Zoo

Drama / Komedie / Rodinný
Slovensko, 2016, 61 h 55 min (Minutáž: 44–60 min)

Táňa Pauhofová, Ján Koleník, Marko Igonda, Jozef Vajda, Zuzana Kubovčíková-Šebová, František Kovár, Zuzana Tlučková, Juraj Hrčka, Přemysl Boublík (více)

Epizody(72)

Táňa Pauhofová tentoraz stvárni racionálnu a puntičkársku zoologičku Dominiku, ktorá má rada fakty a prekvapenie či improvizácia sú jej najväčšími nepriateľmi. Ján Koleník naopak opäť okúzli diváčky svojím šarmom, jeho seriálový Peter by mal byť totiž absolútnym protikladom Dominiky, dobrodruh s akčnou povahou a svojskými spôsobmi, ktoré získal počas pobytu v Afrike. Je to sebavedomý a za každú cenu úprimný chlap so zmyslom pre spravodlivosť. Mladá dvojica si od prvej minúty navzájom lezie na nervy, doťahuje sa a robí si schválnosti, sami si však neuvedomujú, že práve týmito nevinnými hrami sa k sebe čoraz viac (TV JOJ)

RoxaNie

Skončilo sa to síce tak americky, všetci a všetko šťastní, ale napriek tomu, keď nazriem do koryta so slovenskými seriálmi, tento je jeden z mála, ktorý je obstojný. Sú aj lepšie, sú aj horšie, toto je taký zlatý, príjemný stred, a vidno, že aspoň tuto scenáristi/tky nezlyhali, ako pri Búrlivom víne a jemu podobným seriálom. ()

funesfilm

Dal som tomu čas, aby neprišlo unáhlené hodnotenie. Kam smeruje televízia a nielen v našich končinách? Dosť, že už hádam aj 50% programu tvorí reklama a zvyšok neustále sa opakujúce tituly i témy, no a teraz opäť veľké očakávania, ktoré sa napokon zmenia už po niekoľký krát na sklamanie. Do pôvodnej tvorby idú peniaze zobrazené niekoľkými nulami. Výsledok? Veľká nula! Chápem, že prácou hercov je hrať. Avšak i prácou tvorcov sa samotné herectvo uberá smerom dolu. V tomto prípade iba s odretými ušami dávam dve hviezdičky. Aj sa dá na to pozerať. Prízvukujem ale, akou zlou voľbou bolo obsadenie Jána Koleníka. Jeho herecký prejav je zvláštny a to nielen v ZOO. To možno skôr Maštalír, by sa hodil na obsadenú pozíciu. To je však, keby bolo keby. Možno ani táto varianta, by nevyšla. Keď už mal si seriál na seba aspoň zarobiť, zobrazenie mohlo byť viac filmové, ako televízne. Niekto, by sa možno našiel a seriál kúpil. Obávam sa postupného vyparenia sa nápadov a dohrania sa tak, bez i najmenšieho potlesku. ()

2000_2009 odpad!

Ako urobiť serial s názvom ZOO ktorý vôbec nebude o ZOO a zvieratách v nej ?  Partí v zložení Braňo Mišík, Ivan Predmerský, Jozef Koleják,Michaela Bobocká, Veronika Kolejáková, Kristina Levai, Ján Luterán, Barbora Hrínová, Tereza Oľhová a Martina Sľuková sa to podarilo. Hercov uprimne ľutujem ináč su týto herci špičková trieda a elita mezdi Slovenskými hercami. Škoda bolo by zaujimavé vidieť takyto formát len urobený niekmy kto naozaj vie o čom život v ZOO je. ()

mfaky

Ono to nevypadá úplně zle, ale jak scénář, tak i herecký výkon Jána Kolejníka a jeho hereckých kolegů jsou prostě chabé. Celé je to strašně nepřesvědčivé. Nenáročného diváka to asi pobaví (jakož i moji manželku na mateřské dovolené), ale kdokoli jiný vyhodí po pěti minutách sledování tohoto seriálu televizi z okna. ()

hygienik odpad!

Čestne priznávam, že som to vydržal pozerať 10 minút. Už počas titulkov bolo zjavné, že je zle. Ale tie treťotriedne dialógy a prehrávanie profesionálnych hercov. Toto je určené divákom s IQ 50 a menej. Alebo chceme vďaka takýmto seriálom postupne dostať na spomínanú úroveň IQ všetkých divákov?! Nedávno som si kládol otázku, prečo Donutil a Kačer prikývli na účinkovanie v Doktorovi Martinovi. Včera som videl polovicu slovenskej elity hrať dehonestujúcim spôsobom a nostalgicky som spomínal na Doktora Martina. ()

• Titulnú skladbu „Tak to vidím ja“, naspieval Adam Ďurica. Pre účely seriálu sa však táto skladba dočkala orchestrálneho spracovania v podaní talentovaného Oskara Rózsu. (Darkage)
  • Scény seriálu vznikali pod dozorom zamestnancov ZOO Bratislava. (Darkage)
  • Na začiatku prvej epizódy, Táňa Pauhofová zmešká autobus. Ide o autobus typu Iveco Urbanway, Dopravného podniku Bratislava. Autobus bol linky 39, ktorá však miestom natáčania normálne nepremáva, ani uvedený typ autobusu sa na danej linke bežne nevyskytuje. (autobusik2)

Zemřel herec Andrej Hryc

Zemřel herec Andrej Hryc