včera som videl polovicu slovenskej elity hrať dehonestujúcim spôsobom a nostalgicky som spomínal na Doktora Martina. ()

borec999

Treba pochváliť Jojku, že sa snažila na slovenské obrazovky priniesť niečo nové a tiež ZOO Bratislava, že poskytla svoje priestory na natáčanie. Mimo tieto dva fakty sa však chváliť príliš nedá, keďže seriál je nevýrazný a celkom fádny. Je pravda, že pri jeho sledovaní som vyložene netrpel a na našich obrazovkách sa dá nájsť množstvo horšieho obsahu. Ale to je asi najväčšie pozitívum čo môžem o ZOO povedať. S 32 tunajšími percentami sa viac menej zhodujem. 2* ()

JohnMiller odpad!

Videl som jednu celú epizódu. Od úvodu až po koniec, Trpel som, keďže herci ako taký sú dobrí. Ale keď je scenár iba rýchlo vykvasený škvár podľa klasickej šablóny pre SVK vidlákov aby si po ťažkej fache pri TV oddýchli a mohli sledovať story ich životom podobným, nemôžeme sa diviť, že to má sledovanosť a a herci sa k poriadnemu umu svojho remesla ani nedostanú, ak nerátam divadlá. Tak či onak, je to smutné, pre mňa osobne absolútne nepozerateľné aj keby sa tam prechádzali dinosaury. ()

mira007

Vztahový seriál, který má několik vyjímečných věcí: 1) námět zoo, takže se tam mihnou roztomilá zvířátka, jupííí 2) to je snad první česko-slovenský seriál, kde štáb zavítal do Afriky - jedna hvězda navíc 3) excelentní herecké slovenské obsazení plus dokonce Tomáš Hanák 4) Koleník tam třetinu času běhá do půl těla a některá děvčata se taky mihnou do půl těla, ale jen zády ( nádherná Dominika Richterová ) a pak mínusy 1) nezáživný způsob vyprávění 2) pod obalem atraktivního tématu je to jen vztahovka, která je celkem dost nudná. Potenciál to mělo, ale víc jak deset dílů jsem nedal a to jsem to měl jako kulisu k práci. ()

• Seriál sa nakrúcal v prírodnej rezervácii Masai Mara v Keni a v bratislavskej zoologickej záhrade. Niektoré scény sa tiež natáčali v českej ZOO Dvůr Králové. (Darkage)
  • Kulisy pre vchod boli postavené na druhej strane bratislavskej ZOO, zhora nad pavilónom nosorožcov. Okrem bratislavskej ZOO sa scény s tigrami natáčali v Oáze sibírskeho tigra v Kostolnej pri Dunaji. (Flymaster)
  • Na začiatku prvej epizódy, Táňa Pauhofová zmešká autobus. Ide o autobus typu Iveco Urbanway, Dopravného podniku Bratislava. Autobus bol linky 39, ktorá však miestom natáčania normálne nepremáva, ani uvedený typ autobusu sa na danej linke bežne nevyskytuje. (autobusik2)