R jako rodina - Série 4 (2020) (série)

R jako Rosie (S04E07)

(epizoda)
  • USA R Is for Rosie

Rosie se nemůže dočkat, až zazáří na radnici. Jenže zkorumpovaný starosta má pro svůj okrsek jiné plány. (Netflix)

Trevor

Najčiernejšia epizóda v dejinách seriálu bola zároveň jednoznačne najslabšou. Pre niekoho vtipné momenty, keď Afroameričania ponižujú osoby bielej farby pleti sú iba odrazom inteligencie liberálneho odpadu, ktorého je v našej spoločnosti čoraz viac. Boj samozvaných bojovníkov za rovnoprávnosť ktorí zosmiešňujú iba bielych ľudí a výlučne kresťanské náboženstvo môže byť iba výplodom chorej mysle, ktorej by mala byť nariadená ústavná starostlivosť. Tak by sme sa možno vyhli tragickým útokom nožmi psychicky chorých liberálnych duší... ()

LachtanShows

Trochu jsem se bál, že mě díl bez hlavních hrdinů nebude bavit, on je ale Rosie takový sympaťák, že to všecko utáhnul na svých bedrech správným směrem. Třeba ocenit hlavně pozměněné intro. Stejně atraktivní jako u loňské epizody Simpsonů, která se věnovala Flandersovým. ()

• Jak již název napovídá, tato epizoda sleduje příběh Rosieho, což se projevilo také na úvodní znělce seriálu, která byla pro tento díl změněna. (slipknotfan)