Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Arsenal83
  ***

  Dôstojná rozlúčka Spaceyho s filmovým plátnom, hoci tu bol "len" za výraznejšiu vedľajšiu postavu a celé to šialenstvo so sťahovaním filmu z kín je totálne smiešne. Film je ďalším z radu filmoch o gambleroch, ktorí sa snažia zarobiť na burze, ničím výnimočným nevybočuje z radu, snáď len príbehom samotným, ktorý núti sa zamyslieť nad tým, prečo sa ľudia tak bezcieľne ženú za peniazmi, ako by ferrari alebo kokaín mal urobiť ich život šťastnejší. Ale tento presah nebol tak zábavný ako filmy z podobného súdka, napríklad Vlk z Wallstreet. Mladý Elgort je nádejným hercom.(18.9.2018)

 • castor
  ***

  Hollywoodem odepsaný Kevin Spacey a několik mladých hereckých nadějí v typickém (ač skutečném) příběhu o jednom blyštivém vzestupu a strmém pádu. Nic nového nebo sofistikovaného se k nám nedostane, dramatického jakbysmet a bohužel i s tempem je to velmi podobné. Dlouho se mi nedařilo dostat na „stejnou vlnu“ jako parta mladíků, kteří zbohatli na jednom investičním schématu. Samozřejmě nejvíc se ovšem mluví a bude mluvit v souvislosti se Spaceym, na jehož osobě se ukazuje zaoceánské pokrytectví v té nejryzejší podobě. Snímek se v Americe hrál jen v lokálních kinech a po hercově sexuální kauze tak jde o další ránu poté, co ho vyštípali ze seriálu Dům z karet (právě Spacey seriál „udělal“) a co jeho postavu ve filmu Všechny prachy světa přetočili. Svět se zbláznil. A lepší už to zřejmě nebude.(18.9.2018)

 • Morholt
  ***

  Parta výrostků dobývá finanční svět, přičemž zpočátku se všechno nese v odlehčeném tempu, které je dneska děsně cool. To by mi ani tak nevadilo, ačkoliv je fakt, že jsem se do toho pořád nemohl dostat, což bylo dáno i ne příliš zajímavými postavami. Spíš jsem čekal na druhou polovinu filmu, kdy se to podle očekávání zvrtlo. Ale ani tady mě film nijak zvlášť nepotěšil. Přestala to být sice taková pohodička, ale vzdor dění jsem neměl pocit, že by nějak zvlášť přituhovalo. Zajímavé to bylo především herecky. Vedle výborného Spaceyho, který si střhl na delší dobu svou poslední roli, mě bavil především Elgort, ale ani on svojí postavu nedokázal vytáhnout nad průměr. Nemůžu říct, že by to bylo špatné, ale na druhou stranu tu není nic, co bylo hodné zapamatování. 50%(15.9.2018)

 • Atchyroz
  ***

  Asi poslední film, ve kterém se objevil Kevin Spacey se moc nepovedl. Ústředí tři postavy (vedle Spaceyho Ansel Elgort a Taron Egerton) jsou sice zajímavé a dobře zahrané, ale jinak je děj a jeho scénář dost průměrný a po celý film je dost znát jeho lacinost, i když se tvůrci pravděpodobně snažili. 60%(21.9.2018)

 • M.i.k.e
  **

  není to až tak špatné,ale že by to bylo terno se taky říct nedá.V první polovině jdou tvůrci na diváka odlehčenou cestou ve stylu Vlka z Wall Street a celkem se jim to daří.Ve druhé polovině kdy se věci dle očekávání zvrtnou už to až taková sláva není.Herecké obsazení není špatné,ale všechny válcuje Kevin Spacey,který dokazuje že na plátně bude hodně chybět...40%(16.9.2018)

 • - Film byl nejprve dostupný k prodeji v digitální podobě a až poté šel do kin. I proto asi vydělal za svůj první den v kinech pouhých 126 amerických dolarů a za celý víkend 618 dolarů. [Zdroj: tvguru.cz] (Bioscop)

 • - Emma Roberts měla původně hrát v páté sérii seriálu American Horror Story (od r. 2011). Nakonec se však rozhodla vzdát se role, aby mohla natočit tento film. (tedvidek94)

 • - Judd Nelson, který hraje Johna Hunta seniora, hrál postavu Johna Hunta v původním snímku Billionaire Boys Club (1987). (tedvidek94)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace