Mladá skeptička Georgette (Falon Joslyn) sa rozhodne stráviť Štedrý večer v mrakodrape s desivou minulosťou, aby poprela fámy o tom, že v ňom straší. Na vlastnej koži zisťuje, že s miestom nie je všetko v poriadku a je na čase, aby odkryla jeho hrôzostrašnú históriu. (Marceloo)

Marceloo

Mladá skeptička sa rozhodne stráviť Vianočný večer v mrakodrape s desivou históriou. Chce poprieť fámy o tom, že na mieste straší, ale dostala sa do pasce, z ktorej nie je úniku. Na vlastnej koži sa presvedčí, že s miestom nie je všetko v poriadku a je na čase, aby odkryla jeho desivú históriu. - Nemyslím si, že na toto Mr. Bill Moseley prikývol kvôli honoráru, ale skôr kvôli tomu, že na papieri to má slušný potenciál. Ten by ale mohol byť využitý len vtedy, keby mala hlavná herečka, na ktorú sa väčšina filmu ako samotnú zameriava, aspoň trochu charizmy, ale tú zjavne vôbec nemá, takže ma to vo výsledku dosť minulo. Občas sa objaví pekný soundtrack, občas krásna maska, ale celkovo je výsledok príliš nevýrazný a za posledné roky vzniklo velké množstvo hororov s podobným štýlom, ktoré sú ale kvalitou úplne niekde inde. + Bill Moseley ()

Marze

V mrakodrapu se snad děj hororu ještě neodehrával. Jestli to mělo za cíl vystrašit mě jako diváka , tak se to nepodařilo ani atmosférou, ani lekačkama. ()

Hartigan

Ten film mi svou blbostí a amatérštinou tak spravil depresivní náladu, že i jakožto zdejší hororový expert, nemůžu plácnout méně než tři. První sedmiminutovku jedu dokola už několik hodin.💀 ()