"THE PERCEPTION OF REALITY IS MORE REAL THAN REALITY ITSELF." ----------- Týmto filmom sa s Kevinom lúčim a pomaly pripravujem na jeho dočasnú, niekoľkoročnú absenciu na filmovom plátne prvej ligy. Stále si ale myslím, že v horizonte jedného roka jeho tvár znovu uvidíme v nejakom drobnom, nezávislom filme. V BBC podal kvalitný, nadpriemerný výkon, no neviem sa akosi oprostiť od myšlienky, že ak by vedel, že sa jedná o jeho "poslednú" rolu, vydal by zo seba ešte o čosi viac a pravdepodobne by z toho bol absolútny výkonový strop. Bolo predsa aj na čom stavať. Snímok pojednáva o investičnej skupine Billionaire Boys Club, ktorá zbohatla prostredníctvom Ponziho schémy. Film do prvej hodiny hodnotím veľmi kladne, no s prichádzajúcim záverom (posledných 30 minút) sa situácie viac a viac vyhrocovali, až vysoká kadencia dramatických udalostí spôsobila, že film už nepôsobil autenticky. Aj keď paradoxne sa to všetko skutočne stalo.(17.7.2018)

najlepšie vidieť bez poznania spoilerov... Spacey je super, ako ostatne vždy. A ešte ma zaujala Emma Roberts (: . (Plus dodatočne bolo zaujímavé si prečítať o tomto skutočnom príbehu a osudoch jeho "hrdinov" na wikipedii.)(18.7.2018)