• Indie

Anthony

Kostýmy:

Mary E. Vogt
  • iXtr3m3

No ty vole, tak toto bol iný úlet. Zväčša tvrdím, že treba dať za čokoľvek slušné nejaké ohodnotenie, takže tu možno za technické spracovanie jednu hviezdu. WTF? Asi by mi muselo riadne hrabať. Je pravda, že indických filmov som až tak moc nevidel, ale toto je brutal odpad. Skúša to akože nejakú eko-agitku, ale zabalené do takého hovna, že to až pekné nie je. A v záverečnom súboji že "I Am Iron Man". WTF? Oproti tomuto je Ra One oscarove veľdielo.(16.8.2019)

Keby som mala hodnotiť film len podľa prvých 2/3 tak je to jasných 5 hviezdičiek. Zo začiatku sa mi to naozaj páčilo, aj napriek Rajnikanthovi, ktorého fakt nemusím, ale potom z nejakého nejasného dôvodu film prešiel do fázy kedy sa priznám som si aj zdriemla. Stratilo to grády a tajomnosť a tým pre mňa atraktivitu. Triky v prvých 2/3 boli skvelé, vták, tipujem orla, preto neviem prečo ho oslovil vrana, možno z irónie, stvorený z mobilných telefónov, transformujúci sa do rôznych podôb a poletujúci oblohou, bol úžasný, akonáhle prišiel na scénu zlý robot a začali spolu s Akshayom bojovať, ma to nudilo. Nápad zo zlým duchom nebol ktovie čo. Ale pre ten začiatok sa to oplatilo vidieť.(16.8.2019)

• Lacike

Oproti jednotke sa do veľkej miery vysrali na osobné línie a hneď od začiatku sa film sústredí na plán záporáka ovládnuť svet či čo. Trochu mi to pripomenulo film Vzbura strojov. Len sa tu vzbúria mobily a začnú sa správať ako transformery, keďže neustále transformujú do rôznych objektov a všetko buď ničia alebo sa snažia ovládnuť. Triková stránka je ale jeden obrovský trapas. Už to ani nepôsobí tak vynaliezavo a zaujímavo ako v jednotke. Od polovice som film pretáčal a aj tak to bolo utrpenie. Jednu hviezdičku dávam jedine za nádhernú Amy Jackson, ale aj tak nechápem komu sa toto môže páčiť. 1/10.(16.8.2019)

• - Film v závěru přejde do zpívaného tanečního klipu, po kterém následuje ještě filmová scéna. (Rominator)

• - Úvodní počitačem animované titulky jsou dlouhé čtyři a půl minuty. (Rominator)

• - Do role, jménem Pakshi Rajan, kterou hraje namaskovaný Akshay Kumar, byl zvažován Arnold Schwarzenegger. (Rominator)