Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Zlotřilý Athreya (Suriya) zabije své dvojče Sethuramana (Suriya) i jeho ženu Priyu (Nithya Menon), protože chce získat bratrův fenomenální vynález - hodinky, které umožňují cestovat v čase. Masakr přežije jen Sethuramanův syn Mani, který je ještě batole. Uplyne 26 let a z Maniho je dospělý muž, který má hodinářský krámek. Náhodou se mu dostanou do rukou zázračné hodinky jeho otce a Mani zjistí, že jimi může ovládat čas. (rikitiki)

(více)

Videa (1)

Recenze (9)

rikitiki 

všechny recenze uživatele

Výprava je excelentní, triky naprosto prvotřídní a výtvarně přímo lahodí oku. Příběh začíná ponuře, svižně a hodně zajímavě. Je zamotaný, ale chytře. Postupně se ke slovu dostane i romantika s nádechem humoru (námluvy s pomocí posouvání času). A občas se to znovu střídá s temnějšími scénami se strýcem padouchem. Dokonalému filmovému nadšení ale brání, že se lidé chovají někdy velmi lstivě a za chvíli zase neskutečně tupě. Některé zvraty v ději ukážou značné mezery v logice. Finále je napínavé jako kšandy. SHRNUTÍ: Tyhle hodinky bych chtěla! ()

Aljak 

všechny recenze uživatele

Filmy o cestovaní časom, to býva väčšinou dosť veľká výzva a chuťovka zároveň. Vždy je dôležité, aby úplne zafungovala logika, časový rámec a zachovať všetky aspekty, ktoré pri cestovaní časom vznikajú. Inak to nemá zmysel... A mám pocit, že tu naozaj všetko fungovalo, teda aspoň čo sa tých chronologických záležitostí týkalo. Ústredná zápletka bola v podstate dobrá, no tá romantická línia zobrala podľa mňa zbytočne veľa času. Nehovoriac o tom, že to bola prehnane teatrálna súčasť filmu. A na to podstatné nám napokon zostalo akosi málo priestoru a záver mal razom až príliš rýchly spád a sled udalostí. To je podľa mňa veľká škoda. Ale inak to bola vcelku vydarená hra na mačku a myš (to priam zbožňujem). Aj ten ústredný motív hodín. Hoci, jedna vec mi vŕta hlavou - (spoiler) - akosi sa mi nechce veriť, že by bol Mani taký hlúpy, aby sa zúčastnil tej súťaže s replikou tých svojich hodín, ale keď sa tak nad tým zamyslím, zrejme tým chcel zistiť pozadie existencie toho daru. A celkový dojem? Nebyť tej prehnane teatrálnej romantickej línie, ktorá zožrala zbytočne veľa času, bolo by to aj na plný počet... ()

Reklama

kaylin 

všechny recenze uživatele

Po delší době za mě zase jeden velmi dobrý snímek, který přišel z Indie. Tady to sice na začátku vypadá, že to bude jen další zvláštní a hodně uzpívaná romance, ale ono to najednou ustoupí do pozadí a druhá část už je mnohem drsnější, více trikovější a celkově dějově lépe zpracovaní. Tady se žánry propojily dobře. ()

Andrea1717 

všechny recenze uživatele

Hodne zaujímavá "miešanina", cestovanie časom + romantika, ale pekne zladené do zvláštnej takej jemne ponurej atmosféry. To cestovanie časom tam má dosť štrbiny, dalo by sa na túto tému o pravidlách cestovania časom debatovať dlhé hodiny, ale tu o tie pravidlá zmeny času nešlo, je to viac romantika šmrcnutá týmto fenoménom, ale mne sa to hodne páčilo. Najkrajší záber celého film keď zastavil dážď, to bolo fakt okúzľujúce :-) Ani odporcovia SCIFI sa toho nemusia báť. ()

Luksa 

všechny recenze uživatele

24 jede na módní vlně, kdy hlavní herec hraje v jednom filmu více postav. Surya si tak zahral jednak hlavního hrdinu, tak záporáka a krom toho ještě hrdinova otce, geniálního vědce, který zápletku odstartuje. Jinak jde vyprávěním o klasickou jihoindickou masalu, notně ochucenou o sci-fi prvky, přesněji clockpunk, plus cestování do minulosti a zastavování času na omezenou dobu díky mechanickým hodinkám vystřiženým jak z nějakého steampunkového románu. Musím říct, že to vypadá fakt hezky, film je napínavý i vtipný, neobsahuje žádné protivné vedlejší postavičky, má pěkně vygradované finále a tak jediné, co mě moc nebavilo, byly kupodivu matné písně a povinné romantické části. Ovšem lidem, kteří za vším hledají pevnou logiku a rádi se mimrají v časových paradoxech ten film určený není, ten koncept stojí tak na jedné noze. Ale jinak dobrý. ()

Reklama

Reklama