• funesfilm

Dal som tomu čas, aby neprišlo unáhlené hodnotenie. Kam smeruje televízia a nielen v našich končinách? Dosť, že už hádam aj 50% programu tvorí reklama a zvyšok neustále sa opakujúce tituly i témy, no a teraz opäť veľké očakávania, ktoré sa napokon zmenia už po niekoľký krát na sklamanie. Do pôvodnej tvorby idú peniaze zobrazené niekoľkými nulami. Výsledok? Veľká nula! Chápem, že prácou hercov je hrať. Avšak i prácou tvorcov sa samotné herectvo uberá smerom dolu. V tomto prípade iba s odretými ušami dávam dve hviezdičky. Aj sa dá na to pozerať. Prízvukujem ale, akou zlou voľbou bolo obsadenie Jána Koleníka. Jeho herecký prejav je zvláštny a to nielen v ZOO. To možno skôr Maštalír, by sa hodil na obsadenú pozíciu. To je však, keby bolo keby. Možno ani táto varianta, by nevyšla. Keď už mal si seriál na seba aspoň zarobiť, zobrazenie mohlo byť viac filmové, ako televízne. Niekto, by sa možno našiel a seriál kúpil. Obávam sa postupného vyparenia sa nápadov a dohrania sa tak, bez i najmenšieho potlesku.(24.1.2016)

• Paldiny

Seriál o troch hercoch, zvyšok patrí členom amatérskeho divadla. Andy Kraus si ide svoj štandard, načrtne 2-3 zápletky kráčajúce po dramatickej rovine aké pospája vatovou výplňou s typicky plytkým humorom. Atraktívne prostredie zoologickej záhrady využíva seriál iba okrajovo, lepšie je to s africkým kontinentom, ktorý čerpá z bohatej fauny a flóry. Celkovo tak iba ďalší z rady projektov pre nenáročného diváka odkojeného na podobnej produkcii Made in Slovak TV.(23.3.2016)

Vôbec nechápem prečo to robím ale dávam tejto konine 4* pretože proste keď prídem po náročnom dni späť domov tak ma normálne baví počúvať tie ich sprostosti a dokonca dokážem prehliadnuť aj tie herecké výkony. Myslím si že postupom času budem na hviezdičkách uberať keď sa začne seriál vyvýjať štýlom "každý s každým" ale zatiaľ ma to normálne baví. #nohateprosím :D(25.1.2016)

• JohnMiller

Videl som jednu celú epizódu. Od úvodu až po koniec, Trpel som, keďže herci ako taký sú dobrí. Ale keď je scenár iba rýchlo vykvasený škvár podľa klasickej šablóny pre SVK vidlákov aby si po ťažkej fache pri TV oddýchli a mohli sledovať story ich životom podobným, nemôžeme sa diviť, že to má sledovanosť a a herci sa k poriadnemu umu svojho remesla ani nedostanú, ak nerátam divadlá. Tak či onak, je to smutné, pre mňa osobne absolútne nepozerateľné aj keby sa tam prechádzali dinosaury.(8.6.2016)

U nas to sleduje manzelka s dcerou, ktora je vo veku,z e sa jej vsetky zvieratka pacia. Ja to pocuvam na pol ucha a obcas sa dokazem zasmiat na niektorych hlaskach. Kolenik si zahral velkeho ochrancu zvierat, cize uplny protiklad z predchadzajuceho serialu. Aj niektore mena postav su mi viac ako cudne na slovenske pomery.(8.2.2016)

• - Na začiatku prvej epizódy, Táňa Pauhofová zmešká autobus. Ide o autobus typu Iveco Urbanway, Dopravného podniku Bratislava. Autobus bol linky 39, ktorá však miestom natáčania normálne nepremáva, ani uvedený typ autobusu sa na danej linke bežne nevyskytuje. (autobusik2)

• - Titulnú skladbu „Tak to vidím ja“, naspieval Adam Ďurica. Pre účely seriálu sa však táto skladba dočkala orchestrálneho spracovania v podaní talentovaného Oskara Rózsu. (Darkage)

• - Seriál sa nakrúcal v prírodnej rezervácii Masai Mara v Keni a v bratislavskej zoologickej záhrade. Niektoré scény sa tiež natáčali v českej ZOO Dvůr Králové. (Darkage)