Reklama

Reklama

Série(5) / Epizody(44)

Vypravte se s Murphyovými zpět do 70. let, kdy se děti toulali bez dozoru, pivo teklo proudem a chlapa od televize nikdo nedostal. (Netflix)

Videa (5)

Trailer 1

Recenze (23)

joker.george 

všechny recenze uživatele

Kadence humoru je neuvěřitelná, ale to není zas tak úplně zvláštní nebo výjimečné. Tady ovšem nezůstane u jedné narážky na nějaké téma, nýbrž se nadále rozvíjí a nabalují se na ni další, a to klidně i skrz další díly, což zvyšuje atraktivnost i nepředvídatelnost. A díky své zábavnosti, a krátkosti, seriál rychle uteče. (Netflix) ()

MCZ 

všechny recenze uživatele

"I will put you through the fuckin' wall." Je to vtipné, ale zdaleka nejde pouze o drsnější variaci na animované "rodinné" komedie. Krutost, s jakou tvůrci seriálu se svými postavami zacházejí, je totiž někde na úrovni BoJacka, ne-li ještě dál. V jeden moment se člověk hlasitě směje, aby mu bylo o pár minut později stejně intenzivně nepříjemně. Je naprosto běžné, že jsou ve sračkách všichni členové rodiny zároveň, jde jen o to, kdo to má v daný moment horší. A jakmile se pro někoho něco vyřeší, znamená to pouze, že dotyčného čeká v následujících chvílích (nebo rovnou epizodách) něco ještě příšernějšího. Každopádně Bill Burr je génius. Vůbec ten voice cast je podařený - zejména Laura Dern má s Burrem výbornou chemii. A Rockwellův Vic je pak určitě jeden z nejsympatičtějších animovaných narkomanů vůbec. Každopádně díky za trochu jiný pohled do sedmdesátek v USA. 9/10 ()

Reklama

luka4615 

všechny recenze uživatele

Skvěle zpracovaný animovaný seriál, který nezakalenou optikou nahlíží na osudy jedné rodiny žijící v sedmdesátých letech minulého století. Tvůrci celý seriál pojali jako jakousi animovanou variaci na seriál "Married with Children", jelikož i zde můžeme sledovat průměrnou americkou rodinu, která se po většinu času dostává do stále složitějších životních zákrut, takže jakýkoli, byť nepatrný záblesk úspěchu s nimi prožíváte o to intenzivněji. Další povedenou proměnnou tohoto počinu je pak dabing postav, z nichž markantně vyčnívá Laura Dern a Bill Burr, kteří mají mezi sebou výbornou chemii, pročež jsou veškeré jejich dialogy o to více uvěřitelnější. Tohle se zkrátka moc povedlo, takže Vám mohu seriál F is for Family jen a jen doporučit. Skvělá práce! (Netflix) „I'll put you through that fucking wall!“ ()

Jaro.Krafcik 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Obrovská škoda že posledné dve série dostali s odretymi ušami štyri hviezdy a najlepšiemu seriálu od netflixu strhli lepšie hodnotenie. V mojom top rebričku tento animovaný sitcom nadalej ostáva, ale silne pochybujem, že tam vydrží aj po roku 2022, ktory by mal byť čo sa týka filmov a seriálov, prelomový. 4* ()

P1tr 

všechny recenze uživatele

Další animovaná rodina? Nebojte se, nejde o další kopii Simpsonových, či Family Guye a dalších. F is for Family si jde svojí cestou a s humorným nádechem nahlíží na rodinný život v mnohem realističtější podobě, než jsme u animáků zvyklí. Tvůrci totiž upřednostňují uvěřitelnost situací, které prezentují a teprve na tyto události ze života nabalují humor, ne naopak, díky čemuž působí tento seriál velmi upřímně a i když dokáže být občas velmi ujetý, ve svém jádru jde o velmi přesný pohled do života Americké rodiny se vším dobrým i špatným co k tomu patří a právě toho špatného se tvůrci nebojí a dokáží prezentovat i tvrdší a dojemnější momenty. F is for Family působí jako ze života a právě uvěřitelnost jeho mezilidských vztahů ho odlišuje od konkurence a je jeho hlavní výhodou. ()

Galerie (176)

Zajímavosti (1)

  • Jak již název napovídá, tato epizoda sleduje příběh Rosieho, což se projevilo také na úvodní znělce seriálu, která byla pro tento díl změněna. (slipknotfan)

Reklama

Reklama