Unleashing Mr. Darcy (TV film)

Úžasný pán Darcy

Romantický

Kanada, 2016, 85 min

• Ephemeris

"Zbožňujem", keď filmy z prostredia horných desaťtisíc sú natočené za 10 dolárov. Hlavný hrdina je renesančný muž mnohých talentov, filantrop, s dokonalými tehličkami na bruchu. A má milióny na účte. Hlavná hrdinka sa celý čas správa ako najhlúpejšia krava, nemožnejšie to snáď ani nejde. Napriek všetkému si k sebe nájdu cestu. A nepravdepodobnej láske bez chémie už nič nestojí v ceste. FUCK!(11.2.2017)

• rikitiki

Řekla bych, že Jane Austenová se v hrobě obrací, jak zpotvořili její Pýchu a předsudek, ale ona byla formát a měla smysl pro humor, tak by se možná i zasmála. Výprodejoví herci hrají v kulisách z výprodeje jakože děsně bohatou newyorskou smetánku. Všichni vypadají, jak vyrobení z umělé hmoty a taky tak hrají (pan Darcy je vcelku pohledný, ale taky se spíš podobá Kenovi než živé postavě). Sem tam některý motiv z románu se ve filmu objeví, ale v nesmyslných souvislostech, že by to zaskočilo i Rosamunde Pilcher. Nápad zasadit Pýchu a předsudek z velké části do prostředí psích soutěží krásy je neobyčejně švihlý, to patrně napadlo někoho hodně sjetého. SHRNUTÍ: Vylouhovaný odvar z červené knihovny, Pýchy a předsudku a čoklů.(28.2.2019)

• Arsenal83

Typický TV film bez rozpočtu, ktorý uráža Jane Austenovú a jej veľdielo Pýcha a predsudok – inak najčítanejšie dielo v anglickom jazyku na svete. Je zjednodušený, trápne moderný, bez myšlienok, ktoré boli v diele postavené. V podstate svojim dejom ani nemá s ním nič spoločné, jedine mená ostali rovnaké. Ak opomenieme pseudoliterárnu predlohu, tak tento film je len romantikou bez hĺbky, kreativity, či chémie. Nevieryhodné a zabudnuteľné.(15.5.2017)

• eLeR

Nielen pán Donovan bol úžasný. Všetci boli úžasní: Elizabeth, Gabrielle, Violet, Linda, Jenna, Zara, Felicity, Henry, Grant, Linus, Thurston ... a jasné, že aj Bliss. Blbinka, ale oddýchnete si.(2.4.2017)

• malyLibor

Tak jsem si chtěl dnes večer pustit něco romantického... a na youtube mne zaujal tento film. Chtěl jsem vidět, jak to chodí na výstavách v USA. No, nevím. Myslím, že tvůrci filmu vědí o výstavách psů asi stejně málo jako o skutečném životě. Ale jo, pejsci bli asi nejlepší herci ve filmu. A tak si zasloužili ty dvě hvězdičky, protože i když to bylo hodně slabé, dokoukal jsem do konce. Naštěstí to nebylo moc dlouhé a hlavně to mělo ten happy end :-D(8.4.2017)