Série(5) / Epizody(130)

Komediálny seriál TV JOJ prináša obraz života päťčlennej rodinky s občasným mierne ironickým podtónom, takým prirodzeným pre normálne vzťahy medzi deťmi a rodičmi. Otec a matka zápasiaci s výchovou troch synov nás každý týždeň pozvú nahliadnuť do svojho bežného denného kolotoča a ponúknu nám chutný kokteil rozmanitých emócií, smiechu a kriku. S ich príhodami a situáciami plnými humoru, ale aj nežnosti a hrejivého ľudského tepla, sa ľahko dokáže stotožniť každý rodič. Provokujú nás k smiechu, úsmevu či zamysleniu, nedá sa vylúčiť ani občasné zaškrípanie zubami. Našim hrdinom sa bezpochyby darí výrazne meniť optiku, akou nazeráme na súčasnú rodinu, a zároveň nám všetkým vysielajú upokojujúci signál, že my rodičia - či naše deti - v tom nie sme sami.
NAŠI je komediálny seriál, ktorého každá 30-minútová časť pozostáva zo skečov v rozsahu od 30 sekúnd do 3 minút, pričom každý z nich vo vzájomnej nadväznosti skvele ilustruje, aké náročné a krehké umenie je rodičovstvo... (TV JOJ)

MM_Ramone odpad!

V rámci slovenskej televíznej sitkom tvorby som za posledné roky videl všeliake rádobyvtipné rodinky. Málo ktorá za niečo stála. Takmer žiadna nebola zábavná. Ale to čo sa teraz dostalo na obrazovky TV Joj to fakt nemá obdobu. Päť členná família hereckých kreatúr, ktoré sú tak príšerné, že je divákovi z nich trapne. Otca hrá neschopný Marián Miezga a jeho manželku stvárnila silne neatraktívna Lujza Garajová-Schrameková. Hrozná dvojica. No ale to by nebolo to najhoršie. Vrcholom hereckého primitivizmu sú ich traja mladiství potomkovia. Z tých troch pubertálnych drevených mamľasov nikdy herci nebudú. Odpad! ()

klerik

Prekvapivo znesiteľná výplňovka. Zbytočne dlhá stopáž epizód, zbytočne dlhé scénky, takže vtipny nevyniknú tak, ako by mohli. Na Slovenskej TV komediálnej scéne ale záblesk slnka v temnote... ()

Marze

Viděl jsem jeden díl. Bylo v něm několik vtipných, nebo i kontroverzních pasáží , ale také hodně hlušiny a banalit. ()

Karamanlis odpad!

Nenápadité, miestami až protivné a vnucujúce sa, navyše s nesmierne nesympatickými ústrednými hereckými protagonistami na čele s pani Lujzou. ()

Tryskomyš

Perfektní seriál ze života. Právě vychovávám taky jednoho takového puberťáka. Je vtipný, inspirující a pravdivý. ,,To chutí jako ovči hnoj, je to stopercentné ekologické bio hovno.´´ ()

JohnMiller odpad!

Toto vraj zachytáva prirozdené vzťahy medzi deťmi a rodičmi. Scenáristi tohoto by mali prísť o prácu keďže toto akože audiovizuálne "dielo" funguje ako horoskopy. Človek si to prečíta a hneď uverí, že to tak je. Ľudia nebuďme sprostý Priznám sa videl som iba jednu časť (ostatné iba útržky) ale toto je fakt veľmi zlé. ()

peto12

Naši pridu k vašim a vaši prídu k našim. Mňa tento seriál celkom fajn baví. Škoda, že ho dávajú len 1 krát do týždňa. Dávam 90%. ()

Aljak

Podľa ukážok mi to pripadalo ako ďalšia teatrálno-infantílna hlúposť zo slovenskej produkcie. Ale raz mi to len tak zostalo bežať po skončení niečoho, čo som sledoval - a akosi som sa do toho celkom zapozeral. Napokon z toho bol celkom úsmevný a nápaditý sitkom. Samozrejme, aj tu sa vyskytne hlúpy humor, ktorý vyznie dosť trápne, ale pozitíva prevládajú. Koniec koncov, detská vynaliezavosť a súrodenecká rivalita so sebou prinášajú kopu dobrých námetov. Po dlhej dobe nejaký pozerateľný slovenský sitkom (nie ako trápno-sedliacky humor á la Susedia, Horná Dolná a spol.). ()

tom88

Jeden z tých kvalitnejších slovenských TV seriálov posledných rokov. Jednu hviezdu si určite zaslúži. 35% ()

maxxxim odpad!

Myslím si, že TV JÓJ to v rámci "Obsahu" vystihla celkom presne, len mohla trošku šetriť slovami a nebyť taká kvetnatá, úplne by stačilo: "Riadna sračka" nemajúca nič spoločné s kvalitnou tv. tvorbou a realitou. Zárukou opaku majú byť hlavní protagonisti, spomedzi ktorých kričí najlepšia slovenská herečka. Čo je kritérium tohto rebríčka mi zostáva záhadou doposiaľ, snáď dôraz na poslednú slabiku a vytlačené oči ako pri spojke, žeby štítna žľaza? (pozn. autora) A tie tri varechy, nech sa idú venovať radšej inej činnosti napr. hraniu sa na tablete, ale veď načo to tu ja vlastne píšem, radšej prepnem inde ako vždy. Na uvedené riadky mi stačilo 10 minút "prisám bohu". Jedine čo Marián sa to snaží prežiť s nadhľadom, pričom vidno, že s tým nie je vnútorne celkom za dobre :). ()

Kri-kri odpad!

Strašná hovadina bez sebemenšího příběhu a s nulovým dějem. Není to nic než směs primitivních, mnohdy až fekálních "vtipů" v hrané formě s naprosto amatérskými hereckými výkony. Vlastně je to takový slovenský Kameňák o jedné trapné rodině. Holt ani Slováci už neumí točit sitcomy, Silvánovci s Labudou byli oproti tomu vrcholem slovenské kinematografie. ()

borec999

Naši nie že neurazili ale dokonca ma i prinútili pozrieť viac než len 1-2 diely a ja naozaj neviem logicky odôvodniť prečo, keďže podobné formáty slovenských seriálov "z bežného života" nenávidím. Naši sú však výnimka potvrdzujúca pravidlo. Dospelí herci mi prišli fajn, detskí ma neurazili(aj keď občas sa nevyhli typickej slovenskej preafektovanosti) a pri niektorých dialógoch a situáciách som sa skutočne pristihol, že som ich v podobnom duchu zažil pred X rokmi, keď som vyrastal. Nenáročná a miestami vtipná oddychovka. 50% ()

Sancty

Ale hej, patrím skôr medzi tých kokotov nadávajúcich na slovenskú televíznu tvorbu a áno, rovnako som tento seriál odpísal po prvej časti. Lenže! Aj keď nepatrím medzi pravidelných divákov Našich (seriálom sa celkovo vyhýbam) časom som natrafil na nejaký neskorší diel a bol celkom fajn. Odvtedy som ich s deckami pár pozrel a zakaždým sme sa celkom nasmiali. Samozrejme ničím prevratné, výnimočné ba ani nijak pamätihodné. Miezgu mám celkom rád, chalani nie sú otravnejší ako decká v iných seriáloch a spočiatku kŕčovitá Lujza G-S. už celkom zapadla. Takže ok, dá sa. ()

Polnoch odpad!

Veľmi zaujímavý seriál nakoľko sa tu stretli neherci, nerežisér a nescenáristi, tak to aj vyzerá. Možno keby ste dali natočiť seriál 10 náhodným ľuďom z ulice, s tým že by ste im poskytli kameramanov a zvukárov, tak by to bolo kvalitnejšie. Hluchá a nudná strata času, úplné dno slovenskej kinematografie, smutné je že to chodí o 8 večer. ()

Uesbe

mám pocit, že každú epizódu píše iný človek....jedna je super, druhá nudná.....product placement je trápny. zaujíma ma, ako na luxus bratislavského satelitu reagujú diváci z chudobných oblastí ()